Adam Małysz
Twitter SkokiPolska.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 30 Czerwca 2020

Są nowe wieści ws. chorego Adama Małysza. Kibice czekali na wiadomości, w końcu je mamy

Adam Małysz kilka dni temu przekazał informację, która zaniepokoiła kibiców. “Orzeł z Wisły” zaraził się koronawirusem i zmuszony był poddać się przymusowej kwarantannie. Od tego czasu niewiele wiadomo o stanie zdrowia legendarnego skoczka. Dzisiaj jednak otrzymaliśmy informację, która zdradza, jak czuje się dyrektor PZN ds. skoków i kombinacji norweskiej.

Adam Małysz wciąż przebywa w izolacji, po tym, jak ogłosił, że zaraził się koronawirusem. Uwielbiany przez kibiców dawny mistrz skoków narciarskich przechodził infekcję bezobjawowo, jednak zaniepokojeni fani czekali na więcej informacji. Dzisiaj poznaliśmy aktualny stan zdrowia legendy.

Mistrzyni świata walczy o życie w szpitalu. Jest w stanie krytycznym, kibice wstrzymali oddechMistrzyni świata walczy o życie w szpitalu. Jest w stanie krytycznym, kibice wstrzymali oddechCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Żałoba u sąsiadów Polski. 40-letni gwiazdor nie żyje, przegrał z ciężką chorobą
  2. Zamykają sklepy i szkoły, miasto objęte blokadą, radykalne kroki. Zaskakująca wiadomość z Europy


Adam Małysz przeszedł kolejny test na COVID-19

Legendarny skoczek kilkanaście dni temu przekazał niezwykle niepokojącą wiadomość. Adam Małysz za pomocą mediów społecznościowych oświadczył, że niestety zaraził się koronawirusem. Od tego czasu dyrektor Polskiego Związku Narciarskiego ds. skoków i kombinacji norweskiej przebywa w kwarantannie. Jedynym pozytywem w całej tej sytuacji było to, że choroba przebiegała u dawnego mistrza bezobjawowo.

Do tej pory Adam Małysz nie otrzymał wyników testu w formie wymazu z gardła, który przeprowadzono u niego w poniedziałek. Brak informacji można w tym wypadku uznać za dobrą informację, bowiem gdyby Małysz uzyskał wynik pozytywny, sanepid natychmiast poinformowałby o zagrożeniu. Od wyniku między innymi tego właśnie testu zależy, czy uwielbiany sportowiec będzie mógł zakończyć kwarantannę i wrócić do pełnienia swoich obowiązków.

Wpłynęła oferta za Krzysztofa Piątka. Legendarny klub widzi w nim nowego lidera atakuWpłynęła oferta za Krzysztofa Piątka. Legendarny klub widzi w nim nowego lidera atakuCzytaj dalej


Legendarny skoczek chce wrócić do pracy z kadrą

Małysz chciałby dołączyć już do naszej kadry skoczków, którzy planują udać się w niedzielę na zgrupowanie do słoweńskiej Planicy. Wciąż jednak nie wiadomo, czy wyjazd dojdzie do skutku, gdyż nadal pozytywnej opinii na temat wyjazdu naszej reprezentacji do kraju nie wydało ministerstwo zdrowia Słowenii. Gdyby nie udało się pojechać do Planicy, nasi skoczkowie mogą ostatecznie zatrzymać się w austriackim Villach.

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Korzystając z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Nadchodzi spora zmiana przy wypłatach
  2. Przerażająca wiadomość. W polskich blokach znaleziono jadowite pająki
  3. Anna Lewandowska pokazała swój samochód. To wart fortunę postrach szos (FOTO)
  4. Fatalne wieści ws. Jakuba Błaszczykowskiego. Znamy wstępną diagnozę
  5. Potworny nokaut na gali UFC. Okładał rywala, gdy ten był już nieprzytomny (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News