Na zdjęciu: Agnieszka Radwańska
Fot. Andrew Campbell z Flickr/ CC BY 2.0
Autor Piotr Mika - 22 Lipca 2020

Wielki dzień Agnieszki Radwańskiej. Ogromna radość w rodzinie polskiej gwiazdy (FOTO)

Agnieszka Radwańska, wraz z mężem, podzieliła się zdjęciami z niezwykle ważnego wydarzenia z ich życia. Para oczekuje narodzin pierwszego dziecka i ostatnie tygodnie ciąży dokumentuje zdjęciami udostępnianymi na Instagramie.

Agnieszka Radwańska spodziewa się narodzin swojego pierwszego dziecka. Wraz z mężem, Dawidem Celtem, szykują się oni do tego niezywkłego wydarzenia, jednak nie zapominają także o tym, co działo się wcześniej. Równo trzy lata temu para pobrała się i dziś świętowali rocznicę swojego ślubu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
  2. Rząd przekazał wiadomość dla tysięcy Polaków. Decyzja zapadła ostatecznie
  3. Uciekali przed horrorem. Mieli tylko jedno wyjście. Dramat w Europie. Nagranie wbija w fotel
Tragiczna wiadomość, Wielka Brytania w żałobie. Nie żyje b. piłkarz Manchesteru United, przeżył tragedięTragiczna wiadomość, Wielka Brytania w żałobie. Nie żyje b. piłkarz Manchesteru United, przeżył tragedięCzytaj dalej

Agnieszka Radwańska świętuje wraz z mężem

Fani nasze największej tenisowej gwiazdy już nie mogą się doczekać przyjścia na świat syna Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta. Była tenisistka nie zdradziła terminu porodu, jednak wiadomo że ma on nastąpić już niedługo. Inaczej było z płcią dziecka - tą informacją "Isia" podzieliła się ze światem kilka tygodni temu i wiadomo, że będzie to chłopiec.

Przed narodzinami swojej pociechy małżeńtwo miało jednak jeszcze jedną okazję do świętowania. Dokładnie trzy lata temu Agnieszka Radwańska poślubiła swojego dotychczasowego sparingpartnera i trenera. Oboje postanowili dzisiaj uczić trzecią rocznicę wymownymi fotografiami udostępnionymi w mediach społecznościowych.

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska

Media podały tragiczną wiadomość. Nie żyje Mikołaj KubicaMedia podały tragiczną wiadomość. Nie żyje Mikołaj KubicaCzytaj dalej

Piękny ślub tenisowej pary

22 lipca 2017 roku Agnieszka Radwańska oraz starszy od niej o 4 lata Dawid Celt powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w kościele Na Skałce w Krakowie. na uroczystości pojawiło się wiele znamienitych gości, znanych nam głównie ze światowych kortów. Wraz z Agnieszką i Dawidem świętowali m.in. Karolina Woźniacki, Andżelika Kerber, Jerzy Janowicz czy Tomasz Hajto. Pod zdjęciem przypominającym o tym, że to już trzy lata razem, Agnieszka Radwańska napisała wymownie - ostatnia rocznica we dwoje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiany na całym świecie produkt może zniknąć ze sklepowych półek. Przez brak jednego składnika
  2. Chińczycy znaleźli największą dziurę świata. "Smocza Dziura" jest w centrum konfliktu zbrojnego
  3. Znany sportowiec wpadł pod samochód. Kierowca celowo zajechał mu drogę, gwiazdor w szpitalu (FOTO)
  4. Lewandowscy zbudowali prawdziwe imperium finansowe. Zarabiają niewiarygodne pieniądze, wiemy na czym
  5. Justyna Kowalczyk zrzuciła ubrania i pokazała wysportowaną sylwetkę. Fani zachwycają się jej mięśniami i kształtami (FOTO)
  6. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News