Agata Mróz: córka
East News/VIVA
Autor Piotr Bernaciak - 17 Stycznia 2020

Córka Agaty Mróz niedługo skończy 12 lat. To właśnie dla niej nasza siatkarka oddała swoje życie

Agata Mróz: córka naszej legendarnej siatkarki już niebawem skończy 12 lat. Tysiące kibiców pamięta historię narodzin dziewczynki, o których mówiła cała Polska.

Agata Mróz: córka wielokrotnej reprezentantki Polski urodziła się w 2008 roku. Dziewczynka przyszła na świat jako wcześniak, a jej mama zmarła kilka miesięcy później. O przykrej historii naszej przedstawicielki w świecie wielkiej siatkówki mówiło się w całym kraju, powstał nawet film, który upamiętnił życie Agaty Mróz. Dziewczynka w niesamowity sposób przypomina swoją mamę.

Od smutnego odejścia Agaty Mróz minęło już niemal 12 lat, jednak pamięć o niej wciąż jest żywa. W sieci pojawiają się zdjęcia małej Lilianki, a internauci żywo komentują jej podobieństwo do mamy. Trudno odmówić im racji, gdy mówią, że mała dziewczynka jest rzeczywiście bliźniaczo podobna do siatkarki, która przed laty święciła ogromne sukcesy na arenie międzynarodowej.

Żona Kamila Stocha po latach wyjawiła swoją tajemnicę. W końcu przerwała milczenieŻona Kamila Stocha po latach wyjawiła swoją tajemnicę. W końcu przerwała milczenieCzytaj dalej

Agata Mróz: córka niebawem skończy 12 lat

Lilianna Mróz urodziła się 4 kwietnia 2008 roku jako wcześniak. Dopiero po szczęśliwym zakończeniu ciąży jej mama zdecydowała się na rozpoczęcie leczenia nowotworu, który został u niej wykryty. Doskonale zdawała sobie sprawę, że sama mogłaby znacznie zwiększyć swoje szanse na przeżycie, jednak wiedziała równocześnie, że mogłaby w ten sposób zaszkodzić własnemu dziecku.

Nie jest żadną przesadą mówienie, że Agata Mróz oddała życie za własne dziecko. Dziś Lilianka ma już niemal 12 lat i jest bliźniaczo podobna do swojej mamy. Nie da się ukryć, że podobieństwo jest zauważalne. Kto wie, być może ją również czeka wielka kariera sportowa w świecie siatkówki. Gdyby udało jej się osiągnąć sukcesy porównywalne z tymi, po które sięgała jej mama, na pewno moglibyśmy mówić o nieprawdopodobnej historii.

Agata Mróz: córka łudząco przypomina mamę

Agata Mróz: córka naszej legendarnej siatkarki wystąpiła w wywiadzie jej ojca z VIVĄ!, w którym mogliśmy w końcu ją zauważyć. Nie da się ukryć, że dziewczynka naprawdę przypomina swoją mamę. Na jej widok tysiące internautów zaczęło wyrażać tęsknotę za Agatą i zaczęło życzyć jej spełnienia wszelkich marzeń.

Agata Mróz: córka

fot (L): PIOTR GAJEK/East News
fot (P): YouTube - VIVA!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piłkarz Legii Warszawa przechodzi do Wisły Kraków. Kibice mogą mu tego nie wybaczyć
  2. Były reprezentant Polski znalazł nowy klub. Zagra w drugiej lidze tureckiej
  3. Kolejny wypadek w trakcie Rajdu Dakar. Helikopter zabrał rannego do szpitala
  4. Gwiazdor piłki nożnej wszedł do pralki. Potem zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał [WIDEO]
  5. Uczestnik Ligi Mistrzów bliski gry w Ekstraklasie. Zadziwiający transfer może stać się faktem
  6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News