Adam Małysz
YouTube SkaczemyPL
Autor Piotr Mika - 11 Października 2020

Adam Małysz ujawnił wielką tajemnicę polskich skoczków. Przed tysiącami widzów pokazał jak mieszkają (WIDEO)

Adam Małysz już dawno zakończył swoją karierę, lecz wciąż jest bardzo blisko związany z naszą kadrą. Jako działacz PZN ma duży wpływ na skoki narciarskie, jednak wykorzystuje on także swoją popularność by w inny sposób pokazać kibicom kulisy przygotowań naszych skoczków do kolejnych zawodów.

Adam Małysz jeszcze w trakcie sezonu 2019/2020 ruszył z kamerą do apartamentów naszych skoczków. Nagranie pochodzi z lutego, gdy Polacy przygotowywali się do konkursu lotów narciarskich w austriackim Kulm.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje wielokrotnie nagradzana dziennikarka TVP. Polskę obiegła tragiczna wiadomość
  2. Lidl szarżuje z promocjami. Kiełbasa po złotówce, ćwiartki z kurczaka za niecałe 3 zł
  3. Ministerstwo Zdrowia przekazało porażające informacje. Sytuacja jest trudna do opanowania
Żona Kamila Stocha zdradziła, co robi z mężem. Polski skoczek jest prawdziwym szczęściarzem (FOTO)Żona Kamila Stocha zdradziła, co robi z mężem. Polski skoczek jest prawdziwym szczęściarzem (FOTO)Czytaj dalej

Adam Małysz odkrywa co robią nasi skoczkowie

Nasza kadra swoją bazę miała w pięknie przygotowanych górskich apartamentach, podobnie jak większość kadr narodowych które wybrały się do Tauplitz/Bad Mitterndorf na konkurs lotów narciarskich na skoczni w Kulm (HS-235). Adam Małysz zaglądał do naszych trenerów i zawodników, pokazując jak spędzają oni wolny czas w przerwach między treningami.

Jedną z rzeczy na którą zwrócił uwagę nasz mistrz był... porządek w pokojach. Okazało się, że w tym elemencie, podobnie jak na skoczni, przodował Kamil Stoch i postanowił się odnieść do spostrzeżenia Adama Małysza - To jest doświadczenie, później nie mogę się niczego doszukać, więc wolę od razu mieć porządek zrobiony - mówił nasz mistrz olimpijski z Soczi oraz Pjongczangu.

Wielka tragedia młodego gwiazdora. Jego 22-miesięczna córeczka nie żyje, przegrała z rakiemWielka tragedia młodego gwiazdora. Jego 22-miesięczna córeczka nie żyje, przegrała z rakiemCzytaj dalej

Relaks Kubackiego, muzyczne pasje Żyły

Adam Małysz odwiedził również innych zawodników, którzy akurat w czasie nagrywania filmiku skupiali się raczej na odpoczynku i relaksie. - to są rutynowe czynności okołotreningowe - mówił Dawid Kubacki, który wraz z Jakubem Wolnym odpoczywał na łóżku. Podobnie było w pokoju obok, gdzie Aleksander Zniszczoł oglądał coś na swoim laptopie, a siedzący zaraz przy nim Piotr Żyła... grał na gitarze. Warto wspomnieć, że Piotrowi muzyczna pasja najwyraźniej posłużyła, ponieważ wygrał on pierwszy z konkursów na mamuciej skoczni w Kulm.

Adam Małysz pokazuje jak mieszkają polscy skoczkowie

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katarzyna Dowbor podjęła decyzję, pomoże rodzinie, która straciła dom. Już poczyniła pierwsze kroki
  2. NBP potwierdziło informację, która zszokuje wielu Polaków. Będzie nowy pieniądz
  3. PKO BP: Asystent głosowy w aplikacji IKO. Narzędzie jest bardziej zaawansowane, niż myślisz
  4. Szokujące doniesienia z Hiszpanii. Leo Messi wściekły na Barcelonę, może odejść z Hiszpanii
  5. Awantura po awansie Widzewa. Kibice Łodzian wygwizdali, wyklinali i poniżyli swoich piłkarzy, potrzebna była interwencja policji
  6. Władysław Kozakiewicz przez lata ukrywał wielki rodzinny dramat. Jego ojciec krzywdził go i matkę w najgorszy sposób
  7. Zdjęcia - Polonez powróci na polskie drogi. Wygląda obłędnie. Jeden szczegół zaskakuje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News