Adam Małysz skoczkowie zdrowie koronawirus
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 28 Marca 2020

Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. "Sytuacja jest poważna"

Adam Małysz postanowił wypowiedzieć się na temat stanu zdrowia polskich skoczków, którzy niedawno wrócili z Norwegii z konkursu Pucharu Świata. Nie zabrakło bardzo poważnych słów.

Adam Małysz już od lat nie pojawia się na największych skoczniach świata jako uczestnik zawodów Pucharu Świata, lecz mimo wszystko wciąż możemy dość często oglądać go przy okazji zawodów. Wszystko przez to, że legenda naszego sportu wypowiada się dla różnych telewizji zarówno jako ekspert, jak i dyrektor sportowy w PZN. Były skoczek świetnie radzi sobie przed kamerą.

Legenda naszego sportu jest z naszymi skoczkami przy okazji niemalże wszystkich zawodów Pucharu Świata, dlatego ma doskonały wgląd w to, co dzieje się w naszej drużynie narodowej. Adam Małysz również musiał przejść kwarantannę wraz ze sportowcami wracającymi do kraju. Teraz to właśnie on postanowił zabrać głos w sprawie obecnego stanu zdrowia reprezentantów Polski.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz wygląda olśniewająco (FOTO)
  2. Zrobisz przelew i możesz dostać karę. Na tych, którzy nie stosują się do przepisów czekają groźne konsekwencje
Gdzie oglądać Fame MMA 6? Transmisja na żywo online, relacja w internecieGdzie oglądać Fame MMA 6? Transmisja na żywo online, relacja w internecieCzytaj dalej

Adam Małysz przekazał pilne informacje

Nasi skoczkowie wrócili z Norwegii po anulowaniu dalszej części Pucharu Świata i przedwczesnym zakończeniu sezonu. Ostatecznie poznaliśmy już wszystkie rozstrzygnięcia tego sezonu, a reprezentanci wrócili do kraju samolotem wysłanym przez polski rząd. Każdy członek wyprawy musiał poddać się dwutygodniowej kwarantannie, która dobiegła już końca.

Jak się dowiadujemy, żaden ze skoczków nie zgłaszał dolegliwości i wygląda na to, że wszyscy są zdrowi. Mimo wszystko Adam Małysz w rozmowie z serwisem WP SportoweFakty postanowił wprost powiedzieć, że sytuacja nie powinna być bagatelizowana.

Robert Lewandowski zwrócił się do polskiego personelu medycznego. Pilny apel kapitana reprezentacjiRobert Lewandowski zwrócił się do polskiego personelu medycznego. Pilny apel kapitana reprezentacjiCzytaj dalej

Adam Małysz zwraca uwagę na problem

- Sytuacja jest tak poważna, że każdy bierze sobie to do serca. Wiele się zmieni. (...) Zalecenie było ze związku i z ministerstwa. Wracamy do kraju i dobrze by było, żeby przejść kwarantannę. Wszyscy się zastosowali. Chłopaki przez wideorozmowy łączyli się z trenerem Doleżalem i doktorem Pernitschem. Są zalecenia, żeby dalej stosować kwarantannę, ale już luźniej. Chłopaki mogą pojechać na siłownię, jeśli nie ma w niej ludzi. Dzięki temu mogą odbyć większy trening - mówi Adam Małysz w rozmowie z WP.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pierwszy kraj wyprzedził Chiny. Tysiące przypadków zakażenia, zawrotna liczba
  2. Potężne kolejki na poczcie. Ogromny czas oczekiwania, tłumy stoją na ulicy
  3. Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz wygląda olśniewająco (FOTO)
  4. Poznaliśmy datę igrzysk olimpijskich w Tokio? Kibice będą musieli jeszcze długo poczekać
  5. Manuel Neuer bliski odejścia z Bayernu. Może trafić do Premier League
  6. Partner Magdy Gessler jest lekarzem. Przekazała przykre wieści o jego pracy, jest jej smutno

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News