Adam Małysz dzieci
Twitter SkokiPolska.pl
Autor Łukasz Kowalski - 31 Lipca 2020

Adam Małysz podpadł tysiącom Polaków. Powód to jego najnowsze zdjęcie, fani byli bezlitośni (FOTO)

Adam Małysz pod koniec czerwca poinformował, że jest zakażony koronawirusem. Po niemal trzech tygodniach na kwarantannie ogłosił, że ma chorobę już za sobą. Polak wrócił już do pracy i do swoich obowiązków. Orzeł z Wisły w czwartek udostępnił zdjęcie, za które spadła na niego fala krytyki.

Adam Małysz 22 czerwca za pomocą swoich mediów społecznościowych ogłosił, że wykryto u niego koronawirusa. Były skoczek wyznał, że poszedł na badania, po tym, jak usłyszał, że jedna z osób, z którą wcześniej się spotkał, jest zakażona. Po niemal trzech tygodniach na kwarantannie Polak oznajmił, że chorobę ma już za sobą.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Łukasz Szumowski ma nowy pomysł walki z koronawirusem. Uderzy w wielu Polaków
  2. Porażające informacje. Jedenastu zawodników klubu z polskiej ligi ma koronawirusa, informacje się potwierdziły
  3. Nowe ognisko koronawirusa. Jest na plażach na Pomorzu
Włoskie media podały sensacyjną wiadomość. Leo Messi odejdzie z FC Barcelony, wiemy gdzie może zagraćWłoskie media podały sensacyjną wiadomość. Leo Messi odejdzie z FC Barcelony, wiemy gdzie może zagraćCzytaj dalej

Adam Małysz krytykowany za zdjęcie

- Witajcie po dłuższej przerwie. Z radością mogę Wam przekazać, że moja kwarantanna dobiega końca. Testy wykazały, że jestem zdrowy. Mogę wrócić do normalnego funkcjonowania oraz pracy, co bardzo mnie cieszy. Jednocześnie pamiętajcie - epidemia wcale się nie skończyła i ciągle trzeba na siebie uważać - napisał Małysz na swoim Instagramie 10 lipca.

Po chorobie Orzeł z Wisły udzielił kilku wywiadów, w których wyznał, jak choroba na niego wpłynęła. Były zawodnik stwierdził, że największe obawy miał związane z tym, że może kogoś zarazić. Małysz stwierdził, że choroba w jego przypadku najbardziej odbiła się na jego kondycji psychicznej.

- Objawy, które odczuwałem to jedno, ale sama odpowiedzialność za innych to drugie. Bałem się, że mogłem kogoś zarazić. Wszyscy mnie uspokajali, że na pewno do tego nie doszło, ale przecież mam wielu bliskich, babcię w leciwym wieku. Do tego sami skoczkowie - przecież dla każdego z nich wyłączenie na dwa tygodnie oznaczałoby przymusową przerwę w przygotowaniach do sezonu. Wiem, że pewnie przesadzałem ze swoimi obawami, ale świadomość i psychika tak właśnie działają - opowiedział Małysz w rozmowie z portalem sportowefakty.wp.

Czterokrotny medalista olimpijski wyznał również, że przez całą chorobę musiał mierzyć się z komentarzami pełnymi nienawiści ze strony niektórych internautów. Zarzucali mu oni, że "ktoś zapłacił mu za to, by zachorował i siedział w domu". Jednocześnie Polak zaapelował do rodaków, aby nie lekceważyli wirusa i stosowali się do zaleceń odpowiednich organów.

Widzew Łódź wycofuje się z ligi. Niestety, nie zagrają z najlepszymi, zabrakło pieniędzyWidzew Łódź wycofuje się z ligi. Niestety, nie zagrają z najlepszymi, zabrakło pieniędzyCzytaj dalej

Fala krytyki spadła na Małysza po spotkaniu z dziećmi

W czwartek Małysz opublikował zdjęcie, za które spadła na niego fala krytyki. Jakiś czas temu prezydent Polski Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Duda zaprosili dzieci do spędzenia wakacji w Zamku Prezydenta RP w Wiśle. Właśnie teraz dzieci z Podkarpacia mieli okazję tam przyjechać, czym Małysz podzielił się w swoich social mediach.

- Dziś miałem przyjemność spotkać się z dziećmi z Podkarpacia, które na zaproszenie Pierwszej Damy spędzają wakacje w Rezydencji Prezydenta RP w Zamku w Wiśle. Dziecięca radość bardzo mi się udzieliła. Życzę wam miłego wieczoru Kochani! - napisał Małysz pod zdjęciem.

To właśnie za tą fotografię na Małysza spadła fala krytyki. Na zdjęciu widać kilkudziesięcioosobową grupę stłoczonych dzieci, a wśród byłego skoczka narciarskiego. Internauci zaczęli zwracać uwagę, że na zdjęciu nie ma zachowanego dystansu społecznego i żadna osoba nie ma na sobie maseczki.

"Super pomysł, szkoda tylko, że ani jednej maseczki, a odstęp 1,5 cm. A dziś najwięcej zakażeń. Mimo wszystko dzieciaki miały na pewno dużo wrażeń", "maseczki... dystans.... a Pan sam po covid więc powinien świecić przykładem! Wtopa niestety i to poważna!!!", "Widzę, że zasady bezpieczeństwa na pierwszym miejscu" - komentowali fani.

Adam Małysz Dzieci

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spełniła się wizja Krzysztofa Jackowskiego? Jasnowidz potwierdził, dokładnie przewidział tragiczne zdarzenia
  2. Niemcy popełniają jeden błąd przez co liczba infekcji rośnie. Niestety, to samo robią Polacy
  3. Nauka chemii za pomocą rozszerzonej rzeczywistości. Tak powinna wyglądać edukacja w szkołach
  4. Porażające informacje. Jedenastu zawodników klubu z polskiej ligi ma koronawirusa, informacje się potwierdziły
  5. Kamil Glik oficjalnie zmienia klub. Dyrektor się wygadał, znamy nową drużynę reprezentanta Polski
  6. Widzew Łódź wycofuje się z ligi. Niestety, nie zagrają z najlepszymi, zabrakło pieniędzy
  7. Kierowca TIR-a zdążył przekazać żonie, że ma zawał. Upuścił telefon, nim powiedział, w jakim jest kraju

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News