Adam Małysz: córka
instagram.com/karolina_malysz
Autor Piotr Mika - 24 Września 2020

Pamiętacie córkę Adama Małysza? Wyrosła na piękną kobietę, niedawno przekazała Polakom radosną wiadomość

Adam Małysz: córka jednego z najpopularniejszych Polaków zawsze starała się unikać rozgłosu, jaki towarzyszył jej tacie. Po latach Karolina Małysz wyrosła na piękną kobietę i stara się żyć po swojemu, choć popularność jej taty raczej jej nie przeszkadza. Całkiem niedawno wybrała się nawet na wakacje ze swoimi rodzicami.

Adam Małysz: córka legendarnego skoczka narciarskiego praktycznie dorastała na oczach wszystkich Polaków, jako dziecko niezwykle popularnego swego czasu sportowca. Na szczęście to nie odbiło się negatywnie na Karolinie, która w tej chwili może pisać własną historię.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kiedy wyszło na jaw, kim jest ojciec Mariusza Pudzianowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma ogromne powiązania ze sportem
  2. Przeliczenie emerytury korzystne nie tylko dla seniorów. Państwo odetnie sobie od każdego 2,3 tys. zł
  3. Sernik od Justyny Żyły. Pyszne ciasto w unikatowym wykonaniu
Kiedy wyszło na jaw, kim jest ojciec Mariusza Pudzianowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma ogromne powiązania ze sportemKiedy wyszło na jaw, kim jest ojciec Mariusza Pudzianowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma ogromne powiązania ze sportemCzytaj dalej

Adam Małysz: córka polskiego skoczka nie stroni od Instagrama

Karolina Małysz uporała się z dorastaniem w cieniu swojego taty, który był i jest jednym z najpopularniejszych Polaków. Teraz 22-latka ma już swoje życie, którego jednak nie stara się ukrywać na siłę. Młoda kobieta jest aktywna na Instagramie, gdzie dzieli się zdjęciami ze swoich podróży, czy innych ważnych wydarzeń.

Aktualnie córka Adama Małysza studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, ale jej pasją są wspomniane już podróże i malarstwo. Jak sama przyznaje interesuje się również kulturą Meksyku i Hiszpanii. Niedawno mogliśmy dowiedzieć się o tym, że po wielu latach związku Karolina Małysz w końcu zaręczyła się ze swoim ukochanym Kamilem.

Marta Linkiewicz zrzuciła ubrania i pokazała się tysiącom Polaków w sieci. Wszystko na widoku (FOTO)Marta Linkiewicz zrzuciła ubrania i pokazała się tysiącom Polaków w sieci. Wszystko na widoku (FOTO)Czytaj dalej

Z rodzicami na wakacjach

Córka Adama Małysza nie stroni od towarzystwa swoich rodziców. Jeszcze kilka tygodni temu Karolina Małysz wraz z narzeczonym i swoimi rodzicami wybrała się do Chorwacji, czym chwaliła się na swoim Instagramie. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ 22-latka lubi dzielić się ze swoimi fanami fotkami z miejsc które odwiedza. Widać też wyraźnie, że pozostaje w dobrym kontakcie z rodzicami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Tragiczny wypadek. Młodzi motocykliści nie mieli żadnych szans w zderzeniu z samochodem
  2. Znalazł gigantyczne gniazdo szerszeni i osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych owadów w budynku [wideo]
  3. Ważna wiadomość z ostatniej chwili dla fanów skoków narciarskich. Podjęto bardzo ważną decyzję ws. konkursu
  4. Marta Linkiewicz zrzuciła ubrania i pokazała się tysiącom Polaków w sieci. Wszystko na widoku (FOTO)
  5. Anna Lewandowska prosi wszystkich Polaków o pilną pomoc. Czasu jest coraz mniej, potrzebne są pieniądze
  6. Kultowe sceny z serialu "Ranczo". Widzowie kochają bohaterów do dziś

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News