Anna Lewandowska
East News/STAR-MEDIA
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 2 Maja 2020

Anna Lewandowska zdradziła, co jest dla niej najważniejsze w życiu. Wzruszające słowa trenerki

Anna Lewandowska spodziewa się drugiego dziecka. Kolejny potomek znanej trenerki przyjdzie na świat lada dzień. Żona Roberta Lewandowskiego podzieliła się ze swoimi fanami szczerym wyznaniem na temat jej priorytetów w życiu.

Mimo zaawansowanej ciąży Lewandowska nie stroni od aktywności fizycznej i regularnych treningów. Do tego samego zachęca swoje fanki, również te, które podobnie jak ona, spodziewają się dziecka. Za pośrednictwem Instagrama podzieliła się także ważną refleksją, która znacznie wykracza poza świat sportu.

Rozpacz w rodzinie znanego polskiego piłkarza. Rozpacz w rodzinie znanego polskiego piłkarza. "Żona i syn płakali w domu"Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski pochwalił się nową fryzurą. Brak fryzjera mu nie służy (FOTO)
  2. Nietrzeźwy mężczyzna wjechał w drzewo i uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy synowi. Grozi mu wysoka kara

Anna Lewandowska o powrocie do formy po ciąży

Po pierwszej ciąży żona Roberta Lewandowskiego błyskawicznie odzyskała nienaganną figurę i kondycję. Fani trenerki zastanawiają się, czy podobnie stanie się po kolejnym dziecku. Trenerka postanowiła zabrać głos w tej sprawie. "Pod wczorajszym postem, odnośnie mojego brzucha... 'Czy wrócę do formy...?' Kto to wie? I szczerze... Nie ma to dla mnie ŻADNEGO znaczenia.... MAMĄ BYĆ! TO JEST TERAZ DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE" - napisała stanowczo pod najnowszym wpisem.

Żona Roberta Lewandowskiego przy okazji tego wpisu pokazała fanom zdjęcie z zeszłorocznej majówki. Trenerka fitness, na opublikowanej fotografii na ma sobie czarne bikini w białe groszki, w którym wygląda fenomenalnie.

Anna Lewandowska

Media obiegły tragiczne wiadomości. Miał miliony fanów, przegrał ze straszną chorobąMedia obiegły tragiczne wiadomości. Miał miliony fanów, przegrał ze straszną chorobąCzytaj dalej

Życie rodzinne priorytetem Lewandowskiej

W 2017 roku na świat przyszła pierworodna córka pierwszej pary polskiego sportu, Klara. W mediach społecznościowych widzieliśmy wiele zdjęć i nagrań z wspólnych spacerów i zabaw Klary i jej słynnych rodziców. Drugie dziecko Lewandowskich przyjdzie na świat już niebawem. Jak podkreśliła niedawno trenerka, jest "w bardzo zaawansowanej ciąży", a według doniesień medialnych termin jej porodu został wyznaczony na maj.

Czy Anna Lewandowska po narodzinach drugiego dziecka zrezygnuje z aktywności w życiu publicznym i kariery trenerki fitness? Trudno oczekiwać aż tak nagłego zwrotu, ale z pewnością pierwsze miesiące po przyjściu na świat kolejnego potomka poświęci macierzyństwu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Premier Polski nie powiedział całej prawdy o częściowym otwarciu granic. Wielu Polaków będzie wściekłych
  2. Ogromny hałas w środku nocy, ludzie nie mogą zmrużyć oka. "Kto normalny robi remont o tej porze?"
  3. Zmarł gwiazdor znany z filmu, który kochają miliony Polaków. Pożegnaliśmy wybitnego zawodnika
  4. Kiedyś kibice ciągle się z niego śmiali. Dziś Polacy dziwią się, gdzie pracuje
  5. Żona Dawida Kubackiego podzieliła się z kibicami radosną informacją. Gratulujemy
  6. Kwota wolna od podatku 2020. Próg uległ zmianie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News