Anna Lewandowska wpis
screen - youtube.com/Onet Rano
Autor Łukasz Kowalski - 1 Listopada 2020

Anna Lewandowska zaapelowała do wszystkich Polaków. Wszystko na dzisiejszy dzień, mądre i smutne słowa (FOTO)

Anna Lewandowska w ostatnich dniach za pomocą swoich mediów społecznościowych komentuje otaczającą nas rzeczywistość. Ostatnio zabrała głos w sprawie rządowych obostrzeń, a także masowych protestów kobiet w Polsce. Teraz po raz kolejny zabrała głos. Wpis trenerki poruszył jej fanki.

Anna Lewandowska bardzo aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Na samym Instagramie ma ponad 3 miliony obserwujących. Trenerka prezentuje tam urywki ze swojego życia prywatnego, a także zawodowego.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Grosicki apeluje do Jerzego Brzęczka. Nie zagra już w kadrze? "Nie ma prawa powoływać takich zawodników"
  2. Polska na liście "niebezpiecznych państw". Właśnie zamknięto granice dla Polaków
  3. Mariusz Pudzianowski przestraszył tysiące Polaków. Przerażające zdjęcie z piłą mechaniczną, "utnę łąpy" (FOTO)
Na jaw wyszło, jak wygląda grób Kazimierza Deyny. Kibice go kochali, widok powoduje łzy (FOTO)Na jaw wyszło, jak wygląda grób Kazimierza Deyny. Kibice go kochali, widok powoduje łzy (FOTO)Czytaj dalej

Anna Lewandowska napisała ważne słowa do fanek

Sportsmenka za pośrednictwem mediów społecznościowych komunikuje się ze swoimi fanami. Polka od kilku lat jest jedną z najbardziej znanych w kraju trenerek fitness, a także specjalistką od zdrowego żywienia.

W ostatnich dniach jej fani mogą zobaczyć także inne treści. Żona kapitana reprezentacji Polski na Instagramie poruszyła wiele ważnych dla jej fanek tematów. Jednym z głównych wątków ostatnich zdjęć była samoakceptacja.

Ostatnie wydarzenia w Polsce zmusiły Lewandowską do zabrania głosu także w tych sprawach. Zazwyczaj trenerka nie angażowała się w życie polityczne w kraju. Latem jedynie zachęcała do wzięcia udziału w wyborach prezydenckich.

Trenerka w ostatnim czasie za pomocą swojego Instagrama zaprotestowała przeciwko obostrzeniom wprowadzonym przez rząd w związku z walką z epidemią koronawirusa. Sportsmenka jawnie sprzeciwiła się zamknięciu siłowni.

- Wspieram całym sercem naszą branżę. Łączę się z całym moim teamem, ale i z każdym trenerem. Bardzo mi przykro. Pamiętajmy, że nic tak nie wspiera odporności, jak świadomość, którą od lat jako Wasi trenerzy, wspólnie budujemy, na temat zdrowego trybu życia - napisała.

Dzień Wszystkich Świętych. Te gwiazdy odeszły w 2020 roku. Na zawsze pozostaną w pamięci kibiców (FOTO)Dzień Wszystkich Świętych. Te gwiazdy odeszły w 2020 roku. Na zawsze pozostaną w pamięci kibiców (FOTO)Czytaj dalej

Poruszające słowa Lewandowskiej

Kilka dni później po raz kolejny musiała zabrać głos w sprawie wydarzeń z Polski. 22 listopada Trybunał Konstytucyjny orzekł, że przepis zezwalający na dopuszczalność aborcji w przypadku dużego prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu jest niezgodny z konstytucją. W związku z tym wyrokiem od tygodnia na ulicach polskich miast pojawiły się tłumy protestujących.

Polka za pomocą swojego Instagrama wsparła protestujące kobiety. - Wierzę jednak, że są obszary życia, które powinny być rozstrzygane w sumieniach, a wkraczanie polityków w te obszary, jest naruszeniem nie tylko praw kobiet, ale ogólnie praw człowieka. Wierzę w prawo do przeciwstawiania się takim decyzjom, do smutku, do gniewu i do wyrażania tych emocji głośno i wyraźnie - napisała Lewandowska do swoich obserwujących.

W ostatnich dniach żona kapitana reprezentacji Polski sama także wzięła udział w proteście. Trenerka zjawiła się na strajku solidarnościowym kobiet w Monachium, gdzie Niemki wyrażały swoje wsparcie dla kobiet z Polski.

W niedzielę fani Lewandowskiej znów mieli okazję przeczytać jej refleksyjny wpis. Wszystko w związku z dniem Wszystkich Świętych. Trenerka opublikowała zdjęcie zrobione podczas ostatniej wizyty w Polskich Tatrach. Jej słowa pod fotografią zachwyciły fanów. - Pamiętajmy i wspominajmy. Tych, których z nami już nie ma, zawsze miejmy w sercu. Kochajmy tych, którzy są z nami. Doceniam każdy dzień, każdą chwilę - napisała Lewandowska.

Anna Lewandowska wpis

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najlepiej poznane planety nie mogą być siedliskiem życia. Powód jest zadziwiający
  2. Joe Biden zawdzięcza wnukom więcej, niż mogłoby się wydawać. Najmłodsi w rodzinie opowiadają o relacji z dziadkiem
  3. Koronawirus w kolejnym klubie Ekstraklasy. Aż 19 nowych przypadków, jest wniosek do PZPN
  4. Przerażający upadek reprezentanta Polski. Wywrócił się na głowę w trakcie meczu, wszystko nagrały kamery (FOTO)
  5. Mariusz Pudzianowski przestraszył tysiące Polaków. Przerażające zdjęcie z piłą mechaniczną, "utnę łąpy" (FOTO)
  6. Zaczęło się od żartu Elona Muska, który przerodził się w nowy biznes
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News