Adam Małysz: córka
Instagram Karolina Małysz
Autor Mateusz Dziubiński - 11 Lipca 2020

Wielka radość w domu Adama Małysza. Córka przekazała radosną informację, w końcu się doczekała

Adam Małysz: córka. Najlepszy zawodnik w historii polskich skoków narciarskich od blisko dwudziestu lat jest jednym z najbardziej popularnych Polaków, a kibice śledzą z zaciekawieniem każdą wzmiankę o jego życiu prywatnym. Jedną z najważniejszych osób w życiu Adama Małysza jest oczywiście jego córka Karolina, która sama zebrała rzeszę fanów, mimo iż stroni od życia w blasku fleszy. Ostatnio córka dyrektora PZN podzieliła się zdjęciem, z którego możemy wywnioskować, że ostatnio miała powody do wielkiego świętowania.

Adam Małysz: córka. Karolina Małysz zyskała sporą popularność dzięki swojemu tacie, jednemu z najlepszych skoczków narciarskich w historii. Ostatnio jednak przybywa jej fanów dzięki aktywności w mediach społecznościowych. To właśnie tam młoda kobieta pokazała zdjęcie, które może świadczyć o tym, że miała ostatnio powody do wielkiego świętowania.

Anna Lewandowska zachwyciła wszystkie Polki. Rewelacyjny przepis na mielone, niesamowity smak dzięki jednemu, tajemnemu składnikowiAnna Lewandowska zachwyciła wszystkie Polki. Rewelacyjny przepis na mielone, niesamowity smak dzięki jednemu, tajemnemu składnikowiCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Słynny zawodnik zginął w potwornej katastrofie. Razem z nim odeszła trójka jego dzieci
  2. Skandal w Wieliczce. Druzgocące zdjęcie obiegło internet. Włos jeży się na głowie


Adam Małysz: córka. Karolina Małysz świętuje


Adam Małysz przekazał ostatnio wspaniałe wieści. Uwielbiany przez kibiców, legendarny skoczek, a obecnie dyrektor naszej kadry wyzdrowiał już po zakażeniu koronawirusem i zakończył pobyt w przymusowej kwarantannie. To jednak nie koniec doskonałych informacji od członków rodziny popularnego “Orła z Wisły”. O kolejną dawkę radosnych wieści zadbała jego córka, Karolina.

22-latka wprawdzie stroni od publicznego pokazywania się, pozowania w blasku reflektorów, czy robienia zamieszania wokół swojej osoby, jednak zdecydowanie jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Podobnie jak inne znane osoby, również córka Adama Małysza używa swoich profili w social mediach, by komunikować się z fanami. To właśnie z jej działalności między innymi na Instagramie dowiedzieliśmy się, że Karolina Małysz interesuje się makijażem artystycznym i uwielbia spędzać czas z ukochanym.

Okropne zachowanie Artura Szpilki. Opluł fana na gali boksu, jego wytłumaczenie jest kuriozalneOkropne zachowanie Artura Szpilki. Opluł fana na gali boksu, jego wytłumaczenie jest kuriozalneCzytaj dalej


Post córki Adama Małysza zaintrygował fanów

Tym razem fotografia, jaka pojawiła się na instagramowej relacji Karoliny Małysz przed kilkoma dniami, może sugerować, żę 22-latka maogromne powody do zadowolenia. Na zdjęciu widzimy ją wyraźnie uśmiechniętą z butelką szampana w jednej dłoni, a kieliszkami w drugiej. Na jej głowie znajduje się natomiast dodany poprzez edytor graficzny biret, czyli czapka absolwenta. Nad głową córki Adama Małysza widnieje natomiast napis “The end”, co znaczy oczywiście z języka angielskiego “koniec”.

Można zatem założyć, że popularna użytkowniczka Instagrama świętowała zakończenie roku akademickiego, a być może także pomyślne przejście egzaminów podczas letniej sesji egzaminacyjnej. Można być jednak pewnym, że okazja do świętowania była szczególna.

Adam Małysz: córka

Źódło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka i Lidl zaostrzają walkę o klientów. My tylko na tym zyskamy, szykują się ostre cięcia cen
  2. Współpraca TVN-u i Polsatu stała się faktem. Rozpoczynają budowę wspólnego serwisu
  3. Justyna Kowalczyk grilluje prezydenta Andrzeja Dudę. "Ręce opadają"
  4. Prezes polskiego klubu aresztowany przez policję. Miał popełnić obrzydliwe przestępstwo, kibice są wściekli
  5. Polski klub kupił mistrza świata. Będzie dużym wzmocnieniem dla drużyny
  6. Wideo - Niezwykle dramatyczny wypadek na autostradzie A1. Samochód mocno dachował po staranowaniu przez ciężarówkę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News