Agnieszka Radwańska ciąża
Agnieszka Radwańska - Instagram
Autor Piotr Bernaciak - 13 Maja 2020

Agnieszka Radwańska pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Jest naprawdę duży, poród coraz bliżej (FOTO)

Agnieszka Radwańska regularnie zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia przedstawiające to, czym obecnie się zajmuje. Była tenisistka ma teraz mnóstwo czasu na odpoczynek, bowiem zakończyła karierę i obecnie spodziewa się narodzin pierwszego dziecka.

Agnieszka Radwańska zakończyła swoją karierę, dzięki czemu w końcu ma czas na to, by zająć się sprawami prywatnymi. Kilka miesięcy temu dotarła do nas fantastyczna wiadomość prosto od byłej gwiazdy sportu, która ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Jej pierwszy potomek przyjdzie na świat jeszcze w tym roku, choć dokładna data przewidywanego porodu nie została podana.

Nasza była tenisistka jest już w zaawansowanej ciąży i zapewne niedługo dowiemy się o narodzinach. Brzuszek gwiazdy jest dobrze widoczny, co widać na kolejnych zdjęciach. Najnowsza fotografia opublikowana na Facebooku wskazuje na to, że narodziny potomka są już blisko. Zdjęcie zwróciło szczególną uwagę internautów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Myślałeś, że jak pijesz dużo wody, to będziesz zdrowy? Mylisz się, naukowcy mówią o wielkim niebezpieczeństwie
  2. WIDEO - Nielegalne wyścigi uliczne w wykonaniu kandydatów na Prezydenta
Adam Małysz przekazał Polakom fatalną wiadomość. Czeka nas wielki problem, trzeba się przygotowaćAdam Małysz przekazał Polakom fatalną wiadomość. Czeka nas wielki problem, trzeba się przygotowaćCzytaj dalej

Agnieszka Radwańska spodziewa się dziecka

Pandemia koronawirusa sprawiła, że Agnieszka Radwańska nie ma potrzeby spełniania obowiązków służbowych tak często, jak działo się to do tej pory. Była gwiazda wykorzystuje wolny czas, by odpoczywać. Tym razem postanowiła wyjechać do Sopotu, by spędzić wolny czas nad polskim morzem. Internauci zwrócili uwagę na zauważalny brzuszek ciążowy.

W tym roku urodzi się pierwsze dziecko Radwańskiej i Dawida Celta, jej wieloletniego trenera i małżonka. Po zakończeniu kariery tenisistka w końcu mogła postarać się o potomstwo, a szczęśliwa wiadomość została przekazana na Instagramie kilka miesięcy temu. Momentalnie pojawiło się mnóstwo gratulacji ze strony szczęśliwych internautów.

Tragiczna śmierć gwiazdy sportu. Jego dwuletnia córeczka nie zobaczy już tatyTragiczna śmierć gwiazdy sportu. Jego dwuletnia córeczka nie zobaczy już tatyCzytaj dalej

Agnieszka Radwańska urodzi w niedalekiej przyszłości

Ciążowy brzuszek Agnieszki Radwańskiej jest już naprawdę widoczny, co można zauważyć na jej najnowszym zdjęciu opublikowanym w mediach społecznościowych.

ZOBACZ ZDJĘCIE AGNIESZKI RADWAŃSKIEJ:

Agnieszka Radwańska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Martyna Wojciechowska ma drugie oblicze. Wielu fanów nawet nie wiedziało
  2. Policja zatrzymała syna znanego adwokata. Trafił do aresztu, grozi mu nawet 5 lat więzienia
  3. Kamil Stoch nigdy nie zdradził jednego szczegółu. Znamy prawdę na temat tego, czy nasz skoczek ma dzieci
  4. Robert Kubica może wrócić do Formuły 1. Polak stanął przed wielką szansą
  5. Oficjalnie. Karuzela transferowa ruszyła. Matysik w Bayerze, pilna informacja obiegła kibiców
  6. Jutro wchodzi ważny zakaz, dotknie ponad 100 tys. punktów sprzedaży. Już jest sposób, jak go obejść

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News