Andrzej Gołota powrót
East News
Autor Piotr Bernaciak - 27 Maja 2020

Andrzej Gołota wróci do ringu? Pojawiły się sensacyjne wiadomości, miałby walczyć z legendą światowego sportu

Andrzej Gołota sensacyjnie poinformował swoich fanów, że jest gotowy na powrót do ringu. Warunkiem jest jednak możliwość walki z legendą sportu. Informacje przekazane przez Polaka zaskoczyły fanów pamiętających jego występy. Nikt nie spodziewał się takiej deklaracji ze strony kultowego pięściarza.

Andrzej Gołota przez wiele lat cieszył się gigantycznym wsparciem polskich kibiców, którzy cieszyli się, że zawodnik z Polski radzi sobie świetnie nie tylko w naszym kraju, ale również na arenie międzynarodowej, pokonując najbardziej znanych sportowców świata. Dowiadujemy się, że Polak nie wyklucza nawet swojego powrotu w celu zorganizowania walki pokazowej.

Jak się okazuje, rozważa on nadal takie rozwiązanie, jednak miałoby do niego dojść tylko w sytuacji, gdy jego rywalem mógłby zostać jeden z najbardziej znanych przedstawicieli świata sportu w historii bez podziału na dyscypliny. Takie starcie z pewnością elektryzowałoby kibiców.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nagła zmiana w ostatniej chwili. Rząd wprowadził nowe zasady, obejmą wszystkich obywateli kraju
  2. Wideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambol
  3. Samolot rozbił się przed supermarketem. Na miejscu są służby. Wiadomości ze świata
Włoskie media są przekonane. Arkadiusz Milik wybrał już nowy klub, poznaliśmy termin transferuWłoskie media są przekonane. Arkadiusz Milik wybrał już nowy klub, poznaliśmy termin transferuCzytaj dalej

Andrzej Gołota wróci do ringu?

Od pożegnania Andrzeja Gołoty minęło kilkanaście lat, choć w najwyższej formie były bokser nie był już wcześniej. Od dłuższego czasu Polak mieszka wraz ze swoją żoną Mariolą w Stanach Zjednoczonych, skąd regularnie wysyłają fanom wiadomości dotyczące tego, co dzieje się w ich życiu. Najnowsze wieści zaskoczyły i podekscytowały kibiców Gołoty.

- Z Tysonem mogę walczyć od razu, nawet jutro, bez ćwiczeń. Wprawdzie nadal mamy pozamykane sale treningowe i nie mam gdzie zrobić siłki, ale codziennie po dwie godziny spaceruję z moimi pieskami i mam kondycję. Jem tylko warzywka i mięso, więc trzymam wagę - powiedział Andrzej Gołota w rozmowie z Przeglądem Sportowym.

Premier przekazał fantastyczne wieści. Jest decyzja w sprawie powrotu kibiców na polskie stadiony, znamy szczegółyPremier przekazał fantastyczne wieści. Jest decyzja w sprawie powrotu kibiców na polskie stadiony, znamy szczegółyCzytaj dalej

Andrzej Gołota przekazał sensacyjną informację

Jest to oczywiście nawiązanie do niedawnej informacji, jakoby Mike Tyson miał wrócić na ring w najbliższym czasie. Okazuje się, że to właśnie Polak jest jednym z kandydatów na jego rywala.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niezwykła anomalia pogodowa w polskich Tatrach. Turyści nie mogą uwierzyć
  2. Niską emeryturę zwiększysz o kilkaset złotych. Sposób jest banalnie prosty, a wielu nie korzysta
  3. Jak kosmos wpływa na bliźnięta? Efekty wyjątkowego eksperymentu okazały się spektakularne
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Media huczą o maseczkach, więc nikt nie zwrócił uwagi. Rząd cichcem wprowadza zmiany obostrzeń w sklepach

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News