Anglia hat trick
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 14 Września 2019

Nieprawdopodobny hat-trick. Trudno jest strzelić tak raz, on trafił trzy razy!

Anglia przyciąga wielu piłkarzy, którzy chcą prezentować się w angielskich strukturach ligowych. Jeden z nich popisał się wyjątkowym wyczynem. Zawodnik ustrzelił nieprawdopodobnego wręcz hat-tricka.

Anglia wydaje się być interesującym krokiem dla piłkarzy, którzy liczą na zrobienie wielkiej kariery. Niektózy mówią, że drugi i trzeci poziom rozgrywkowy na wyspach jest na wyższym poziomie, niż polska Ekstraklasa. Trudno jest to porównać, choć nietrudno zauważyć, że rzeczywiście tysiące zawodników przenoszą się do Anglii w nadziei na wielką karierę.

Joe Jacobson z Wycombe Wanderers popisał się nieprawdopodobnym wyczynem. Angielski zawodnik strzelił hat-tricka, co samo w sobie jest wydarzeniem godnym zapamiętania do końca życia. Tym razem jednak mówimy o sytuacji wyjątkowo niecodziennej, bo wyczyn strzelecki zawodnika Wycombe zapisze się w pamięci nie tylko jego samego, ale również kibiców.

Fantastyczne trafienie Kamila Grosickiego. Jak on to zrobił? [WIDEO]Fantastyczne trafienie Kamila Grosickiego. Jak on to zrobił? [WIDEO]Czytaj dalej

Anglia przyciąga wielu piłkarzy

Zawodnik Wycombe Wanderers z League One (trzeciego poziomu rozgrywkowego) rozegrał niemal perfekcyjne spotkanie. Najpierw wpisał się na listę strzelców strzałem z rzutu wolnego, a następnie strzelił do bramki dwa razy bezpośrednio z narożnika boiska. Obie te próby zakończyły się powodzeniem, co bardzo zaskoczyło samego piłkarza.

Sam Jacobson nie krył, że jest zdziwiony swoim nietypowym meczem, bo do tej pory nie strzelał zbyt wielu goli. Gdyby piłkarz był młodszy, z pewnością przyglądałyby mu się kluby z Premier League. 32-letni Joe Jacobson nie ma już jednak nadziei na to, że uda mu się wystąpić w angielskiej ekstraklasie. W takim wieku przenosiny są już niemal niemożliwe.

Wyczyn Joe Jacobsona został uwieczniony na filmie, który trafił do internetu i stał się bardzo popularny. Nawet zawodnik nie spodziewał się takiej sławy po swoim wyjątkowym wyczynie.

ZOBACZ HAT-TRICKA:

Joe Jacobson's amazing hat-trick of set-pieces!

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News