Agnieszka Radwańska ojciec
Instagram - Agnieszka Radwańska/@aradwanska
Autor Łukasz Kowalski - 15 Października 2020

Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest tata Agnieszki Radwańskiej, oniemieliśmy. W przeszłości był sportowcem

Agnieszka Radwańska przez lata była jedną z czołowych tenisistek świata. Od samego początku było widać w zawodniczce ogromny potencjał, który ukazywała z kolejnymi startami. Wielkim twórcą sukcesów, nie tylko "Isi", ale także jej siostry Urszuli był ich ojciec Robert, który ma wielkie doświadczenie w pracy trenera.

Agnieszka Radwańska przez lata była jedną z najważniejszych światowych tenisistek. Stale utrzymywała się w czołówce rankingu WTA, a przez pewien okres była nawet jego wiceliderką. Polka na światowych kortach wygrała ponad 20 różnych turniejów. Na stałe wpisała się do historii polskiego sportu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Stoch zaliczył upadek na treningu. Kibice zamarli, upadł na brzuch tuż po oddaniu skoku
  2. Z jej konta zniknęło nagle 1430,17 zł. Masowo ściągają absurdalną opłatę, apel Sasina nic nie dał
  3. Polskie media przekazały dramatyczne informacje. Nie żyje uwielbiany polski dziennikarz, Polacy w żałobie
Polacy w żałobie. Dostaliśmy wiadomości o śmierci mistrza Polski i legendarnego trenera, ogromna tragediaPolacy w żałobie. Dostaliśmy wiadomości o śmierci mistrza Polski i legendarnego trenera, ogromna tragediaCzytaj dalej

Agnieszka Radwańska była skazana na sport

Kariera Radwańskiej była okraszona wielkimi sukcesami. Do pełni szczęścia zabrakło jedynie triumfu w turnieju wielkoszlemowym. Najbliżej była w 2012 roku, ale przegrała w finale Wimbledonu z legendarną Sereną Williams. Pełną sukcesów karierę Radwańska postanowiła zakończyć w listopadzie 2018 roku.

Obecnie "Isia" skupia się na macierzyństwie. Polka razem ze swoim mężem Dawidem Celtem ogłosiła pod koniec lipca, że na świat przyszedł ich pierwszy syn. Dziecko Radwańskiej będzie miało w sobie niesamowite sportowe geny. Mąż byłej zawodniczki, również był zawodowym tenisistą, a także szkoleniowcem.

W życiu małego Jakuba zapewne tak samo, jak w życiu tenisistki będzie bardzo dużo sportu. Ojciec "Isi" to ceniony trener tenisa. Robert Radwański w przeszłości był tenisistą KS Nadwiślan Kraków, a także trenował łyżwiarstwo figurowe w KS Krakowianka. Zarówno Agnieszka Radwańska, jak i jej siostra Urszula poszły w ślady ojca i również występowały w KS Nadwiślan Kraków.

Jerzy Brzęczek się wygadał. W listopadzie wielki powrót do reprezentacji, ma grać w pierwszym składzieJerzy Brzęczek się wygadał. W listopadzie wielki powrót do reprezentacji, ma grać w pierwszym składzieCzytaj dalej

Radwańska poszła w ślady ojca

W maju ojciec obu zawodniczek przeszedł poważną operację biodra. Po zabiegu udzielił wywiadu "Przeglądowi Sportowemu", w którym opowiedział o życiu rodzinnym. - Nie mogę się już doczekać rodzinnego spotkania na korcie. Dawid jest świetnym szkoleniowcem, ale dziadek też – oczywiście mówię żartobliwie – będzie chciał w przyszłości czegoś nauczyć - mówił jeszcze przed narodzinami wnuka Robert Radwański.

- Tak, Agnieszka długo do nas nie zaglądała. Teraz zobaczyła już tatę w zdecydowanie lepszym stanie. Ze zdrowiem wreszcie wychodzę na prostą - powiedział w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" ojciec reprezentantek Polski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Rząd wprowadzi kolejne restrykcje? Dramatyczny apel ekspertów, chodzi o zdalne nauczanie
  3. Wiemy jak będzie wyglądał nowy ranking FIFA. Pewny awans reprezentacji Polski
  4. Pilna wiadomość z kultowego polskiego klubu piłkarskiego. 27 zakażeń w drużynie, podjęto natychmiastową decyzję
  5. Ile zarabia Zbigniew Boniek? Z pewnością nie może narzekać
  6. Z ostatniej chwili: rząd właśnie ogłosił decyzję ws. lockodownu Polski. Nie ma odwrotu

RACUCHY Z JABŁKAMI - BŁYSKAWICZNY PRZEPIS NA NIEBIAŃSKI SMAK DZIECIŃSTWA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News