Adam Małysz: córka Karolina strach
Instagram - Karolina Małysz
Autor Piotr Bernaciak - 2 Czerwca 2020

Córka Adama Małysza wyjawiła swoją tajemnicę sprzed lat. W dzieciństwie bez przerwy towarzyszył jej strach

Adam Małysz: córka znanego polskiego skoczka zdecydowała się wyznać prawdę na temat tego, co czuła wiele lat temu, gdy jej ojciec był aktywnym skoczkiem ze światowej czołówki. Targające nią emocje były wówczas na tyle silne, że mała dziewczynka bardzo się bała. Jej słowa wywołały zaskoczenie u fanów.

Adam Małysz: córka jednego z najbardziej utytułowanych polskich sportowców postanowiła opowiedzieć o swoich wspomnieniach z czasów, gdy miała okazję dorastać w rodzinie jednego z najbardziej znanych Polaków. Z pewnością mało kto może wyobrazić sobie, jak wielkie problemy mogła miewać Karolina Małysz w niektórych momentach swojego życia, zwłaszcza w najmłodszych latach.

Słowa córki naszego mistrza z pewnością zaskoczą wielu fanów Adama Małysza, którzy nie wiedzieli, jak wielki strach odczuwała jego córka w przyszłości. Karolina Małysz zdecydowała się otworzyć dopiero po wielu latach, gdy dziś nie musi bać się o własnego ojca, bo wie, że zagrożenie, którego najbardziej się obawiała, już minęło i nigdy nie wróci.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Szalona Wielkanoc polskiej medalistki olimpijskiej. Zaczęła krzyczeć i odpalać petardy (WIDEO)
  2. Rząd stopniowo będzie odmrażał gospodarkę. Wiemy, jakie restrykcje będą znoszone
Media przekazały koszmarne informacje. Nie żyje syn znanego piłkarza, zginął w bardzo młodym wiekuMedia przekazały koszmarne informacje. Nie żyje syn znanego piłkarza, zginął w bardzo młodym wiekuCzytaj dalej

Adam Małysz: córka skoczka bała się o swojego ojca

Gdy Karolina Małysz była małym dzieckiem, jej ojciec rzadko bywał w domu. To właśnie wówczas trwały najlepsze lata "Małyszomanii", w trakcie której nasz skoczek narciarski był jedną z najpopularniejszych osob w kraju. Nie da się ukryć, że jakiekolwiek spacery z tatą czy spędzanie czasu poza domem, gdy tylko miał czas wolny, były niemalże wykluczone, co z pewnością nie było powodem do radości.

Jak po latach wspomina córka Adama Małysza, z pewnością najgorszym momentem było samo przygotowywanie się Adama Małysza do oddania skoku. Jak wspomina młoda kobieta, wciąż pamięta, jak bała się o swojego tatę, gdy siedział na rozbiegu, modląc się, by nie doszło do nieszczęścia w trakcie lotu.

- Modliłam się. Prosiłam Boga o pomoc dla niego. Przede wszystkim, żeby nic mu się nie stało - mówi Karolina Małysz w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

Kiedy urodzi Anna Lewandowska? Świetne wieści dla kibiców, znamy terminKiedy urodzi Anna Lewandowska? Świetne wieści dla kibiców, znamy terminCzytaj dalej

Adam Małysz: córka opowiada o strachu przed nieszczęściem

Na szczęście po latach córka Adama Małysza nie ma już żadnych powodów do obaw. Jej ojciec wciąż podróżuje ze słynnymi polskimi skoczkami, jednak robi to jedynie jako dyrektor sportowy kadry. Nie grozi mu już żadne niebezpieczeństwo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dzikie tłumy nad Morskim Okiem? W długi weekend może nie być wolnych miejsc
  2. Rząd chce wprowadzić nowy mandat. Kary będą ogromne, liczone w tysiącach
  3. Wojciech Szczęsny został upokorzony we Włoszech. Długo nie mógł uwierzyć w to, co się stało
  4. Real Madryt szykuje hity transferowe. "Królewscy" kuszą dwie wielkie gwiazdy
  5. Syn gwiazdy Serie A został zamordowany. Młody mężczyzna miał przed sobą całe życie
  6. Pojawiły się kolejne zalecenia rządu. W niektórych miejscach limity osób pozostają

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News