Anna Lewandowska ciąża wpis Instagram Robert Lewandowski
Instagram - Anna Lewandowska
Autor Piotr Bernaciak - 2 Maja 2020

Anna Lewandowska w końcu ujawniła, czy już urodziła. Wreszcie się doczekaliśmy, zdjęcie mówi wszystko

Anna Lewandowska zdecydowała się w końcu rozwiać wszelkie wątpliwości swoich fanów, zamieszczając wiele mówiący wpis. W końcu dowiedzieliśmy się, czy jej drugie dziecko przyszło już na świat. Nie zabrakło także zadziwiająco szczerych słów.

Anna Lewandowska wciąż aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, prezentując zdjęcia z treningów, nawet w zaawansowanej ciąży. Jej niektóre wpisy wywoływały jednak niemałe poruszenie, bowiem część z nich mogła wskazywać nawet na to, że gwiazda fitness ma już za sobą poród. Wszyscy czekali na potwierdzenie radosnych informacji przez młodych rodziców.

Nareszcie doczekaliśmy się szczerego wpisu ze strony Anny Lewandowskiej, który ujawnia wszystko i nie pozostawia żadnych wątpliwości wobec tego, czy Anna Lewandowska przywitała już na świecie kolejnego potomka. Trenerka zdobyła się na wiele szczerych słów dotyczących tego, co działo się u niej ostatnio.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje młody, dopiero 27-letni sportowiec. Ogromna tragedia, rodzina podała przyczyny śmierci, kibice są zdruzgotani
  2. Nietrzeźwy mężczyzna wjechał w drzewo i uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy synowi. Grozi mu wysoka kara
Polscy kibice w żałobie z samego rana. Nie żyje młodziutka zawodniczka, zmarła w bardzo młodym wiekuPolscy kibice w żałobie z samego rana. Nie żyje młodziutka zawodniczka, zmarła w bardzo młodym wiekuCzytaj dalej

Anna Lewandowska była brutalnie szczera

Najnowsze zdjęcie przedstawia Annę Lewandowską, która z uśmiechem odpoczywa na ławce. Jak wiemy nie od dziś, charakter gwiazdy sprawia, że uśmiech nie schodzi jej z ust, jednak opis do fotografii wskazuje na to, że ostatnio wcale nie było u niej tak dobrze. Wszystko ma związek z ciążą, która niebawem ma dobiec końca po długim wyczekiwaniu na narodziny drugiego potomka.

- Dzisiaj na spacerku... I takie małe podsumowanie ostatniego czasu! Okres mamy dość trudny... Wiele myśli, wiele znaków zapytania. Każdy z nas stara się wykorzystać ten czas jak najlepiej dla siebie - wyznaje Anna Lewandowska, dodając, że jest w zaawansowanej ciąży.

Żona Dawida Kubackiego podzieliła się z kibicami radosną informacją. GratulujemyŻona Dawida Kubackiego podzieliła się z kibicami radosną informacją. GratulujemyCzytaj dalej

Anna Lewandowska trudno znosi ostatnie dni

Co ciekawe, zbliżają się kolejne urodziny małej Klary, która przyszła na świat 4 lipca. Kto wie, być może drugi potomek napastnika Bayernu Monachium i trenerki fitness przyjdzie na świat tego samego dnia? Póki co nie wie tego nikt.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 47 osób nie żyje, ponad 70 rannych. Tragiczna wiadomość z samego rana ze świata
  2. Ogromny hałas w środku nocy, ludzie nie mogą zmrużyć oka. "Kto normalny robi remont o tej porze?"
  3. Anna Lewandowska już urodziła? Fani wpadli na ciekawą wskazówkę w sprawie porodu
  4. Justyna Żyła się zakochała. Poznała prawdziwą piękność i pokazała zdjęcie, które mówi wszystko (FOTO)
  5. Wielka tragedia polskiego sportowca. Dramatyczny wypadek może się skończyć amputacją, lekarze załamują ręce
  6. Polacy jednak mają szansę na zagraniczne wyjazdy. Jeden kraj wydał nam pozwolenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News