Anna Lewandowska
Facebook Anna Lewandowska
Autor Mateusz Dziubiński - 2 Listopada 2020

Rodzina Lewandowskich znowu się powiększy? Zdjęcie Anny wywołało falę spekulacji (FOTO)

Anna Lewandowska kilka miesięcy temu urodziła drugą córeczkę. Mała Laura dołączyła do szczęśliwej rodziny Lewandowskich i z miejsca skradła serca fanów. Tajemnicze zdjęcie opublikowane przez małżonkę piłkarza reprezentacji Polski sprawiło, że fani zadają sobie pytanie, czy rodzina Lewandowskich znów się powiększy? Wszystko za sprawą jednego szczegółu.

Anna Lewandowska zaprezentowała swoim fanom kolejne zdjęcie. Tym razem fotografia, która pojawiła się w mediach społecznościowych, wzbudza wyjątkowe zainteresowanie. Wszystko z uwagi na fakt, że sugeruje ona, że rodzina Lewandowskich znowu się powiększy.

Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Igi Świątek, spadliśmy z krzeseł. To kultowa postać polskiego sportuGdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Igi Świątek, spadliśmy z krzeseł. To kultowa postać polskiego sportuCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Grosicki apeluje do Jerzego Brzęczka. Nie zagra już w kadrze? "Nie ma prawa powoływać takich zawodników"
  2. Fatalne wiadomości dot. salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Niektóre z nich muszą zostać zamknięte od zaraz
  3. Mariusz Pudzianowski przestraszył tysiące Polaków. Przerażające zdjęcie z piłą mechaniczną, "utnę łąpy" (FOTO)

Anna Lewandowska pokazuje nowego członka rodziny?

Małżonka Roberta Lewandowskiego podzieliła się z obserwującymi jej profil w serwisie Instagram tajemniczym zdjęciem. Fotografia sprawiła, że fani popularnej pary byli przekonani, że do rodziny Lewandowskich dołączył nowy członek. Odpowiedź Anny Lewandowskiej na ten temat była zdecydowana.

Co wzbudziło tyle zamieszania wokół zdjęcie? Chodzi o jeden szczegół, który zachwycił internautów. Od razu zasypali oni Annę Lewandowską lawiną pytań. Gwiazda nie kazała długo czekać swoim fanom na odpowiedź.

W niedzielę na profilu Anny Lewandowskiej pojawiła się fotografią, na którym widzimy właśnie małżonkę “Lewego”. Nie jest ona jednak sama. Towarzyszy jej piękny szczeniak rasy samojed.

Czworonóg zachwycił internautów, którzy od razu wyrazili to za pomocą “lajków” i komentarzy. Wielu z nich zastanawiało się, czy pies to nowy członek rodziny Lewandowskich.

Anna Lewandowska zdradziła swój przepis na zdrowie. Pyszny i pomoże zwalczyć choroby (FOTO)Anna Lewandowska zdradziła swój przepis na zdrowie. Pyszny i pomoże zwalczyć choroby (FOTO)Czytaj dalej

Rodzina Lewandowskich znów się powiększyła?

Anna Lewandowska na pytanie jednej z fanek, czy pies należy do niej i jej rodziny, szybko odpowiedziała. - Niestety nie. Ale zakochałam się na maksa. Totalnie skradł moje serce. - napisała ukochana polskiego piłkarza. Trudno się dziwić, pies wygląda naprawdę uroczo.

Wygląda jednak na to, że pies nie zagościł w domu Lewandowskich w Monachium. Fotografia została wykonana najprawdopodobniej podczas pobytu Anny Lewandowskiej w tatrach. Influencerka odwiedziła polskie góry kilka dni temu.

Lewandowscy nie zdecydowali się zatem na razie pójść śladem m.in. Arkadiusza Milika i jego partnerki, którzy już kilka miesięcy temu zaprezentowali światu swojego pupila. Para przygarnęła szczeniaka rasy seter angielski.

W ostatnich dniach fani oglądali nieco mniej zdjęć opublikowanych w social mediach przez Annę Lewandowską. Po długim wpisie na temat decyzji Trybunału Konstytucyjnego o aborcji, Lewandowska jakby usunęła się na chwilę w cień.

Anna Lewandowska

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naukowcy zaobserwowali przerażające zjawisko. Czarna dziura rozerwała całą gwiazdę, nie do uwierzenia
  2. Maciej Stuhr pochwalił się siostrą i jej wyjątkowymi dziełami. "Wyrosła na wspaniałą artystkę" - napisał aktor
  3. Koronawirus w kolejnym klubie Ekstraklasy. Aż 19 nowych przypadków, jest wniosek do PZPN
  4. Przerażający upadek reprezentanta Polski. Wywrócił się na głowę w trakcie meczu, wszystko nagrały kamery (FOTO)
  5. Mariusz Pudzianowski przestraszył tysiące Polaków. Przerażające zdjęcie z piłą mechaniczną, "utnę łąpy" (FOTO)
  6. Nietypowa akcja serwisowa Renault. Do "naprawy" wystarczy marker
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News