Anna Lewandowska śpiew
instagram - Anna Lewandowska
Autor Łukasz Kowalski - 2 Lipca 2020

Anna Lewandowska przegrała zakład. Nie uwierzycie, co musiała zrobić, fani byli w szoku

Anna Lewandowska postanowiła niedawno podjąć kolejne wyzwanie treningowe. Sportsmenka do wspólnych treningów zaprosiła wszystkie Polki. Do wyzwania Lewandowskiej dołączyło mnóstwo kobiet, w tym także te znane z pierwszych stron gazet. Z jedną z ich trenerka przegrała zakład.

Anna Lewandowska znana jest ze swojego zaangażowania w różne projekty biznesowe. Polka zajmuje się w szczególności zdrowym trybem życia oraz żywieniem. Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych w Polsce trenerek fitness, która propaguje sportowy tryb życia i pomogła stracić na wadze nie jednej osobie, czym chwali się w swoich mediach społecznościowych.

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Dwa wypadki na lotnisku w Polsce, służby ruszyły do akcji. Wszystko działo się błyskawicznie
 2. Legia Warszawa potwierdziła pierwszy letni transfer. Gwiazda Ekstraklasy trafi na Łazienkowską, to już oficjalne
Tragiczna wiadomość obiegła media. Mistrz świata nie żyje, miał zaledwie 52 lataTragiczna wiadomość obiegła media. Mistrz świata nie żyje, miał zaledwie 52 lataCzytaj dalej

Anna Lewandowska podzieliła się z fanami kolejnym talentem

Niedawno za pomocą swojego Instagrama Lewandowska przekazała swoim fanom ważną wiadomość. Trenerka pochwaliła się swoim indywidualnym osiągnięciem. - Muszę wam coś powiedzieć, tak od serca. Jestem przeszczęśliwa i jestem z siebie dumna. Siedem tygodni po porodzie i robię te live'y razem z wami! - wyznała Lewandowska.

To właśnie podczas tych transmisji na żywo Lewandowska prowadzi treningi, gdzie pokazuje od podstaw jak wykonać każde kolejne ćwiczenie. Lewandowska nie zapomina o bardziej zaawansowanych widzach i dla nich również przygotowuje serie ćwiczeń. Oprócz zorganizowania treningów trenerka postanowiła podzielić się z uczestnikami swoim jadłospisem.

Do wyzwania treningowego Lewandowskiej dołączyły również jedne z najbardziej znanych Polek. Wraz z trenerką ćwiczy m.in.: Katarzyna Zielińska. Aktorka postanowiła dołączyć do wyzwania Lewandowskiej, ale postawiła pewne warunki. Zielińska powiedziała wprost, że podejmie wyzwanie sportsmenki, ale trenerka musi przyjąć zakład.

Jakub Błaszczykowski podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości. Brat piłkarza zdradził, czy odejdzie z Wisły KrakówJakub Błaszczykowski podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości. Brat piłkarza zdradził, czy odejdzie z Wisły KrakówCzytaj dalej

Lewandowska przegrała zakład ze znaną aktorką

Zielińska zaproponowała wprost, że jeżeli wytrzyma cały trening przygotowany przez Lewandowską i "nie będą mnie wcześniej ściągać nieżywą z maty" to trenerka będzie musiała zaśpiewać piosenkę. Lewandowska przegrała i musiała wspólnie z aktorką wykonać piosenkę.

Na nieszczęście dla Lewandowskiej, to Zielińska wybrała utwór, który kobiety wspólnie wykonały. Aktorka postawiła na piosenkę z musicalu, który wyprodukowała w Teatrze Roma. Lewandowska razem z Zielińską wykonały "Żonę Chińczyka". Nagranie okazało się prawdziwym hitem, a internauci nie kryją zachwytu i są widocznie rozbawieni wykonaniem.

"Czuję się rozczarowana to Pani Kasia całe 45 minut ćwiczyła a Pani Ania zaśpiewała tylko zwrotkę i to w duecie", "Wykonanie super, pełna klasa, tylko.....tak mało tego chyba musicie to powtórzyć koniecznie" - napisali fani pod nagraniem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Likwidacje i zwolnienia. Uwielbiana w Polsce sieciówka zamknie 170 sklepów
  2. iPhone 12 może być sprzedawany bez ładowarki. Apple znów zaskakuje cały świat
  3. 89-letni były szef Formuły 1 właśnie został ojcem. Jego córka została niedawno babcią
  4. Cracovia chce zapłacić gigantyczną karę. Klub zgłosił się z propozycją do PZPN, kwota nie mieści się w głowie
  5. Franciszek Smuda odpowiedział na atak Roberta Lewandowskiego. Minęło osiem lat, on wciąż nie zapomniał
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News