Agnieszka Radwańska bal mistrzów sportu
Instagram - Agnieszka Radwańska
Autor Piotr Bernaciak - 6 Stycznia 2020

Agnieszka Radwańska zrobiła piorunujące wrażenie na gali Mistrzów Sportu. Zdjęcie jej kreacji podbija internet

Agnieszka Radwańska pojawiła się na gali Mistrzów Sportu. Była polska tenisistka pokazała się ze świetnej strony, zachwycając wszystkich widzów. Nie da się ukryć, że kobieta wyglądała zjawiskowo.

Agnieszka Radwańska nie udziela się zbyt często w mediach. Nie lubiła tego robić za czasów profesjonalnej kariery, tak samo jest teraz, gdy dość rzadko możemy czytać wywiady z nią. Nie oznacza to jednak, że zupełnie nie wiemy, co się u niej dzieje. Była tenisistka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, dzięki czemu wiadomo, czym się obecnie zajmuje.

Po latach treningów i rozmaitych wyrzeczeń w końcu udało jej się znaleźć czas na to, by pokazać się na gali Mistrzów Sportu, która jest organizowana każdego roku przez Przegląd Sportowy. Tym razem mogliśmy ją oglądać już nie jako znaną polską tenisistkę biorącą udział w różnych turniejach, lecz legendę tego sportu i autorytet dla wielu młodych zawodników i zawodniczek z naszego kraju. Jej kreacja zachwyciła wielu widzów.

Żona Grzegorza Krychowiaka wygląda jak prawdziwa petarda. Jest niewiarygodnie piękna (FOTO)Żona Grzegorza Krychowiaka wygląda jak prawdziwa petarda. Jest niewiarygodnie piękna (FOTO)Czytaj dalej

Agnieszka Radwańska znów zachwyciła

Na gali Mistrzów Sportu Agnieszka Radwańska doczekała się wyróżnienia. Dostała nagrodę Superczempiona za całokształt kariery, która dobiegła końca nie tak dawno. Ten tytuł zdecydowanie jej się należał, bo przez lata promowała ona tenis w Polsce i zainspirowała do rozpoczęcia kariery wielu sportowców. Wówczas wielu Polaków żyło jej meczami na najwyższym poziomie.

Teraz udało się znaleźć czas na to, by w końcu pojawić się na gali. Agnieszka Radwańska zagościła na niej wraz ze swoim mężem, Dawidem Celtem. Oboje wyglądali świetnie, lecz na temat kreacji tenisistki pojawiło się momentalnie mnóstwo komentarzy. Nic dziwnego, bo Radwańska wyglądała po prostu zjawiskowo.

Agnieszka Radwańska wygląda świetnie

Wielu sportowców po zakończeniu kariery przestaje trenować, co przekłada się na ich wygląd. Wydaje się jednak, że Agnieszka Radwańska nie ma tego typu problemu. Wciąż wygląda ona świetnie i nie da się ukryć, że nadal może podobać się setkom tysięcy fanów.

ZOBACZ KREACJĘ AGNIESZKI RADWAŃSKIEJ:

Agnieszka Radwańska

(fot. Instagram)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Turniej Czterech Skoczni. Kamil Stoch znów w wielkiej formie, co za występ naszego mistrza
  2. Genialne wiadomości TVP dla fanów skoków narciarskich. Pół Polski w radosnej euforii
  3. Sędziowie nie doceniają Dawida Kubackiego? Skoczek twierdzi, że wciąż ma jeden duży problem
  4. Transfery: Gwiazdor Bayernu zamierza zmienić klub, kierunek zaskoczył kibiców
  5. Robert Lewandowski bez zwycięstwa na Gali Mistrzów Sportu. "Zrobiono z Lewego głupka"
  6. Stefan Hula szczerze na temat tragedii w jego rodzinnej miejscowości. Rodzina zginęła w wybuchu budynku

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News