Anna Lewandowska Klara Wierszyk
instagram - Anna Lewandowska
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 1 Czerwca 2020

Córka Lewandowskich ma wielki talent. Niesamowite, że tyle potrafi już w wieku 3 lat

Anna Lewandowska chętnie dzieli się w internecie sposobami w jaki spędza czas z rodziną. Ostatnio wyznała co uwielbia robić jej córka Klara razem z tatą Robertem. Dziewczynka od najmłodszych lat jest aktywna i chętnie pomaga rodzicom w ich obowiązkach.

Anna Lewandowska w ostatnich dniach jest bardzo zapracowana. Na początku maja przyszła na świat jej drugą córka, Laura. Przed porodem jeszcze trenerka ruszyła z nowym biznesem. Przygotowała dla swoich klientów autorski catering i dietę pudełkową.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Miał na swoim koncie wspaniały rekord świata
  2. Wideo - Cała Polska szuka kierowcy, który uziemił Lotnicze pogotowie ratunkowe. Wyznaczono nagrodę
Gwiazdor bezlitośnie skatował agresora. Wstrząsające nagranie z incydentu (WIDEO)Gwiazdor bezlitośnie skatował agresora. Wstrząsające nagranie z incydentu (WIDEO)Czytaj dalej

Anna Lewandowska o tym jak Klara przyjęła siostrę

Anna i Robert Lewandowscy na początku maja po raz drugi zostali rodzicami. Na Świat przyszła druga córka małżeństwa - Laura. W rozmowie z "Party" trenerka wyznała, że nie była pewna tego, jak ich starsze dziecko, Klara przyjmie rodzeństwo. Jak opowiedziała Lewandowska, 3-latka bardzo troszczy się o swoją małą siostrzyczkę. - Paradoksalnie sprzyjała nam pandemia, bo całą trójką byliśmy razem przez ponad dwa miesiące. To był czas w 100 proc. dla rodziny. Klara już od dawna nie mogła się doczekać siostrzyczki. Teraz co chwilę sprawdza, co robi miesięczna Laura, całuje ją i przytula - opowiedziała magazynowi Lewandowska.

Anna Lewandowska chętnie się dzieli postępami swoich dzieci w mediach społecznościowych. Rodzice 3-letniej Klary zapewniają jej właściwe warunki do rozwijania jej talentów. Często trenerka udostępnia w internecie dzieła stworzone przez jej starszą córkę.

Tragiczny wypadek dwóch młodych gwiazdorów. Ich samolot runął na ziemię, mieli tylko 23 lataTragiczny wypadek dwóch młodych gwiazdorów. Ich samolot runął na ziemię, mieli tylko 23 lataCzytaj dalej

Klara rośnie na małą oratorkę

W rozmowie z magazynem "Party" Anna Lewandowska wyznała, w jaki sposób Klara najchętniej spędza czas z tatą Robertem. Jak przyznała, ich córka chętnie uczy się wierszy, w tym również klasyki polskiej poezji dziecięcej. - Mogę słuchać, jak np. recytują „Lokomotywę” Juliana Tuwima. Uwielbiają to robić - opowiedziała trenerka.

Mała Klara, mimo dopiero 3 lat bardzo często pomaga swoim rodzicom. Przed narodzinami Laury, jej mama pochwaliła się zdjęciem, na którym mała Klara próbuje pomagać jej w kuchni. Robert Lewandowski również może cieszyć się z pomocy swojej córki. Dziewczynka podczas kwarantanny często towarzyszyła kapitanowi reprezentacji Polski na siłowni, gdzie aktywnie spędzała czas z tatą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie tylko koronawirus. Wykryli nowe, duże ognisko innej choroby epidemicznej
  2. Prognoza na lato 2020. Synoptycy: pogoda jakiej jeszcze nie było
  3. Trener Krzysztofa Piątka przerwał milczenie. Wezwał Polaka na rozmowę, rozwiał wszelkie wątpliwości
  4. Polski skoczek zmienił się nie do poznania. Kibice są zachwyceni jego metamorfozą (FOTO)
  5. Krzysztof Jackowski pojawił się u znanego sportowca. Nagrali wideo, które tajemniczo zniknęło. Wiemy dlaczego
  6. Gdzie znaleźć najtańsze truskawki? Ceny są o ponad połowę niższe, jednak jest jeden warunek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News