Anna Lewandowska
youtube.com/tvnpl
Autor Mateusz Wysokiński - 1 Maja 2020

Anna Lewandowska nagle pojawiła się z Robertem Lewandowskim. Trenerka wyznała prawdę, na którą czekali wszyscy

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski pojawili się niespodziewanie na Instagramie. Trenerka, która rozmawiała za pomocą portalu społecznościowego z Mariną i Wojciechem Szczęsnym wyjawiła przed tysiącami widzów prawdę. Na taką wypowiedź ze strony trenerki fani nie mogli zareagować inaczej, niż zdziwieniem.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowscy zgotowali wielką niespodziankę dla swoich fanów. Trenerka wraz z mężem urządzili sobie popularną w ostatnim czasie relację live, w trakcie której rozmawiali ze swoimi przyjaciółmi. Były to persony bardzo znane, ponieważ na ekranie pojawił się Wojciech Szczęsny z żoną Mariną. Para porozmawiała na kilka ważnych tematów, a sama Lewandowska odważyła się opowiedzieć o swoim wielkim sekrecie i wyznała prawdę na oczach tysięcy.

Smutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje uczestnik dwóch olimpiad. Fani pożegnali prawdziwą legendęSmutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje uczestnik dwóch olimpiad. Fani pożegnali prawdziwą legendęCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje młody, dopiero 27-letni sportowiec. Ogromna tragedia, rodzina podała przyczyny śmierci, kibice są zdruzgotani
  2. Nietrzeźwy mężczyzna wjechał w drzewo i uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy synowi. Grozi mu wysoka kara

Anna Lewandowska zwierzyła się przed tysiącami. Fani nie mogą uwierzyć

W pewnym momencie rozmowa Lewandowskiej z Mariną zeszła na temat żywienia się w trakcie kwarantanny. Okazuje się, że popularne celebrytki i żony piłkarzy korzystają z uroków kwarantanny, ponieważ przybrały na wadze. Sama Anna Lewandowska nie ukrywa jednak, że ma to związek z jej ciążą i z pewnością uda się jej zgubić dodatkowe kilogrami. Sami fani nie mogli w to uwierzyć i zaznaczali, że rewelacyjne zdjęcia figury ciężarnej Lewandowskiej nie wskazują na pojawienie się dodatkowych kilogramów. Sama jednak przyznała, że to co mówi jest prawdą, ale jej miłośnicy nie muszą się obawiać, ponieważ zrzuci zbędne kilogramy.

- I tak szybko wszystko zrzucę - powiedziała Lewandowska.

Media zajrzały do portfela Roberta Lewandowskiego. Znalazły tam prawdziwą fortunę. Niebotyczny majątekMedia zajrzały do portfela Roberta Lewandowskiego. Znalazły tam prawdziwą fortunę. Niebotyczny majątekCzytaj dalej

Żona Szczęsnego nie ukrywa swoich kilogramów

Żona Wojciecha Szczęsnego - piosenkarka Marina była o wiele bardziej skłonna do wyznań. Przyznała, że pojawiło się u niej kilka dodatkowych kilogramów i jak sama przyznaje, trochę tego żałuje.

- Ja przytyłam dwa, trzy kilo i jest to trochę problem, bo lubię być przychudzona. Ale właściwie w ogóle się nie ruszam. Ostatnio poszłam pobiegać i tak mi się kręciło w głowie - wyznała żona Wojciecha Szczęsnego przed fanami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spadł deszcz, a reakcja zwierząt była niewiarygodna. Leśnicy wszystko nagrali
  2. Ogromne kolejki na jednej ze stacji. Kierowcy dosłownie walczą o benzynę, dantejskie sceny
  3. Anna Lewandowska już urodziła? Fani wpadli na ciekawą wskazówkę w sprawie porodu
  4. Justyna Żyła się zakochała. Poznała prawdziwą piękność i pokazała zdjęcie, które mówi wszystko (FOTO)
  5. Wielka tragedia polskiego sportowca. Dramatyczny wypadek może się skończyć amputacją, lekarze załamują ręce
  6. Fenomenalna wiadomość dla tysięcy Polaków. Zacząć się ma 4 maja

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News