Wojciech Szczęsny gol z połowy
Autor Piotr Bernaciak - 21 Lipiec 2019

Ależ wpadka. Szczęsny puścił gola z połowy boiska, ukarał go Harry Kane (video)

Wojciech Szczęsny zaliczył wpadkę w towarzyskim meczu pomiędzy Juventusem Turyn a Tottenhamem Hotspur. Polski bramkarz puścił gola z połowy boiska. Za brak koncentracji ukarał go angielski napastnik Harry Kane.

Tottenham Hotspur wygrał w towarzyskim meczu przeciwko Juventusowi Turyn. Mecz zakończył się rezultatem 3:2 dla Kogutów, a do klęski drużyny prowadzonej przez Maurizio Sarriego przyczyniła się wpadka reprezentanta Polski Wojciecha Szczęsnego. Golkiper Starej Damy popisał się brakiem koncentracji i wpuścił gola z połowy boiska, który przesądził o porażce włoskiej drużyny.

Bramkę z połowy boiska strzelił angielski napastnik Tottenhamu Hotspur Harry Kane, który wykazał się znakomitą czujnością oraz kapitalną prezycją uderzenia.

Wojciech Szczęsny wszedł na boisko w drugiej połowie zmieniając Gianluigiego Buffona, który wrócił do Juventusu Turyn po sezonie spędzonym w PSG. Bramki dla Tottenhamu Hotspur strzelali Erik Lamela, Lucas Moura oraz Harry Kane. Gole dla Juventusu Turyn zdobyli z kolei Gonzalo Higuain oraz Cristiano Ronaldo.

Poniżej zamieszczamy film, na którym widać jak Harry Kane zdobywa bramkę z połowy boiska.