Adam Małysz
youtube.com/TVP Sport
Autor Mateusz Wysokiński - 29 Sierpnia 2020

Adam Małysz powiedział prawdę o swojej chorobie. Chodzi o koronawirusa, ''kto wie, czy coś nie wyjdzie w przyszłości"

Adam Małysz ma za sobą bardzo ciężki czas. Legendarny, polski skoczek narciarski zmierzył się z koronawirusem i na całe szczęście, jego zdrowie nie uległo zniszczeniu. Okazuje się jednak, że legendarny skoczek ma pewne obawy dotyczące swojego zdrowia, o czym opowiedział w rozmowie ze Sportowymi Faktami - Wirtualną Polską w rozmowie z Dawidem Górą.

Adam Małysz przez ostatnie tygodnie był na ustach całej Polski. Legenda polskiego sportu przechodziła koronawirusa i szczerze mówiła o przebiegu choroby, okolicznościach towarzyszących mu przy zdrowieniu, jak też negatywnych reakcjach Polaków, którzy nie dośc, że go krytykowali, to wytykali mu oszustwo i przeinaczanie faktów. Adam Małysz postanowił raz jeszcze wrócić do opowieści o swojej chorobie, tym razem zaznaczając, że ma pewne wątpliwości względem swojego dalszego stanu zdrowia.

Tragiczna wiadomość obiegła cały świat. Nie żyje jedna z największych legend. Kochały go miliony, miał tylko 54 lataTragiczna wiadomość obiegła cały świat. Nie żyje jedna z największych legend. Kochały go miliony, miał tylko 54 lataCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nowe ognisko koronawirusa. Przybywa zarażonych
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Przyłapali klienta sklepu na gorącym uczynku. Nie mieści się w głowie, co robił kobiecie między regałami

Adam Małysz boi się konsekwencji koronawirusa? "Kto wie, czy coś nie wyjdzie w przyszłości"

Mimo że Małysz przechodził chorobę dość lekko i bezobjawowo, jak też wykonał potrzebne badania w kierunku sprawdzenia, czy choroba nie pozostawiła śladów w organiźmie, to nadal ma obawy względem tego, czy choroba nie zostawiła swoich śladów. Jak na razie mówi jednak, że czuje się dobrze.

- Zrobiłem pełne badanie krwi i tomografię klatki piersiowej. Okazało się, że wszystko jest pod kontrolą. (...) kto wie, czy coś nie wyjdzie w przyszłości. Na szczęście przeszedłem tę chorobę w miarę łagodnie. Na początku w ogóle nie miałem objawów, a potem pojawiła się utrata węchu i smaku oraz ból pleców. - powiedział Adam Małysz w rozmowie z Dawidem Górą ze SportowychFaktów.wp.pl.

Smutna wiadomość złamała nam serca. Nie żyje słynny dziennikarz, zostawił żonę i trójkę dzieci, wielka tragediaSmutna wiadomość złamała nam serca. Nie żyje słynny dziennikarz, zostawił żonę i trójkę dzieci, wielka tragediaCzytaj dalej

Adam Małysz nasłuchał się strasznych rzeczy na swój temat. Nie kryje żalu

Sam Małysz przekonuje, że o wiele bardziej niż sama choroba zabolało go zdanie dużej części fanów, którzy krytykowali go i atakowali w komentarzach w całym internecie. Sam mistrz zaznacza, że owszem, można mieć różne zdanie na temat COVID-19, ale to jak został potraktowany, bardzo go zabolało.

- Wielu ludzi nadal nie wierzy w to, że istnieje koronawirus. Każdy ma prawo myśleć, co chce. Żyjemy w wolnym kraju, możemy się cieszyć wolnością słowa. Niestety często takie opinie są krzywdzące. - powiedział Adam Małysz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rekordowy mandat dla polskiego kierowcy, kwota powala na ziemię. Niemcy nie mieli litości
  2. Naukowcy biją na alarm. Toksyczne panele słoneczne zatruwają środowisko
  3. Mateusz Borek oficjalnie w TVP. Wiemy już, który mecz skomentuje słynny dziennikarz, chodzi o starcie reprezentacji
  4. Robert Lewandowski ujawnił, komu dałby Złotą Piłkę. Był szczery do bólu, nie ugryzł się w język
  5. LeBron James w żałobie. Gwiazdor przekazał informacje o śmierci kultowego aktora, jego filmy oglądali wszyscy
  6. Straszna śmierć Daniela i jego braciszka. Rodzice myśleli, że bawią się w pokoju

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News