Adam Małysz
youtube.com/skijumping.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 28 Kwietnia 2020

Apoloniusz Tajner obraża publicznie Adama Małysza. Padły słowa o przyszłości skoków i braku kompetencji

Adam Małysz i Apoloniusz Tajner mogą stoczyć wielką batalię. Mimo że panowie przed laty byli synonimami sukcesu w polskich skokach narciarskich to teraz ich relacja może się stanowczo zmienić. Tajner, który przez lata pełnił najwyższe funkcje w polskich skokach narciarskich skrytykował Małysza za jego wypowiedzi. Zdaniem byłego szkoleniowca, Małysz sam nie wie co mówi, a swoimi wypowiedziami wyłącznie szkodzi i wykazuje rażący brak kompetencji.

Adam Małysz i Apoloniusz Tajner byli duetem, który przez lata przynosił uśmiech na ustach polskiego kibica. Wszak to właśnie pod skrzydłami Tajnera talent polskiego "Orła z Wisły" eksplodował, a on sam zaczął być synonimem polskiego sukcesu w sporcie. Niestety, tak dobrej relacji między panami już nie ma. Tajner zdecydował się właśnie skrytykować Małysza publicznie, wytykając mu wielkie wady. Chyba żaden kibic skoków narciarskich nie mógł się tego spodziewać.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Z ostatniej chwili. Nie żyje były selekcjoner kadry Polski. Był prawdziwą legendą, kibice w żałobie
  2. Zaskakujące wyniki badań. Naukowcy sprawdzą czy nikotyna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek wirusa
Dziecko zginęło na oczach rodziców. Legenda zrobiła coś, co sprawiło, że nie możemy pohamować wzruszeniaDziecko zginęło na oczach rodziców. Legenda zrobiła coś, co sprawiło, że nie możemy pohamować wzruszeniaCzytaj dalej

Adam Małysz na cenzurowanym o Apoloniusza Tajnera. Poszło o słowa polskiego mistrza

Słowami, którymi Małysz naraził się u Tajnera są te dotyczące spraw Polskiego Związku Narciarstwa. Były mistrz mówił w TVP Sport i w wywiadach z mediami, że sytuacja związku jest opłakana i już teraz trzeba zamrozić część kontraktów.

. - Są już zwolnienia w PZN. Nie wiem, ile dokładnie. Umowy dla niektórych trenerów nie są podpisywane, trwa czekanie. Musimy się liczyć, że nie będziemy mieli tyle pieniędzy. Liczymy jednak, że los się uśmiechnie - mówił Małysz.

Smutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje wielka gwiazda. Umierała w cierpieniu, fani w żałobieSmutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje wielka gwiazda. Umierała w cierpieniu, fani w żałobieCzytaj dalej

Tajner nie pozostawia suchej nitki na Małyszu

Zdaniem Apoloniusza Tajnera, wypowiedź udzielona w mediach jest bardzo szkodliwa i wynika z niewiedzy skoczka o rzeczywistej sytuacji panującej w związku. Wypowiedź, jakiej udzielił Tajner Interii jest wyjątkowo bolesna i obnaża słabości polskiego mistrza.

- Adam Małysz nie jest do końca zorientowany w całościowych sprawach, dotyczących związku, ponieważ działa na wąskim odcinku skoków i kombinacji norweskiej. Dlatego to, co Adam uważa za pewnik, że mamy jakieś problemy, muszę zdementować. Czytałem te wypowiedzi Adama, których on ze mną nie konsultował. o są jego, powiedzmy, przemyślenia lub jakaś wiedza, ale jego w związku nie ma. On tych spraw po prostu nie zna. Mogę z tego miejsca uspokoić, że sytuacja na pewno nie wygląda źle - mówi prezes PZN.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Genialna wiadomość o pandemii, jakiej jeszcze nie było. Ogromny powód do radości
  2. Sezon na komary rozpoczęty. Czy mogą przenosić koronawirusa? Czy będzie ich więcej z powodu suszy?
  3. Jerzy Dudek wspomina pierwsze momenty Cristiano Ronaldo w Realu. Polak ujawnił nieznane fakty
  4. Piękna żona reprezentanta Polski chwali się nowym zdjęciem. Pokazała, jak spędza wolny czas podczas izolacji (FOTO)
  5. Trener reprezentacji Polski przejdzie kwarantannę. Podjęto ważną decyzję
  6. Biedronka przypadkiem oddała klientom najdroższe produkty za darmo. Stanowisko UOKiK nikogo nie zostawia obojętnym

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News