Adam Nawałka
PAWEL JASKOLKA/AGENCJA SE/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 31 Października 2020

Prawda na temat Adama Nawałki wreszcie ujawniona. Dostał zadziwiającą propozycję

Adam Nawałka jest autorem największych sukcesów piłkarskiej reprezentacji Polski w ostatnich latach. Były opiekun “Biało-Czerwonych” po zakończeniu współpracy z PZPN zniknął jednak z futbolowej sceny, z wyjątkiem krótkiej przygody w Lechu Poznań. Jak się okazuje, Nawałka nie narzeka jednak na brak ofert pracy, a niektóre z nich są naprawdę zaskakujące.

Adam Nawałka usunął się w cień po zakończeniu pracy z reprezentacją Polski i nieudanej przygodzie w Lechu Poznań. Były selekcjoner “Biało-Czerwonych” stał się bohaterem mediów, gdy okazało się, że mógł objąć atrakcyjną posadę poza granicami Polski.

Agnieszka Radwańska pokazała swój luksusowy dom. Żyje jak w bajce, posiadłość za miliony złotychAgnieszka Radwańska pokazała swój luksusowy dom. Żyje jak w bajce, posiadłość za miliony złotychCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest żona Kamila Stocha, oniemieliśmy. Zdjęcia pokazują całą prawdę
  2. Mateusz Morawiecki podjął ważną i trudną decyzję. Sytuacja wymknęła się spod kontroli, musiał zareagować
  3. Marta Linkiewicz zadziwiła tysiące Polaków. Odkryła ciało w zmysłowej sesji, wszyscy patrzyli tylko na jedno (FOTO)


Adam Nawałka kuszony przez zagraniczne kluby

Od 2013 do 2018 roku Adam Nawałka sprawował funkcję selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski i był to najlepszy okres “Biało-Czerwonych” od kilkudziesięciu lat. Kadra świetnie zaprezentowała się podczas Euro 2016, gdzie dotarła do ćwierćfinału i minimalnie przegrała z późniejszymi mistrzami Europy, Portugalczykami. Dwa lata później podczas mundialu w Rosji już tak kolorowo nie było, ale okres rządów Nawałki można uznać za udany.

Po zakończeniu współpracy z kadrą Adam Nawałka zniknął z piłkarskiej sceny, z krótką przerwą na prowadzenie Lecha Poznań. Tam jednak furory nie zrobił i szybko odszedł z klubu. “Kolejorza” zdążył poprowadzić tylko w 11 meczach, a wyniki były znacznie poniżej oczekiwań. Od marca 2019 roku Nawałka pozostaje bezrobotny, ale w jego życiu wiele się dzieje.

Gdy wyszło na jaw, kto jest rodziną Jakuba Błaszczykowskiego, spadliśmy z krzeseł. Chodzi o polską legendę sportuGdy wyszło na jaw, kto jest rodziną Jakuba Błaszczykowskiego, spadliśmy z krzeseł. Chodzi o polską legendę sportuCzytaj dalej


Nawałka odrzuca wszystkie oferty, rozważa powrót do Ekstraklasy

Dziennikarze portalu sport.interia.pl ustalili, że Adam Nawałka mimo długiej przerwy od pracy, nadal otrzymuje wiele propozycji. Ich zdaniem były selekcjoner reprezentacji Polski w ostatnim czasie był kuszony ofertami klubów z Tunezji i Arabii Saudyjskiej! Zainteresowani zatrudnieniem polskiego trenera byli także działacze zespołów ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Nawałka wszystkie oferty jednak odrzucił.

- Nawałka aktualnie nie chce jednak podejmować nowej pracy. W ostatnich miesiącach dużo wypoczywał, był m.in. na długich zagranicznych wakacjach w Afryce, a w Kołobrzegu poprawiał stan swojego zdrowia - czytamy na łamach portalu. Z informacji dziennikarzy wynika także, że były selekcjoner naszej kadry rozważa objęcie jednej z polskich drużyn. Ma być zainteresowany jednak wyłącznie klubem z czołówki i za odpowiednie wynagrodzenie. W reprezentacji Nawałka zarabiał około 150 tysięcy złotych, a w Lechu Poznań około 130 tysięcy.

Źródło: sport.interia.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające wyznanie gwiazdy TVN wstrząsnęło całym krajem. Przyznała, że jest córką ofiary gwałtu
  2. Uwaga, Santander Bank Polska ostrzega przed oszustami. Pieniądze klientów są zagrożone, ważny szczegół
  3. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest żona Kamila Stocha, oniemieliśmy. Zdjęcia pokazują całą prawdę
  4. Gdy wyszło na jaw, kto jest rodziną Jakuba Błaszczykowskiego, spadliśmy z krzeseł. Chodzi o polską legendę sportu
  5. Marta Linkiewicz zadziwiła tysiące Polaków. Odkryła ciało w zmysłowej sesji, wszyscy patrzyli tylko na jedno (FOTO)
  6. Wjechał w tłum demonstrantów i wysiadł z kijem bejsbolowym
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News