Adam Nawałka trener
screen youtube.com/Lech Poznań
Autor Łukasz Kowalski - 16 Października 2020

Adam Nawałka wróci do trenowania? Odmówił europejskiej reprezentacji, dostał kolejne oferty

Adam Nawałka wciąż pozostaje bez klubu, po tym, jak w marcu 2019 roku rozstał się z Lechem Poznań. Szkoleniowiec nie może narzekać na brak ofert, ale na razie jeszcze nie zdecydował się na powrót na ławkę trenerską. Szkoleniowiec odrzucił propozycję europejskiej federacji, a na stole ciągle pojawiają się nowe.

Adam Nawałka już 1,5 roku pozostaje bez klubu. W marcu 2019 roku rozstał się z Lechem Poznań, którego objął kilka miesięcy wcześniej. Selekcjoner nie może narzekać na brak ofert. Jak podaje Interia.pl, były selekcjoner reprezentacji Polski odrzucił niedawno kolejne propozycje prowadzenia zespołów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Media: Kamil Grosicki zmienił klub. Transfer last minute do dwukrotnego zwycięzcy Ligi Mistrzów
  2. Z jej konta zniknęło nagle 1430,17 zł. Masowo ściągają absurdalną opłatę, apel Sasina nic nie dał
  3. Jerzy Engel w oparach absurdu. Słowa o Arkadiuszu Miliku będą się za nim ciągnęły bardzo długo
Narzeczona Artura Szpilki zaskakuje. Poddała się operacji na intymnych częściach ciała, jej wyznanie rozbraja (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki zaskakuje. Poddała się operacji na intymnych częściach ciała, jej wyznanie rozbraja (FOTO)Czytaj dalej

Adam Nawałka z kolejnymi propozycjami

Nawałka z sukcesami prowadził reprezentację Polski w latach 2013 - 2018. Wprowadził Biało-Czerwonych do mistrzostw Europy 2016, na których jego podopieczni dotarli do ćwierćfinału. Nawałka poprowadził Polaków także na pierwsze od 12 lat mistrzostwa świata, ale w Rosji prowadzona przez niego kadra kompletnie zawiodła.

Pracą w reprezentacji narodowej wyrobił sobie markę w Europie i na świecie. Wiele federacji w ostatnim czasie chciało zatrudnić u siebie trenera Nawałkę, jednak ten konsekwentnie odrzucał kolejne propozycje. Jak podaje Sebastian Staszewski z Interii, ostatnio pojawiły się kolejne oferty.

Sam Nawałka w jednym z wywiadów przyznał, że otrzymał propozycje prowadzenia reprezentacji Cypru. Wcześniej media informowały, że starania w kierunku zatrudnienia polskiego szkoleniowca poczyniły federacje Armenii oraz Iranu. Obie musiały obejść się smakiem.

Otylia Jędrzejczak pójdzie do sądu? Chodzi o przepisy rządu, Otylia Jędrzejczak pójdzie do sądu? Chodzi o przepisy rządu, "będę walczyć"Czytaj dalej

Kolejne oferty dla selekcjonera

Staszewski informuje, że w ostatnim czasie spłynęły do Nawałki oferty od klubów z Tunezji oraz Arabii saudyjskiej. Trener od razu obie oferty odrzucił. Jak informuje Interia, nie był zainteresowany pracą w tamtych rejonach. Wcześniej miał nie przyjąć oferty od jednego z zespołów Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

W swoim artykule Staszewski pisze, że Nawałka w ostatnich miesiącach cieszy się życiem oraz dba o własne zdrowie. - W ostatnich miesiącach dużo wypoczywał, był m.in. na długich zagranicznych wakacjach w Afryce, a w Kołobrzegu poprawiał stan swojego zdrowia - czytamy w Interii.

Jak zaznaczył Staszewski, Nawałka myśli o objęciu jednego z czołowych klubów Ekstraklasy. Na przeszkodzie w osiągnięciu tego celu mogą stanąć wysokie oczekiwania finansowe byłego selekcjonera. Na podstawie umowy z Lechem Poznań, miesięcznie Nawałka zarabiał 130 tysięcy zł miesięcznie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Rząd zagina parol na przeciwników maseczek. Morawiecki pewny swego
  3. Marzyła o jachcie, ale zdecydowała się na skromniejszy zakup. Wiemy, co Iga Świątek kupiła za pieniądze z wygranej
  4. Polski gwiazdor apeluje do Jerzego Brzęczka. Chce zagrać w kadrze, "Zasłużyłem sobie na to i zapracowałem"
  5. Nie żyje legenda polskiego sportu. Mistrz Polski na zawsze pozostanie w sercach kibiców
  6. Pilny apel rządu. Nie jest dobrze. Najnowszy komunikat może bardzo niepokoić Polaków wyjeżdzających za granicę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News