Anna lewandowska krytyka
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Łukasz Kowalski - 2 Sierpnia 2020

Wielka burza po wpisie Roberta Lewandowskiego. Opublikował zdjęcie, które kompromituje jego żonę, fani Anny osłupieli

Anna Lewandowska od lat jest jednym z największych autorytetów w kwestiach dietetyczno-sportowych. Polka w maju po raz drugi została mamą i już zaledwie po dwóch miesiącach chwaliła się swoją nienaganną figurą. Teraz stała się celem ataków hejterów, przez zdjęcie, które opublikował jej mąż - Robert Lewandowski.

Anna Lewandowska od lat pokazuje Polakom jak żyć zdrowo i aktywnie. Trenerka fitness jest jednym z największych autorytetów w kraju w tym zakresie. W maju dziennikarze "The Sun" docenili nawet jej wkład w doskonałą formę jej męża, Roberta Lewandowskiego, piłkarza Bayernu Monachium.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  2. Chcą wprowadzić obostrzenia dla Polaków. Kolejny kraj zaniepokojony sytuacją epidemiologiczną w Polsce
Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Anna Lewandowska pod ostrzałem krytyków

W maju przyszło na świat drugie dziecko państwa Lewandowskich. Do trzyletniej Klary dołączyła Laura. Trenerka nie zrezygnowała ze zdrowego trybu życia w trakcie ciąży, a nawet po porodzie. Zaledwie dwa miesiące po narodzinach jej drugiej córki, w mediach społecznościowych chwaliła się swoją niemal nienaganną sylwetką.

Dodatkowo Lewandowska bardzo szybko po porodzie wróciła do pracy. Jeszcze w czerwcu zapoczątkowała swoją nową serię. Polka prowadzi cykl transmisji na żywo, podczas których pokazuje kolejne wyzwania treningowe. Do swojego przedsięwzięcia zaprosiła wiele znanych postaci, m.in.: aktorkę Katarzynę Zielińską, czy siatkarza Andrzeja Wronę.

Polka transmisje z treningów prowadziła również podczas urlopu, na którym przebywała z całą rodziną. Wtedy gościem jej programów był jej mąż, Robert. Państwo Lewandowscy w połowie lipca wrócili z wypoczynku, aby wziąć udział w ślubie znajomych. Para opublikowała z tej okazji zdjęcia, po których spadły słowa krytyki pod adresem sportsmenki.

Kamil Stoch podzielił się z fanami ekscytującą informacją. Nagle wszyscy zaczęli się cieszyć, skoczek jest w euforiiKamil Stoch podzielił się z fanami ekscytującą informacją. Nagle wszyscy zaczęli się cieszyć, skoczek jest w euforiiCzytaj dalej

Anna Lewandowska krytykowana przez zdjęcie, które opublikował jej mąż

Atak hejterów wywołało zdjęcie opublikowane przez Roberta Lewandowskiego. Na obu zdjęciach para prezentuje się w swoich wieczorowych kreacjach, w których udała się na uroczystość. Na zdjęciu opublikowanym przez Annę Lewandowską widać, jak ona wspina się na palcach i całuje swojego męża w policzek.

Fotografia udostępniona przez kapitana reprezentacji Polski jest niemal identyczna. Jednak niektórzy internauci zauważyli, że na zdjęciu opublikowanym przez Roberta Lewandowskiego, jego żona ma widocznie zaokrąglony brzuch, a nie płaski tak jak pokazywała to w ostatnich tygodniach.

Od razu pojawiły się krytyczne komentarze części internautów, którzy sugerowali, że Anna Lewandowska oszukuje w kwestii swojej sylwetki po kolejnej ciąży. Krytycy trenerki zwracają uwagę na fakt, że to nie brak idealnej figury jest problemem, a fakt, że Lewandowska inaczej ją przedstawiła, niż to wyglądało na prawdę.

Anna Lewandowska zdjęcie

(fot. Anna Lewandowska - Instagram)

Anna Lewandowska zdjęcie

(fot. Robert Lewandowski - Instagram)

(fot: Instagram - Anna Lewandowska, Robert Lewandowski)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łukasz Szumowski zrezygnuje z funkcji ministra zdrowia? Szef resortu ujawnił swoje plany
  2. Mrówki stworzyły żywy most by napaść na gniazdo os. Niesamowite nagranie
  3. Kamil Stoch podzielił się z fanami ekscytującą informacją. Nagle wszyscy zaczęli się cieszyć, skoczek jest w euforii
  4. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Wielka burza po wpisie Roberta Lewandowskiego. Opublikował zdjęcie, które kompromituje jego żonę, fani Anny osłupieli
  6. Kierowca TIR-a zdążył przekazać żonie, że ma zawał. Upuścił telefon, nim powiedział, w jakim jest kraju

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News