Anna lewandowska krytyka
screen - youtube.com/tvnpl
Autor Łukasz Kowalski - 2 Grudnia 2020

Znana dziennikarka uderza w Annę Lewandowską. Bardzo dotkliwa opinia

Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych polskich kobiet. Trenerka fitness ma oddaną rzeszę fanów, którzy korzystają z jej doświadczenia oraz wiedzy z zakresu ćwiczeń, zdrowego odżywiania czy pielęgnacji ciała. Nie brakuje jednak także krytyków sportsmenki. Dziennikarka, Paulina Młynarska w bardzo mocnych słowach odniosła się do zachowania Lewandowskiej. Wszystko w związku z niedawnymi wydarzeniami w Polsce i Strajkiem Kobiet.

⦁ Anna Lewandowska bardzo dosadnie skrytykowana przez dziennikarkę
⦁ Paulina Młynarska w mocnych słowach skomentowała działania Lewandowskiej
⦁ Wszystko ma związek z protestami kobiet, które od ponad miesiąca trwają w całej Polsce

Anna Lewandowska od lat jest jedną z najpopularniejszych polskich kobiet. Trenerka w swoich mediach społecznościowych zbudowała oddane grono fanów, którzy korzystają z jej wiedzy i doświadczenia.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Anna Lewandowska wyprężyła ciało przed tysiącami Polaków. Gorące zdjęcie, ciężko oderwać wzrok (FOTO)Anna Lewandowska wyprężyła ciało przed tysiącami Polaków. Gorące zdjęcie, ciężko oderwać wzrok (FOTO)Czytaj dalej

Anna Lewandowska mocno skrytykowana przez dziennikarkę

Lewandowska za pomocą mediów społecznościowych dzieli się radami związanymi z treningami, zdrowym odżywianiem czy pielęgnacją swojego ciała. Sportsmenka stała się w tych dziedzinach jednym z największych autorytetów.

Tylko konto trenerki na Instagramie obserwuje ponad 3 miliony użytkowników. Nic dziwnego, że kiedy rozpoczęły się protesty kobiet w Polsce, wiele z jej fanek liczyło na jej reakcję na ten temat.

Lewandowska w jednym ze swoich wpisów poparła strajkujące kobiety. Do tego w Monachium pojawiła się na strajku solidarnościowym, na którym kobiety z Niemiec solidaryzowały się z Polkami.

Działania Lewandowskiej w ostatnich dniach zostały bardzo mocno skrytykowane. Dziennikarka Paulina Młynarska nie gryzła się w język i napisała co myśli o ostatnich krokach sportsmenki. Żona kapitana reprezentacji Polski pojawiła się na okładce pisma kobiecego Elle z podpisem "Siła kobiet".

Tomasz Adamek i Dariusz Michalczewski wrócą do boksu? Tygrys żąda ogromnej sumyTomasz Adamek i Dariusz Michalczewski wrócą do boksu? Tygrys żąda ogromnej sumyCzytaj dalej

Paulina Młynarska w mocnych słowach o Lewandowskiej

- Właśnie teraz, flagowy miesięcznik kobiecy, zrodzony z francuskiego feminizmu, uważa za stosowne dawać na okładkę Annę Lewandowską i dorzucać tytuł „ Siła kobiet” - rozpoczęła Młynarska wątek Lewandowskiej. Później było już tylko ostrzej.

- Dziękuję Anno, że jesteś całym sercem i zasięgami z Polkami, które ryzykują dziś zdrowie i karierę w obronie swoich praw na ulicach. Że stoisz z tymi, które są obrażane, opluwane, wywalane z pracy, nazywane k**wami- napisała dziennikarka.

- Dziękuję Anno, że tak pięknie wspierasz swoim autorytetem, ochronę kobiet najbiedniejszych, które zapłacą najwyższą cenę za każdy z perwersyjnych pomysłów obecnej władzy - kontynuowała Młynarska.

- Dziękuję, Elle Polska, że tak świetnie wyczuwasz czym żyją Polki. A żyją, jak wiemy, dietą, ćwiczeniami z Anną Lewandowską , pięknymi strojami za kilka pensji i biżuterią Apartu. Na tym, zdaniem "Ellep Polska" polega „siła kobiet” w 2020! - pisała dziennikarka.

- Zaiste powiadam Wam, prawa kobiet w Polsce nie potrzebują wrogów w osobach Ziemkiewicza, biskupów ani Kaczyńskiego. Wystarczy prasa kobieca i jej redaktorki oraz bohaterki - ironizowała Młynarska. Na razie Lewandowska nie odniosła się do wpisu dziennikarki.

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News