Andrzej Gołota
Jan BIELECKI/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 7 Października 2020

Wszystkie auta Andrzeja Gołoty. Jeden samochód w kolekcji pięściarza zaskakuje szczególnie

Andrzej Gołota stoczył na zawodowych ringach wiele walk, które przyniosły mu fortunę. Pięściarz nigdy nie ukrywał, że lubi samochody, na które zawsze go było stać. Były pretendent do tytułu mistrza świata kategorii ciężkiej ma w swoim garażu niejedno auto, ale szczególnie jeden pojazd przykuwa uwagę. To prawdziwa „bestia”.

Andrzej Gołota na światowych ringach zarobił miliony. Jednak po zakończeniu kariery, dzięki inwestycjom oraz umiejętnym zarządzaniem pieniędzmi, były pięściarz wraz z żoną znacząco pomnożyli swój majątek, o czym szczegółowo pisaliśmy dla Was tutaj. Teraz postanowiliśmy sprawdzić, czym jeździ "Ostatnia Nadzieja Białych".

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  2. Nieprawdopodobne odkrycie w Chinach. Naukowcy nie mogli uwierzyć własnym oczom
  3. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
Córka Adama Małysza nie wytrzymała. Kiedy była małą dziewczynką, bardzo się bała, wszystko przez ojcaCórka Adama Małysza nie wytrzymała. Kiedy była małą dziewczynką, bardzo się bała, wszystko przez ojcaCzytaj dalej

Andrzej Gołota – miłośnik mercedesa

Andrzej Gołota udzielił niegdyś wywiadu, w którym zdradził, że jest miłośnikiem marki Mercedes. Był pięściarz ma nawet swój ulubiony model, z którym nie rozstaje się od lat. Adrew już od lat 90’ jeździ Mercedesem S500, którego co 2-3 lata zmienia na nowszy model. W swoim życiu Gołota jeździł także BMW 740i, jednak stwierdził, że nie jest to zbyt dobry samochód. Były pretendent do mistrzostwa świata na równi z Mercedesem stawia Lexusa, a w jego posiadaniu był, a może i nadal jest Lexus LS460. Andrzej Gołota równie dużą sympatią darzy Jeepa Cherokee. Jednak 52-latek w swoim garażu trzyma absolutną „bestię”.

Nie żyje słynny dziennikarz sportowy. Legenda zmarła w dramatycznych okolicznościachNie żyje słynny dziennikarz sportowy. Legenda zmarła w dramatycznych okolicznościachCzytaj dalej

Andrzej Gołota dostał na urodziny diabelnie szybką Teslę

W zeszłym roku, a konkretne na swoje 51 urodziny, Andrzej Gołota otrzymał od swojej żony Marioli Gołoty Teslę model S5.

Andrzej Gołota z autem

Choć samochód wygląda niepozornie i przypomina zwykłego, rodzinnego sedana, to pod maską kryje swoje prawdziwe oblicze. Auto potrafi zaledwie w 2,5 sekundy rozpędzić się do 100 km/h. Ten model należy do najbardziej zaawansowanych samochodów na świecie. Ma on system połączony z internetem, który jest na bieżąco aktualizowany. Ponadto Tesla ma najbardziej rozwinięty system jazdy autonomicznej, który po ustawieniu celu podróży poprowadzi auto do celu, bez większej ingerencji kierowcy. Taki prezent chciałby każdy. Andrzej Gołota ma wyjątkowe szczęście, że został nim obdarowany.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Firma rozda pracownikom ponad 4 tys. samochodów. Wydadzą ponad 70 mln
  2. Poważna awaria w banku Santander. Klienci nie mają dostępu do pieniędzy
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
  6. Odkryli skarb sprzed milionów lat. Znalezisko zbiło z tropu naukowców badających teorię ewolucji

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News