Agnieszka Radwańska
Instagram Agnieszka Radwańska
Autor Mateusz Dziubiński - 30 Czerwca 2020

Agnieszka Radwańska nagle zabrała głos ws. swojej ciąży. Momentalnie posypały się gratulacje, fani są w euforii

Agnieszka Radwańska już niedługo sprawdzi się w zupełnie nowej roli. Była tenisistka zostanie mamą. Termin porodu zbliża się wielkimi krokami, a my dowiedzieliśmy się, czy “Isia” będzie miała córeczkę czy synka. Informację przekazała sama zainteresowana, która zorganizowała dla swoich przyjaciół tradycyjne baby shower. Zdjęcia z imprezy nie pozostawiają wątpliwości, jakiej płci będzie pierwszy potomek znanej sportsmenki.

Agnieszka Radwańska zorganizowała dla swoich przyjaciółek tradycyjną imprezę baby shower, na której podała informację, czy spodziewa się narodzin dziewczynki, czy też chłopca. Zdjęcia, jakie ukazały się w social mediach, nie pozostawiają wątpliwości.

Tragiczna wiadomość obiegła cały świat. Miał zostać wielką gwiazdą, zmarł w wieku zaledwie 21 lat, ogromna strataTragiczna wiadomość obiegła cały świat. Miał zostać wielką gwiazdą, zmarł w wieku zaledwie 21 lat, ogromna strataCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Żałoba u sąsiadów Polski. 40-letni gwiazdor nie żyje, przegrał z ciężką chorobą
  2. Zamykają sklepy i szkoły, miasto objęte blokadą, radykalne kroki. Zaskakująca wiadomość z Europy


Agnieszka Radwańska zorganizowała baby shower

Słynna polska tenisistka, która przed dwoma laty postanowiła zakończyć sportową karierę i skupić się na życiu rodzinnym, spodziewa się narodzin pierwszego dziecka. Radwańska oraz jej małżonek Dawid Celt, zostaną rodzicami lada dzień, a my dowiedzieliśmy się, jakiej płci będzie pierwszy potomek popularnej pary.

Informacja wypłynęła od samej zawodniczki, która zorganizowała imprezę typu baby shower. Na tego typu spotkaniach, przyszłe mamy komunikują swoim bliskim, czy spodziewają się narodzin chłopca, czy też dziewczynki. Na spotkaniu zorganizowanym przez Agnieszkę Radwańską nie zabrakło jej przyjaciółek z kortu tenisowego. Obecne były między innymi Klaudia Jans-Ignacik, Joanna Sakowicz-Kostecka, Paula Kania i Alicja Rosolska. Zjawiła się oczywiście również siostra byłej zawodniczki, Urszula, a także popularna aktorka Małgorzata Socha.

Justyna Kowalczyk nie mogła już dłużej wytrzymać. Zwróciła się do tysięcy Polaków z jedną prośbąJustyna Kowalczyk nie mogła już dłużej wytrzymać. Zwróciła się do tysięcy Polaków z jedną prośbąCzytaj dalej


Znamy płeć dziecka Agnieszki Radwańskiej

Ze zdjęć, które ukazały się w mediach społecznościowych po imprezie, możemy wywnioskować, że wszyscy doskonale się bawili, a Agnieszce Radwańskiej dopisywał humor. Najważniejszą informację uzyskaliśmy jednak dzięki wymownej dekoracji, która towarzyszyła zgromadzonym paniom. Ułożony ze złotych balonów napis “BABY BOY’ zdradził, że popularna “Isia” już wkrótce urodzi syna! Nasze utytułowanej tenisistce składamy najszczersze gratulacje!

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Korzystając z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Nadchodzi spora zmiana przy wypłatach
  2. Przerażająca wiadomość. W polskich blokach znaleziono jadowite pająki
  3. Anna Lewandowska pokazała swój samochód. To wart fortunę postrach szos (FOTO)
  4. Fatalne wieści ws. Jakuba Błaszczykowskiego. Znamy wstępną diagnozę
  5. Potworny nokaut na gali UFC. Okładał rywala, gdy ten był już nieprzytomny (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News