Agnieszka Radwańska
AGENCJA SE/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 11 Marca 2020

Agnieszka Radwańska w ciąży gra w tenisa. Czy to bezpieczne dla dziecka? (ZDJĘCIE)

Agnieszka Radwańska zakończyła już profesjonalną karierę, jednak jej związek z tenisem nadal pozostaje silny. Na tyle silny, że nawet będąc w ciąży była sportsmenka nie rezygnuje z czynnej aktywności na korcie.

Agnieszka Radwańska jest prawdopodobnie najlepszą Polską tenisistką w historii. Od momentu zakończenia przez nią kariery w 2018 roku,nie doczekalismy się największych laurów kobiecego tenisa. Radwańska zakończyła przygodę z profesjonalnymi kortami, co nie znaczy, że zrezygnowała z aktywności fizycznej. Polka zaprezentowała właśnie swoim fanom interesujące zdjęcie.

Życiowy sukces Kamila Stocha. Wyprzedził legendę skoków, teraz goni Adama MałyszaŻyciowy sukces Kamila Stocha. Wyprzedził legendę skoków, teraz goni Adama MałyszaCzytaj dalej

Agnieszka Radwańska spodziewa się dziecka

Pod koniec stycznia Agnieszka Radwańska podzieliła się ze światem wesołą nowiną. Wraz z partnerem spodziewają się pierwszego dziecka. Kibice, znajomi ze sportowych aren i koledzy za pomocą mediów społecznościowych zaczęli składać gratulacje przyszłym rodzicom. Od czasu obwieszczenia, że nasza utytułowana tenisistka sprawdzi się w nowej roli, minęło już trochę czasu, ale dopiero w ostatnich dniach mogliśmy się przekonać, że ciąża nie stoi Radwańskiej na przeszkodzie w uprawianiu aktywności fizycznej. Była tenisistka kilka dni temu podzieliła się zdjęciem z siłowni, na którym widać zaokrąglony brzuszek. Jak widać nawet będąc w błogosławionym stanie Radwańska nie zwalnia tempa.

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Trondheim? Transmisja w tv i online, relacja na żywo 11.03.2020Gdzie oglądać skoki narciarskie w Trondheim? Transmisja w tv i online, relacja na żywo 11.03.2020Czytaj dalej

Na emeryturze, czy w ciąży Agnieszka Radwańska wciąż w formie

Teraz za pomocą swojego facebookowego profilu pani Agnieszka opublikowała kolejne zdjęcie, na którym widzimy ją oddającą się ćwiczeniom. Tym razem, a jakżę na kotcie tenisowym. Na zdjęciu możemy zobaczyć naszą byłą reprezentantkę podczas wspólnej gry z mężem, również tenisistą Dawidem Celtem. Jak widać Agnieszka Radwańska na emeryturze, nawet spodziewając się dziecka, nie zamierza rezygnować z wszelkich form aktywności fizycznej, oczywiście w ramach zdrowego rozsądku. Naszej legendzie również gratulujemy i życzymy zdrowia oraz nieustających sił do treningu!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo mocne słowa właściciela polskiego biura podróży. "Bankructwa na szeroką skalę"
  2. Trzy nowe przypadki koronawirusa w Polsce, w tym jeden w Warszawie. Do akcji wkracza policja
  3. 22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)
  4. Towarzyski mecz reprezentacji Polski przełożony. Organizatorzy nie wiedzą, co będzie dalej
  5. Właściciel legendarnego klubu zarażony koronawirusem. Spotkał się z piłkarzami, niepokojące doniesienia
  6. Lidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News