Adam Małysz
Instagram/Adam Małysz
Autor Bartosz Goluch - 31 Marca 2020

Adam Małysz jak Dawid Kubacki. Wybitni skoczkowie mają wspólną oryginalną pasję (ZDJĘCIE)

Adam Małysz jest znany nie tylko kibicom skoków narciarskich, ale również rajdów. Legendarny zawodnik ma na swoim m.in. udział w rajdzie Dakar. Okazuje się, że to niejedyne dyscypliny, w których próbuje sił nasz mistrz. Nową pasję Małysza podziela również Dawid Kubacki.

"Orzeł z Wisły" na swoim Instagramie opublikował zdjęcie z pokładu szybowca. "Latać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej. Jak widać na zdjęciu, chyba nie ma sportu powietrznego, którego nie chciałbym spróbować. Bardzo miło wspominam lot i cały dzień" - napisał Małysz na Instagramie.

Juventus Turyn będzie musiał sprzedać Cristiano Ronaldo? Promocyjna cena za portugalskiego gwiazdoraJuventus Turyn będzie musiał sprzedać Cristiano Ronaldo? Promocyjna cena za portugalskiego gwiazdoraCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje były mistrz Europy. Epidemia zabiła sportowca i jego rodzinę
  2. Epidemia koronawirusa zmusiła Brytyjczyków do budowy gigantycznego szpitala

Adam Małysz i Dawid Kubacki latają nie tylko na skoczni

Podobne zainteresowania ma najlepszy w tym sezonie polski skoczek Dawid Kubacki. Mistrz świata z Seefeld nie tylko ma pokaźną kolekcję modeli samolotów, ale często zasiada również za sterami szybowca. 30-letni zawodnik, podobnie jak Małysz lubi zatem loty pod każdą postacią.

Zdjęcie opublikowane przez Małysza pochodzi sprzed kilku lat. Zostało wykonane przed kilkoma laty w Jeleniej Górze. Dyrektor polskiej kadry skoczków chętnie przypomina jednak w mediach społecznościowych historyczne fotografie.

Nie żyje znany bramkarz. Zmarł niespodziewanie, miał tylko 43 lataNie żyje znany bramkarz. Zmarł niespodziewanie, miał tylko 43 lataCzytaj dalej

Kubacki ma za sobą dalekie loty

Dawid Kubacki w tym sezonie udowodnił, że zarówno zawodowo, jak i prywatnie jest wybitnym lotnikiem. Czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata i zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni są tego dobitnym potwierdzeniem.

Czekamy na kolejne sukcesy Dawida Kubackiego. Skoczek, podobnie jak Kamil Stoch i Piotr Żyła, zaprzeczył plotkom o zakończeniu kariery i z pewnością dostarczy nam jeszcze wielu sportowych emocji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bary i kawiarnie działają, dzieci chodzą do szkoły. Podejście europejskiego kraju do pandemii może dziwić
  2. Pielęgniarka walcząca z koronawirusem straciła dom. Była na dyżurze, kiedy wybuchł pożar
  3. Ile zarobili polscy skoczkowie za występy w Pucharze Świata? Polacy otrzymali prawdziwą fortunę
  4. Justyna Kowalczyk potajemnie wyszła za mąż? W internecie aż huczy od spekulacji (ZDJĘCIE)
  5. Wielki wstrząs dla byłego reprezentanta Polski w skokach. Federacja wyrzuciła go na bruk bez uprzedzenia
  6. Oficjalnie: są nowe, ważne zmiany w godzinach pracy i nie tylko. Wielu się nie spodobają

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News