Anna Lewandowska centrum Warszawa
Instagram - Anna Lewandowska
Autor Piotr Bernaciak - 3 Lipca 2020

Anna Lewandowska przyłapana w centrum Warszawy. Pokazała rzecz, którą do tej pory widzieć mógł tylko Robert

Anna Lewandowska od dłuższego czasu przebywa wraz z mężem w Warszawie, gdzie odpoczywają po zakończonym sezonie Bundesligi. Paparazzi jednego z serwisów przyłapali kobietę na nietypowej czynności. Do tej pory widzieć ją mógł jedynie Robert Lewandowski.

Anna Lewandowska korzysta z urlopu w Warszawie, jednak mimo wszystko tradycyjnie swój czas spędza w aktywny sposób. Znana instruktorka fitness pojawia się na branżowych eventach, kontynuuje akcje promowania zdrowego trybu życia i nie rezygnuje z ćwiczeń nawet podczas pobytu w Polsce. Ma jednak również czas na to, by spotkać się z przyjaciółkami.

Podczas jednego ze spotkań żona Roberta Lewandowskiego zjawiła się wraz z małą Laurą, która przyszła na świat blisko dwa miesiące temu. Kobieta wzbudziła wielkie zainteresowanie, gdy nagle zrobiła coś, czego nie spodziewał się zupełnie nikt.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Dwa wypadki na lotnisku w Polsce, służby ruszyły do akcji. Wszystko działo się błyskawicznie
  2. Pilny apel Ministerstwa do Polaków. Chodzi o wczasy tysięcy ludzi
Media wciąż milczą o chorobie Adama Małysza. Fani martwią się o stan zdrowia swojego idolaMedia wciąż milczą o chorobie Adama Małysza. Fani martwią się o stan zdrowia swojego idolaCzytaj dalej

Anna Lewandowska karmiła piersią w centrum Warszawy

Anna Lewandowska zjawiła się w centrum Warszawy w towarzystwie swojej przyjaciółki Zofii Ślotały oraz jej partnera, Kamila Haidara. Znajomi znaleźli chwilę, by usiąść w ogródku jednej z restauracji. Mała Laura dawała jednak o sobie znać, dlatego Anna Lewandowska zdecydowała się nakarmić ją piersią. Czyn gwiazdy wzbudził wielkie zainteresowanie fanów.

Wielu z nich chwali gwiazdę za to, że nie zamierzała się wstydzić, zwłaszcza że zrobiła to w dyskretny, nieostentacyjny sposób. Tradycyjnie znaleźli się jednak również tacy, którzy stwierdzili, że Anna Lewandowska nie powinna karmić piersią w miejscu publicznym, uznając to za nieetyczne. Tradycyjnie w tej sprawie pojawiło się sporo kłótni i dyskusji na temat tego, czy powinno się karmić piersią publicznie.

Skąpo ubrana Joanna Jędrzejczyk znów pochwaliła się ciałem na Instagramie. Pokazała niemal wszystko (FOTO)Skąpo ubrana Joanna Jędrzejczyk znów pochwaliła się ciałem na Instagramie. Pokazała niemal wszystko (FOTO)Czytaj dalej

Anna Lewandowska aktywnie korzysta z urlopu

Sama Anna Lewandowska na szczęście nie przejmuje się negatywnymi komentarzami i chce robić wszystko, by być dobrą mamą. Żonie Roberta Lewandowskiego należą się słowa pochwały, że nawet pomimo swojego statusu gwiazdy i olbrzymiej rozpoznawalności, jaką może się cieszyć, nie wstydziła się nakarmić własnego dziecka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd wycofuje się z jednej z głównym obietnic? Media dotarły do nowych danych rządzących
  2. Ocieplenie klimatu nie na całym świecie? Jest jedno miejsce, które się ochładza
  3. 89-letni były szef Formuły 1 właśnie został ojcem. Jego córka została niedawno babcią
  4. Cracovia chce zapłacić gigantyczną karę. Klub zgłosił się z propozycją do PZPN, kwota nie mieści się w głowie
  5. Franciszek Smuda odpowiedział na atak Roberta Lewandowskiego. Minęło osiem lat, on wciąż nie zapomniał
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News