Agnieszka Radwańska
instagram,com/agnieszkaradwanska
Autor Mateusz Wysokiński - 11 Lutego 2020

Agnieszka Radwańska przerywa milczenie. Poruszające słowa gwiazdy, "Miałam dość"

Agnieszka Radwańska w trakcie swojej długiej kariery osiągnęła bardzo wiele. Mimo że kondycja pozwalała tenisistce na długie laty gry, to ikona polskiego sportu zdecydowała o emeryturze. Przez ten czas dość dużo zmieniło się w życiu sportsmenki, która zdołała ułożyć sobie życie i obecnie oczekuje narodzin swojego dziecka. Wiemy już, czemu była gwiazda światowego tenisa zrezygnowała z uprawiania sportu. To wyznanie Radwańskiej może zaskoczyć wielu kibiców polskiego sportu.

Agnieszka Radwańska jest właśnie w trakcie sportowej emerytury. Była gwiazda światowego tenisa, która przez lata uchodziła za prawdziwą ikonę polskiego sportu, postanowiła opowiedzieć mediom, czemu tak właściwie zrezygnowała z zawodowego uprawiania sportu. Nie da się ukryć, że takie wyznanie gwiazdy może zaskoczyć dość wielu miłośników sportu w Polsce.

Mały chłopiec dotkliwie pobity przez piłkarza. Dramatyczne nagranie obiegło internet (WIDEO)Mały chłopiec dotkliwie pobity przez piłkarza. Dramatyczne nagranie obiegło internet (WIDEO)Czytaj dalej

Agnieszka Radwańska opowiada o zakończeniu kariery

Życie byłej gwiazdy rakiety zmieniło się dość drastycznie od czasu, kiedy to zdecydowała się na zakończenie swojej kariery sportowej. Sportsmenka zaszła w ciążę i, mimo że przejawia pewną tęsknotę do tenisa, to ani myśli do niego wrócić w sposób zawodowy. Sama Radwańska przyznaje jednak, że nadal lubi popatrzeć sobie na to, jak grają jej koleżanki z kortu. W trakcie jednego z meczów Wielkiego Szlema poczuła nawet potrzebę, aby spróbować jeszcze raz.

- Było tak, że jak pojechałam na Szlema i siedziałam na centralnym korcie, to sobie pomyślałam, że fajnie byłoby wejść na ten kort i zagrać mecz. Tyle, że to było bardziej dla challengu. - mówi byla gwiazda polskiego tenisa.

Świetne informacje dla polskich skoczków. Kibice z Polski nie mogą ukryć zadowoleniaŚwietne informacje dla polskich skoczków. Kibice z Polski nie mogą ukryć zadowoleniaCzytaj dalej

"Miałam dość"

O ile miłość do tenisa nie ustaje, to Agnieszka Radwańska wspomina, że jej gra wiązała się z rzeczami, na które nie jest sobie w stanie teraz pozwolić. Głównie przez to, że sama stara się skupić na sprawach rodzinnych i ciąży, którą ostatnimi czasy obwieściła wszystkim krajowym mediom. Mimo że wiek i kondycja pozwalałyby jeszcze Agnieszce Radwańskiej na kilka lat gry, to sama przyznała, że decyzja o emeryturze była bardzo dobra.

- Chodziło o jeden mecz, a nie o podróżowanie przez 300 dni w roku i granie serii spotkań. Tego było już tak dużo, że miałam dość. Stąd też decyzja, że kończę. Wiem, że była ona dobra - powiedziała dziennikarzom sport.pl była gwiazda polskiego tenisa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Neymar przejdzie do USA. Namówił go były gwiazdor Manchesteru United
  2. Adam Małysz skomentował formę Dawida Kubackiego. Ważne słowa legendarnego skoczka
  3. Polacy poznali rywali w grze o igrzyska olimpijskie. Nie będzie łatwo
  4. Polski piłkarz upokorzony. Nowy pracodawca nie zna jego nazwiska (FOTO)
  5. Oficjalnie. Legia Warszawa ma nowego piłkarza. Klub z Warszawy potwierdził zatrudnienie gwiazdora
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News