Anna Lewandowska płeć dziecko poród ciąża
Instagram - Anna Lewandowska
Autor Piotr Bernaciak - 1 Maja 2020

Poznaliśmy płeć dziecka Lewandowskich? Znajoma pary się wygadała, nikt się nie spodziewał

Anna Lewandowska wciąż oficjalnie nie odniosła się do tego, czy już niebawem na świecie pojawi się syn pary, czy może kolejna córka. W mediach pojawiły się jednak wiele mówiące informacje, które mogą zdradzać całą prawdę.

Anna Lewandowska nadal nie ujawnia informacji na temat swojego porodu. Fani od wielu dni są pewni tego, że ciąża szczęśliwie zakończy się w ciągu najbliższych dni, lecz gwiazda świata fitness wciąż udostępnia nagrania, na których kontynuuje ćwiczenia pomimo zaawansowanej ciąży. Wiele wskazuje więc na to, że na narodziny drugiego potomka pary przyjdzie nam trochę poczekać.

Póki co zarówno trenerka fitness, jak i piłkarz Bayernu Monachium nie wypowiadali się na temat płci drugiego dziecka, jednak już jakiś czas temu doszło do wycieku informacji, który miał być ważną wskazówką w tej sprawie. Wygadać miała się jedna z najbliższych znajomych Anny Lewandowskiej.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje młody, dopiero 27-letni sportowiec. Ogromna tragedia, rodzina podała przyczyny śmierci, kibice są zdruzgotani
  2. Nietrzeźwy mężczyzna wjechał w drzewo i uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy synowi. Grozi mu wysoka kara
Radwańska zrobiła sobie zabieg. Efekt pokazała swoim fanom na Instagramie (FOTO)Radwańska zrobiła sobie zabieg. Efekt pokazała swoim fanom na Instagramie (FOTO)Czytaj dalej

Anna Lewandowska nie ujawnia płci dziecka

Na ten moment Anna Lewandowska pozostaje bardzo tajemnica w sprawie swojej drugiej ciąży. Gwiazda oczywiście chętnie dzieli się z innymi informacjami i wskazówkami na temat tego, jak utrzymywać perfekcyjną sylwetkę w stanie błogosławionym, jednak sama unika podawania wiadomości na temat tego, kiedy spodziewa się narodzin drugiego potomka. Ma do tego dojść w najbliższych dniach.

Jak donosi "Flesz", znajoma Anny Lewandowskiej ujawniła całą prawdę. Trenerka fitness miała poinformować swoich najbliższych o tym, że drugie dziecko pary będzie kolejną dziewczynką. Póki co oboje skrzętnie ukrywają wiadomość, na którą czekają miliony Polaków.

Jesteś kibicem? Nie wejdziesz na stadion jeszcze bardzo długo, wyciekły ważne nagrania, znamy datyJesteś kibicem? Nie wejdziesz na stadion jeszcze bardzo długo, wyciekły ważne nagrania, znamy datyCzytaj dalej

Anna Lewandowska zachowuje się tajemniczo

Taka wiadomość byłaby sporym zaskoczeniem dla wszystkich, którzy spodziewali się, że tym razem para przywita na świecie synka, który mógłby zastąpić tatę w reprezentacji Polski. Jeżeli jednak doniesienia się potwierdzą, na nowego piłkarza-Lewandowskiego przyjdzie nam jeszcze poczekać.

źródło: Flesz

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest potwierdzenie. Otworzą granice, ale nie dla wszystkich
  2. Ogromny hałas w środku nocy, ludzie nie mogą zmrużyć oka. "Kto normalny robi remont o tej porze?"
  3. Anna Lewandowska już urodziła? Fani wpadli na ciekawą wskazówkę w sprawie porodu
  4. Justyna Żyła się zakochała. Poznała prawdziwą piękność i pokazała zdjęcie, które mówi wszystko (FOTO)
  5. Wielka tragedia polskiego sportowca. Dramatyczny wypadek może się skończyć amputacją, lekarze załamują ręce
  6. Przez maseczkę masz zaparowane okulary? Jeden prosty sposób pomoże ci rozwiązać ten problem

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News