Andrzej Strejlau
Youtube
Autor Bartosz Goluch - 24 Lutego 2020

Andrzej Strejlau ujawnia prawdę o konflikcie z Jackiem Gmochem. Miał perfidnie oczerniać Kazimierza Górskiego

Andrzej Strejlau i Jacek Gmoch nie darzą się sympatią. O konflikcie asystentów legendarnego Kazimierza Górskiego wiadomo od dawna, jednak jego przyczyna pozostawała tajemnicą. Starszy ze słynnych trenerów postanowił przerwać milczenie.

Andrzej Strejlau zna Jacka Gmocha od ponad 40 lat. Obaj panowie mieli okazję współpracować przy reprezentacji Polski w sztabie Kazimierza Górskiego. Później był nawet asystentem samego Gmocha, gdy ten przejął kadrę. Relacje między oboma trenerami od wielu lat pozostają jednak napięte, a współpraca sprzed lat wcale nie wpływa na ich wzajemną sympatię.

Polska zawodniczka MMA o krok od kalectwa. Wojowniczka opublikowała zatrważające nagranie (WIDEO)Polska zawodniczka MMA o krok od kalectwa. Wojowniczka opublikowała zatrważające nagranie (WIDEO)Czytaj dalej

Andrzej Strejlau wysuwa poważne oskarżenia

Prawdę na temat sporu z Gmochem Andrzej Strejlau postanowił wyjawić w rozmowie z "Rzeczpospolitą". - Chodziło o jedno stwierdzenie Jacka, że Górski za dużo pił, że on za mnie i za niego musiał pracować. To nie jest prawda. Zawsze mówiłem, że ręki mu nie podam i nie podaję do dziś - oświadczył kategorycznie.

Kariery obu słynnych trenerów potoczyły się jednak w ten sposób, że ich ścieżki wielokrotnie się przecięły. Strejlau i Gmoch zostali bowiem cenionymi ekspertami telewizyjnymi i niejednokrotnie przyszło im gościć w jednym studiu. - To są dwie różne rzeczy: sprawy zawodowe i sprawy życiowe. Gdyby Gmoch znalazł się w potrzebie życiowej, to ja bym mu pomógł. On się kierował innymi sprawami, żył w innym otoczeniu, popierały go inne osoby. Nie należeliśmy do tego samego świata - powiedział Andrzej Strejlau.

Tomasz Hajto skompromitowany na oczach tysięcy widzów. Ekspert ośmieszył go w programie na żywo w PolsacieTomasz Hajto skompromitowany na oczach tysięcy widzów. Ekspert ośmieszył go w programie na żywo w PolsacieCzytaj dalej

Konflikt byłych selekcjonerów

Strejlau i Gmoch rywalizowali już za czasów kadry Kazimierza Górskiego. Później wielokrotnie wzajemnie umniejszali swoje osiągnięcia i wypowiadali się ze sporą niechęcią. - To ja naprawdę byłem drugim trenerem w 1974 roku, bo ten formalnie drugi był tam tylko fasadą - mówił kilka lat temu o Andrzeju Strejlau Gmoch, celowo nie wymieniając nawet jego nazwiska.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  2. Nowy kanał w naziemnej telewizji w Warszawie. Zobacz jak oglądać Polsat Film za darmo
  3. Znamy powołania Michala Doleżala na konkurs Pucharu Świata. Jedna duża sensacja
  4. Ten cios zakończył marzenia Wildera. Makabryczne uderzenie, przejdzie do historii (WIDEO)
  5. Maciej Kot kontynuuje zwycięską passę. Brawo, jesteśmy dumni
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News