Adam Małysz
Instagram.com/adammalyszofficial
Autor Piotr Mika - 29 Lipca 2020

Druzgocące wyznanie Adama Małysza. Potraktowano go straszliwie, wyśmiewano go

Adam Małysz jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców w historii. Były skoczek narciarski był również jedną z osób zarażonych koronawirusem. Sławny zawodnik wyzdrowiał, jednak wciąż dużo opowiada o chorobie, chcąc uświadomić Polakom to, jak bardzo może być ona niebezpieczna.

Adam Małysz zachorował na COVID-19 w czerwcu tego roku. Po kilku tygodniach jego organizm zwalczył chorobę i na szczęście okazało się również, że działacz PZN nie zaraził nikogo z bliskich osób. Teraz opowiada on o swoim przypadku, aby przestrzec innych i działać przeciwko tym, którzy wyśmiewają chorobę.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Już niedługo, wielkie kontrole w domach Polaków. Udział będzie obowiązkowy
  2. Porażające informacje. Jedenastu zawodników klubu z polskiej ligi ma koronawirusa, informacje się potwierdziły
  3. Podjęto decyzję, jakiej obawiali się Polacy. Loty za granicę zostaną wstrzymane
Wielka tragedia młodego gwiazdora. Jego 22-miesięczna córeczka nie żyje, przegrała z rakiemWielka tragedia młodego gwiazdora. Jego 22-miesięczna córeczka nie żyje, przegrała z rakiemCzytaj dalej

Adam Małysz wyśmiewany i oskarżany z powodu choroby

Zdecydowana większość osób martwiła się o zdrowie naszego mistrza, jednak spora część komentujących jego wpisy zdawała się nie wierzyć nie tylko w jego chorobę, ale również w ogóle w koronawirusa. Teraz w rozmowie dla serwisu "Onet Sport" Adam Małysz zdradził, że sporo osób zarzucało mu nie tylko kłamstwo, ale nawet uzyskiwanie korzyści.

Podpierając się swoim doświadczeniem legendarny skoczek zaznaczył, że drażni go fakt, jak ludzie lekceważą pandemię. - martwi mnie bardzo to, że widuję wiele osób bez maseczek. Zresztą sporo osób wciąż nie wierzy w to, że koronawirus w ogóle istnieje. I to jest największy problem - mówił Adam Małysz w rozmowie z Tomaszem Kalembą.

Polski piłkarz został zaatakowany przez kibiców. Na jaw wyszła jego decyzja, nie chce dłużej grać w klubiePolski piłkarz został zaatakowany przez kibiców. Na jaw wyszła jego decyzja, nie chce dłużej grać w klubieCzytaj dalej

Korzyści finansowe z "promowania" wirusa

Były skoczek narciarski a obecnie działacz Polskiego Związku Narciarskiego przyznał, że część osób nie tylko wyśmiewała jego chorobę, ale także zarzucała mu branie pieniędzy za takie, a nie inne wpisy w mediach społecznościowych. - Ze mnie też się wyśmiewano. Byli też tacy, którzy twierdzili, że ktoś zapłacił mi za to, bym zakażony siedział w domu. To przykre - zdradza Adam Małysz na łamach "Onet Sport" - Ja przechodziłem łagodnie koronawirusa, więc nie było źle, choć utrata węchu i smaku na pewno przeszkadzała. Niestety u wielu osób, zwłaszcza starszych, węch i zapach nie wróciły. Nie ma zatem żartów. Tym bardziej, że zdarzają się też przypadki śmiertelne - przestrzega polski mistrz.

Co ciekawe, 42-latek twierdzi również, że osoby, które go atakowały, nie były przypadkowe. - Jest taka zorganizowana grupa hejterów, która próbuje coś ugrać w takiej sytuacji. W tym wypadku wietrzyli spisek. To były ciągle te same osoby - stwierdza Adam Małysz.

Źródło: Onet Sport

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Minister potwierdza. Zacznie się już w niedzielę
  2. Niemcy mają wielkie powody do obaw. Nikt nie spodziewał się aż takiej katastrofy
  3. Rekord zachorowań na wirusa. Premier zabrał głos w tej sprawie, chodzi o wesela i wyjazdy
  4. Szokujące doniesienia z Hiszpanii. Leo Messi wściekły na Barcelonę, może odejść z Hiszpanii
  5. Awantura po awansie Widzewa. Kibice Łodzian wygwizdali, wyklinali i poniżyli swoich piłkarzy, potrzebna była interwencja policji
  6. Władysław Kozakiewicz przez lata ukrywał wielki rodzinny dramat. Jego ojciec krzywdził go i matkę w najgorszy sposób
  7. Zdjęcia - Dramat na węźle Konotopa. BMW bez kierowcy i makabryczne odkrycie

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News