Adam Małysz
Zestadionu.pl
Autor Bartosz Goluch - 29 Kwietnia 2020

Rząd zdecydował ws. polskich skoczków. Adam Małysz przekazał informację

Adam Małysz rozmawiał z przedstawicielami ministerstwa sportu. Dyrektor koordynator ds. skoków narciarskich PZN przekazał dobre wieści dla polskich skoczków. Nasza kadra niebawem będzie mogła rozpocząć przygotowania do nowego sezonu.

Treningi skoczków, podobnie jak innych sportowców, zostały zawieszone z powodu zagrożenia koronawirusem. Zawodnicy byli skazani na ćwiczenia w warunkach domowych. Niebawem sytuacja ulegnie jednak zmianę.

Ile zarabia Robert Lewandowski? Najnowsze liczby zwalają z nógIle zarabia Robert Lewandowski? Najnowsze liczby zwalają z nógCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Komisja FIFA zabrania wznowienia rozgrywek. To może być koniec sezonu na całym świecie
  2. Laboratorium w Wuhan zostało zaatakowane. Cyberprzestępcy chcą poznać prawdę na temat pochodzenia wirusa

Adam Małysz o wznowieniu treningów

"Mamy zielone światło! Już wkrótce, na początku maja, nasi skoczkowie będą mogli wrócić do treningów na skoczni! Oczywiście wszystko będzie działo się z zachowaniem odpowiednich procedur i zasad bezpieczeństwa związanych z epidemią koronawirusa, a Ministerstwo Sportu wyraziło zgodę na takie zajęcia naszych reprezentantów. Dziękujemy za wyrozumiałość i wsparcie!" - czytamy na Facebooku "Orła z Wisły".

Wiadomość od Małysza oznacza, że harmonogram wznowienia treningów zostanie wprowadzony zgodnie z pierwotnym planem. Skoczkowie wrócą na obiekty w maju.

Piękna Polka związała się z gwiazdą Bayernu Monachium. Jej zdjęcia zapierają dech w piersiach (FOTO)Piękna Polka związała się z gwiazdą Bayernu Monachium. Jej zdjęcia zapierają dech w piersiach (FOTO)Czytaj dalej

Koronawirus sparaliżował sezon

Tegoroczny sezon został przedwcześnie zakończony. Puchar Świata w skokach narciarskich 2019/2020 został przerwany przed konkursem w Trondheim w ramach cyklu Raw Air. Odwołano też mistrzostwa świata w lotach narciarskich w Planicy, a niepewna sytuacja stwarza problemy w ułożeniu kalendarza na Letnie Grand Prix i kolejny sezon zimowy.

Problemy będą także z przeprowadzeniem zawodów letniego Grand Prix. Zaplanowane na 8 sierpnia zawody LGP w Courchevel się nie odbędą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tłumy ludzi na deptaku we Włoszech. Wielu bez maseczek, władze są wściekłe
  2. Kasjerka Biedronki zakażona koronawirusem. Zaniepokojeni klienci piszą maile
  3. Piękna Polka związała się z gwiazdą Bayernu Monachium. Jej zdjęcia zapierają dech w piersiach (FOTO)
  4. Vital Heynen na wylocie z reprezentacji Polski. Związek odrzucił jego propozycję
  5. Znany zawodnik MMA został zastrzelony. Szczegóły zbrodni mrożą krew w żyłach
  6. Waloryzacja emerytur według nowych zasad? Seniorzy będą mogli dostawać więcej

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News