Adam Małysz
Twitter SkokiPolska.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 29 Czerwca 2020

Adam Małysz choruje na COVID-19. Legenda skoków potrzebuje pomocy najbliższych

Adam Małysz kilka dni temu przekazał szokującą informację, że zaraził się koronawirusem. Od tego momentu “Orzeł z Wisły” musiał tymczasowo zrezygnować z obowiązków dyrektora Polskiego Związku Narciarskiego i przebywa w kwarantannie w swoim domu. Były skoczek udzielił wywiadu, w którym zdradził, jak się czuje, oraz zaznaczył, że może liczyć na pomoc najbliższych. 

Adam Małysz przebywa obecnie w swoim domu, gdzie musi odbyć obowiązkową kwarantannę po tym, gdy wyszło na jaw, że zaraził się koronawirusem. Legendarny skoczek opowiedział o stanie swojego zdrowia oraz wsparciu najbliższej rodziny w tym trudnym czasie.

Lewandowscy na liście najbogatszych Polaków. Wiemy, ile wynosi ich majątek, kwota przyprawia o zawrót głowyLewandowscy na liście najbogatszych Polaków. Wiemy, ile wynosi ich majątek, kwota przyprawia o zawrót głowyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Żałoba u sąsiadów Polski. 40-letni gwiazdor nie żyje, przegrał z ciężką chorobą
  2. Nareszcie, przełomowa decyzja naszych sąsiadów. Wielu Polaków czekało od dawna


Adam Małysz jest chory na koronawirusa

Kilka dni temu jeden z najsłynniejszych sportowców w dziejach Polski opublikował zaskakujące oświadczenie, w którym poinformował swoich fanów, że zaraził się koronawirusem. Małysz, który pełni obecnie funkcję dyrektora ds skoków i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim musiał poddać się kwarantannie i przebywa obecnie w izolacji w swoim domu.

- Witajcie kochani. Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach, miała pozytywny wynik testu na Covid-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa. Na szczęście na razie choroba przebiega bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia - napisał Małysz na swoim profilu na Facebooku.

Tajemnicza śmierć gwiazdy sportu. Był bohaterem swojego kraju, kibice go kochaliTajemnicza śmierć gwiazdy sportu. Był bohaterem swojego kraju, kibice go kochaliCzytaj dalej


“Orzeł z Wisły” w kwarantannie może liczyć na najbliższych

Od niepokojącej informacji minęło już kilka dni i kibice zastanawiają się co słychać u legendarnego skoczka. W rozmowie z “Twoim Imperium” Adam Małysz zdradził, że nie narzeka na nudę podczas izolacji. W domu zawsze znajdzie sobie zajęcie, a jego oazą jest sporych rozmiarów ogród.

- Mam dom, a przy nim duży ogród, w którym zawsze jest, co robić. Na pewno znajdę sobie jakieś zajęcia. A trochę czasu spędzonego u siebie, bez wyjazdów, też dobrze mi zrobi- stwierdził. Na szczęście legendarny skoczek czuje się dobrze. Gdyby jednak stan jego zdrowia uległ pogorszeniu, wie, że będzie mógł liczyć na pomoc najbliższych, a zwłaszcza małżonki Izabeli.

- W trudnych momentach, gdyby nagle pogorszyło mi się zdrowie lub nastrój, będzie przy mnie Iza. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, a kwarantanna się nie przeciągnie - zakończył Małysz.

Źródło: "Twoje Imperium", "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zostały tylko 4 dni na dopełnienie obowiązku. ZUS ostrzega, inaczej nie będzie można skorzystać ze zwolnienia
  2. Dramatyczna sytuacja na Podkarpaciu. Zerwany most, płyną samochody, powódź, drogi zamieniły się w rzeki
  3. Anna Lewandowska pokazała swój samochód. To wart fortunę postrach szos (FOTO)
  4. Fatalne wieści ws. Jakuba Błaszczykowskiego. Znamy wstępną diagnozę
  5. Potworny nokaut na gali UFC. Okładał rywala, gdy ten był już nieprzytomny (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News