Agnieszka Radwańska wózek
Instagram - Agnieszka Radwańska/@aradwanska
Autor Łukasz Kowalski - 7 Sierpnia 2020

Agnieszka Radwańska pokazała wózek swojego synka. To prawdziwa karoca warta fortunę (FOTO)

Agnieszka Radwańska pod koniec lipca poinformowała, że po raz pierwszy została mamą. Polscy kibice od miesięcy wyczekiwali wiadomości o narodzinach pierwszego dziecka "Isi" i jej męża Dawida Celta. Niedawno była tenisistka wybrała się na spacer z dzieckiem. Wózek, jaki sprawiła swojemu synkowi, jest wart tyle, co mały samochód.

Agnieszka Radwańska jesienią ubiegłego roku ogłosiła, że razem ze swoim mężem Dawidem Celtem spodziewa się pierwszego dziecka. Była tenisista poinformowała kibiców, że dziecko przyjdzie na świat w wakacje. Fani z niecierpliwością wyczekiwali wieści o narodzinach pierwszego dziecka byłej gwiazdy tenisa.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Justyna Żyła gra na nerwach Piotrowi Żyle? Została przyłapana z mężczyzną, teraz odpowiedziała na pytanie, czy jest w związku
  2. Chwile grozy na Solinie. Są poszkodowani, wezwano płetwonurków
Nowe informacje w sprawie Fabio Jakobsena. Wiadomości prosto ze szpitala, chodzi o śpiączkęNowe informacje w sprawie Fabio Jakobsena. Wiadomości prosto ze szpitala, chodzi o śpiączkęCzytaj dalej

Agnieszka Radwańska pokazała się z synkiem

W poniedziałek 27 lipca Dawid Celt na swoim Twitterze poinformował, że na świat przyszedł Jakub - pierwszy syn jego i Agnieszki Radwańskiej. Fani czekali na tą wiadomość od momentu ogłoszenia przez parę, że zostaną rodzicami. Radwańska przez długi czas ukrywała płeć dziecka, ale wszystko wydało się na jej przyjęciu "Baby Shower", które zorganizowała.

Fani tenisistki o ciąży Radwańskiej dowiedzieli się w styczniu. Wtedy polska tenisistka za pomocą Instagrama przekazała wiadomość, że zostanie mamą. Przez ten czas dzieliła się ze swoimi fanami kolejnymi fotografiami, na których pokazywała przebieg ciąży, a także z przygotowań do porodu.

Nie żyje znany sportowiec. Odnosił sukcesy w Pucharze Europy, polscy kibice doskonale go pamiętająNie żyje znany sportowiec. Odnosił sukcesy w Pucharze Europy, polscy kibice doskonale go pamiętająCzytaj dalej

Agnieszka Radwańska zapłaciła zawrotną kwotę za wózek dla swojego dziecka

Teraz Radwańska spełnia się jako mama. Niedawno na Instagramie opublikowała pierwsze zdjęcie ze wspólnego spaceru ze swoim synem. Dziennikarze portalu Jastrząb Post dotarli do modelu wózka jaki "Isia" sprawiła swojemu synowi. Jak się okazało, jest to bardzo popularny model wśród polskich gwiazd.

Portal donosi, że taki sam wózek dla swojego dziecka co Radwańska, wybrali Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem. Z kolei Anna i Robert Lewandowscy wybrali dla obu swoich córek wózek tej samej firmy, ale z kolei inny model. Jak donosi Jastrząb Post, Agnieszka Radwańska za wózek dla swojego dziecka musiała zapłacić ok. 5 tysięcy złotych.

Agnieszka Radwańska Wózek

fot: Instagram - Agnieszka Radwańska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie dowiesz się już o emeryturze w tradycyjny sposób. Niektórzy będą musieli zgłosić się do ZUS
  2. Nadchodzi deszcz spadających gwiazd. Będą widoczne gołym okiem
  3. Anna Lewandowska zdradziła swój sekret na udane śniadanie. Rewelacyjny, prosty i zdrowy przepis, pokocha go każda Polka
  4. Nie żyje znany sportowiec. Odnosił sukcesy w Pucharze Europy, polscy kibice doskonale go pamiętają
  5. Wisła Kraków potwierdza wielki transfer. Dołączy do nich wielka gwiazda, oficjalny komunikat klubu
  6. Koszmarny wypadek z udziałem nastolatka. Kompletnie pijany kierowca potrącił go na oczach jego matki

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News