Adam Małysz
Instagram Karolina Małysz
Autor Mateusz Dziubiński - 31 Października 2020

Córka Adama Małysza przeraziła tysiące Polaków. Przerażające zdjęcia, wszystko specjalnie na dzisiejszą noc (FOTO)

Adam Małysz dzięki swoim niezapomnianym występom na skoczniach całego świata i wielkich sukcesów, jakie na nich odnosił, cieszy się niemalejącą sympatią Polaków, mimo że karierę zakończył już kilka lat temu. Coraz odważniej w świecie mediów poczyna sobie również jego córka Karolina. Młoda kobieta publikuje regularnie w mediach społecznościowych, a jej ostatnie zdjęcia wręcz przeraziły Polaków.

Adam Małysz wraz z małżonką Izabelą tworzą od wielu lat udaną parę i wychowali wspólnie córkę Karolinę. Kibice mogą pamiętać ją jako małą dziewczynkę, która towarzyszyła tacie podczas kolejnych zawodów, jednak Karolina Małysz jest już dorosła. Młoda kobieta zaprezentowała ostatnio fanom naprawdę przerażające zdjęcia.

Na jaw wyszło, jak wygląda grób Kazimierza Deyny. Kibice go kochali, widok powoduje łzy (FOTO)Na jaw wyszło, jak wygląda grób Kazimierza Deyny. Kibice go kochali, widok powoduje łzy (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tysiące Polaków w żałobie. Nie żyje trener reprezentacji Polski, był medalistą mistrzostw, pracował wiele lat
  2. Ratownik medyczny ujawnił rozpaczliwą prawdę nt. służby zdrowia. Wielu woli milczeć, fakty są bezlitosne
  3. Właśnie ogłoszono pilną informację. Mecz reprezentacji Polski z Holandią odwołany, podano ważną wiadomość


Adam Małysz przyćmiony przez swoją córkę

Adam Małysz, który pełni funkcję dyrektora Polskiego Związku Narciarskiego ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej, przygotowuje się do rozpoczęcia kolejnego sezonu zimowego. Nie jest on jednak jednym członkiem rodziny Małyszów, o którym słyszymy ostatnio w mediach.

Coraz większą rozpoznawalność zdobywa także córka “Orła z Wisły” Karolina. Młoda kobieta prowadzi swój profil w serwisie Instagram i publikuje na nim zdjęcia ze swojego życia. Dzięki jej aktywności mogliśmy ją lepiej poznać.

Córka legendy polskiego sportu jest w szczęśliwym związku, a także oddaje się swoim pasjom. Patrząc na zdjęcia Karoliny Małysz, nie da się nie zauważyć, że uwielbia ona podróże. Jakiś czas temu odwiedziła m.in. Chorwację.

Karolina Małysz ma jednak jeszcze jedno hobby. Córka Adama Małysza ma do niego wręcz niesamowity talent i chętnie chwali się nim w mediach społecznościowych. 22-latka w pierwszej chwili przeraziła jednak internautów.

Pani Karolina zaprezentowała zaciekawionym użytkownikom sieci szereg swoich prac artystycznych. Nie chodzi jednak o zwykłe obrazy czy rysunki. Córka Adama Małysza interesuje się zupełnie czymś innym.

Kamil Grosicki apeluje do Jerzego Brzęczka. Nie zagra już w kadrze? Kamil Grosicki apeluje do Jerzego Brzęczka. Nie zagra już w kadrze? "Nie ma prawa powoływać takich zawodników"Czytaj dalej


Przerażające zdjęcia Karoliny Małysz, Polacy w szoku

Wielką pasją Karoliny Małysz jest makijaż artystyczny. 22-latka wielokrotnie prezentowała efekty swojej pracy na Instagramie. Zdjęcie ucharakteryzowanej Małyszówny zachwyciły internautów.

Karolina Małysz popisała się m.in. przerażającymi malowidłami na swoim ciele, które pasują idealnie na dzień 31 października, gdy obchodzone jest popularne święto Halloween. Patrząc na zdjęcia makijażu, można naprawdę się przestraszyć.

Córka Adama Małysza zdecydowanie ma wielki talent i mogłaby z powodzeniem pracować na planach filmowych horrorów w roli charakteryzatorki. Na razie jednak możemy podziwiać jej prace wyłącznie w mediach społecznościowych. Gdyby jednak młoda kobieta prowadziła działalność gospodarczą oferującą makijaż na różne okazje, dzisiaj miałaby zapewne mnóstwo zleceń.

Adam Małysz

Adam Małysz

Adam Małysz

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVP nie mogło ocenzurować scen protestu. Zobaczyli je wszyscy widzowie
  2. Disney stworzyło robota, który wprawi Cię w zakłopotanie. Niesamowity realizm i przeszywające spojrzenie
  3. Tysiące Polaków w żałobie. Nie żyje trener reprezentacji Polski, był medalistą mistrzostw, pracował wiele lat
  4. Polskie media podają dalej druzgocącą wiadomość. Nie żyje kultowa postać polskiego sportu, znały go tysiące Polaków
  5. Właśnie ogłoszono pilną informację. Mecz reprezentacji Polski z Holandią odwołany, podano ważną wiadomość
  6. Wjechał w tłum demonstrantów i wysiadł z kijem bejsbolowym
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News