Andres Iniesta o Barcelonie
Autor Piotr Bernaciak - 28 Lipca 2019

Andres Iniesta: Nie żałuję odejścia z Barcelony

FC Barcelona pożegnała się jakiś czas temu z Andresem Iniestą. Pomocnik występuje teraz dla hiszpańskiego Vissel Kobe, a niedawno zagrał przeciwko Barcelonie w sparingu. Doczekaliśmy się komentarza Hiszpana co do gry przeciwko byłym kolegom.

Barcelona zmierzyła się niedawno z japońskim Vissel Kobe w ramach sparingu przedsezonowego, który był szczególnym wydarzeniem. Wszystko dlatego, że w spotkaniu zagrali Andres Iniesta i David Villa, byli piłkarze klubu z Katalonii. Na wypowiedź co do tego szczególnego meczu zdecydował się pomocnik, wspominając, że jest to dla niego bardzo ważny dzień.

- Czy żałuję odejścia z Barcelony? Nie, nie żałuję. To zdecydowanie za mocne słowo. Nie można tego rozpatrywać w tej kategorii - przyznał doświadczony pomocnik, który jest legendą klubu z Hiszpanii oraz reprezentacji narodowej, dla której strzelił jedynego gola w finale mistrzostw świata w 2010 roku.

Krzysztof Piątek: Chciałbym grać z Cristiano RonaldoKrzysztof Piątek: Chciałbym grać z Cristiano RonaldoCzytaj dalej

- Zawsze to mówiłem. Gdybym miał chęci i siły, by dalej grać dla Barcelony, zrobiłbym to dzisiaj w meczu przeciwko Vissel Kobe. Czuję jednak, że mój czas już minął. Teraz jestem w innym miejscu. Podobał mi się dzisiejszy mecz, czerpałem wielką przyjemność ze spotkania z dawnymi kolegami. Z pewnością zapamiętam mecz na długo - dodał Iniesta.

- To było dziwne uczucie. Zamiast pomagać im, musiałem z nimi rywalizować. Mimo wszystko było to bardzo interesujące doświadczenie, które długo będę wspominać - zakończył swoją wypowiedź Andres Iniesta.

Vissel Kobe przegrało z Barceloną 0:2, co zostało odebrane za spory sukces Japończyków. Iniesta rozegrał 45 minut po stronie drużyny z Kobe.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News