Adam Małysz
Instagram/adammalyszofficial
Autor Wojciech Olszowy - 30 Grudnia 2020

Żona zdradziła całą prawdę o małżeństwie z Małyszem. Po latach złamała obietnicę, wszystko się wydało

Adam Małysz to jeden z najwybitniejszych polskich sportowców w historii. W parze z wielkimi sukcesami szła ogromna popularność. Każdy krok skoczka śledziły miliony osób. Życie prywatne był trudne do utrzymania tajemnicy. Jego żona Izabela zdradziła w rozmowie z Onet Sport kilka szczegółów z ich wspólnego życia oraz opowiedziała, jak wyglądały ich relacje w trakcie kariery Małysza.

  • Adam Małysz na skoczniach narciarskich spędził 16 lat
  • Jego żona Izabela opowiada jak w tym czasie wyglądało ich życie
  • Zdradza szczegóły z początków kariery skoczka oraz ich małżeństwa
  • Opowiada również, co zawsze chciała zrobić, ale zawód Małysza na to nie pozwalał

Adam Małysz w trakcie swojej kariery był na ustach wszystkich. Gdy zaczynał się sezon skoków narciarskich, jego nazwisko padało niemal w co drugim zdaniu. Jego popularność wciąż nie słabnie, mimo blisko dziesięciu lat od przejścia na sportową emeryturę. Dziś wciąż jest aktywny przy skokach i jest dyrektorem w PZN.

Adam Małysz - jeden z najpopularniejszych sportowców

Adam Małysz przez szesnaście lat swojej kariery zdobył szacunek i uznanie całej Polski. Dziś jest jednym z najwybitniejszych i najpopularniejszych sportowców w historii naszego kraju. "Małyszomania" opanowała całą Polskę, a gdy rozpoczynał się sezon, skoki narciarskie stawały się jednym z głównych tematów dyskusji w wielu domach. Wszyscy Polacy przeżywali kolejne triumfy Małysza.

Taka popularność ma swoją cenę. Kibice chcę śledzić nie tylko poczynania swoich idoli podczas sportowych zmagań, ale chcą również wiedzieć, co robią na co dzień i jak żyją. Krótko mówiąc jest się pod obserwacją 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Z czasem idzie się do tego przyzwyczaić i sportowcy znajdują swój sposób na funkcjonowanie w takiej rzeczywistości.

Szczegóły dotyczące prywatnego życia sportowców i gwiazd są chętnie pochłaniane przez ludzi. Niektórzy ochoczo i bez problemów opowiadają o sobie i swoim życiu. Tak zrobiła niedawno żona Adama Małysza Izabela, która udzieliła wywiadu portalowi Onet Sport. Zdradza ona w nim, jak wyglądało ich życie w trakcie kariery sportowca, ale także i po jej zakończeniu. Opowiedziała również o problemach, jakie ich małżeństwo napotykało.

Polski Związek Narciarski pilnie odpowiada Niemcom. Pojawiły się absurdalne zarzuty, chodzi o naszą reprezentacjęPolski Związek Narciarski pilnie odpowiada Niemcom. Pojawiły się absurdalne zarzuty, chodzi o naszą reprezentacjęCzytaj dalej

Adam Małysz i Izabela Małysz weszli w związek małżeński w 1997 roku. Znali się od bardzo dawna, już od czasów dzieciństwa. Mieszkali niedaleko siebie i chodzili do jednej szkoły. Ich związek zaś zaczął się od dyskoteki, na której oboje byli. Do dziś są razem i mają dorosła już córkę Karolinę.

Adam Małysz. Jak wyglądało jego małżeństwo?

Izabela Małysz opowiada w wywiadzie, jak wyglądało jej wspólne życie z Adamem Małyszem. Zdradza, jakie były trudności wynikające z wykonywanego przez jej męża zawodu. Mówi o początkach małżeństwa. Wtedy skoczek nie był tak utytułowany i popularny. Nie zarabiał dużo, co rodziło w nim pewne wątpliwości. Zastanawiał się, czy da radę utrzymać swoją rodzinę, czy nie powinien zająć się czymś innym, aby o nic się nie martwić. Żona odwodziła go od takich pomysłów i wspierała w jego karierze. Niewątpliwie się opłaciło.

Takiej siły przebicia jednak nie miała, gdy myśli o zakończeniu kariery pojawiły się już znacznie później, gdy Adam Małysz był już starszy i wygrał wszystko, co było możliwe. - Nie było dyskusji. Adam zawsze powtarzał, że chce zakończyć karierę, kiedy będzie na topie. I tak zrobił. A mnie tylko poinformował, że zmienia profesję. - mówi Izabela Małysz.

Wspomina również, że od zawsze chciała pójść z nim na duży bal sylwestrowy. Nigdy jednak do tego nie mogło dojść, gdyż w tym czasie trwał Turniej Czterech Skoczni. Nawet po zakończeniu kariery nie było takiej okazji, gdyż wtedy Małysz brał udział w rajdach. Po wycofaniu się z nich, zapał jego żony zniknął.

- Zawsze sobie obiecywałam, że jak Adam skończy karierę i będziemy mogli razem spędzać sylwestra, to rok w rok będziemy chodzić na wielkie bale. A teraz? Nie chce mi się chodzić na takie zabawy. Najbardziej lubię spędzać czas na domówkach - oznajmia żona skoczka.

Artykuły polecane przed redakcję ZeStadionu.pl:

Przepis

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News