Anna Lewandowska Klara
Instagram - Anna Lewandowska
Autor Piotr Bernaciak - 4 Maja 2020

Wielka radość w domu Lewandowskich. Nadszedł wielki dzień, wszystkiego najlepszego

Anna Lewandowska wraz z mężem Robertem mają dziś powód do świętowania. Ciężarna gwiazda fitness spędza dziś radosny dzień wraz ze swoją córeczką Klarą, która rośnie jak na drożdżach.

Anna Lewandowska już niebawem powinna przywitać na świecie swojego drugiego potomka. Wiadomości o porodzie możemy spodziewać się właściwie w każdej chwili, zwłaszcza że gwiazda świata fitness kilka dni temu poinformowała, że jest już w "bardzo zaawansowanej ciąży". Oczywiście nie zdecydowała się na podanie dokładnej daty porodu, lecz fani przewidują, że możemy spodziewać się go w każdej chwili.

Dziś jednak zarówno Anna Lewandowska, jak i jej mąż Robert obchodzą bardzo ważny dzień. Wszystko ma związek z wydarzeniem, po którym ich życie uległo ogromnej zmianie. Do teraz z pewnością oboje wspaniale wspominają dzien, w którym cała Polska składała im gratulacje.

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Robert Kubica ujawnił, gdzie mieszka. Prawdziwe luksusy, za tysiące euro. Jeden szczegół przyciąga uwagę (FOTO)
 2. Policja zatrzymała podwarszawskich złodziei Mustangów
Gwiazdor Polsatu wygadał się na wizji. Mógł poprowadzić znany polski klub, tajemnica wyszła na jawGwiazdor Polsatu wygadał się na wizji. Mógł poprowadzić znany polski klub, tajemnica wyszła na jawCzytaj dalej

Anna Lewandowska obchodzi wielki dzień

Dokładnie 4 maja 2017 roku na świat przyszła mała Klara Lewandowska. Przyjście dziewczynki na świat było ogromnym wydarzeniem, które interesowało miliony Polaków. Wiele osób chciało wiedzieć, czy jedna z najsłynniejszych polskich par przywita na świecie synka, który mógłby zostać piłkarzem jak tata, czy może córeczkę, która zaangażowałaby się w świat fitness jak mama.

Ostatecznie na świat przyszła właśnie Klara, która jest coraz bardziej aktywna w życiu rodziców. Dziewczynka jest coraz bardziej świadoma i choć do niedawna rodzice nie chcieli nawet pokazywać jej twarzy, to obecnie dziecko coraz częściej pojawia się w mediach społecznościowych rodziców i zyskuje ogromną sympatię internautów komentujących dzieła Anny i Roberta.

Gwiazdor zdradził kulisy swojej świetnej formy. Wskazał jeden produkt, który stosuje każdy, a jest niebezpiecznyGwiazdor zdradził kulisy swojej świetnej formy. Wskazał jeden produkt, który stosuje każdy, a jest niebezpiecznyCzytaj dalej

Anna Lewandowska niebawem urodzi drugie dziecko

Z pewnością wspaniałym prezentem dla trzyletniej już Klary byłoby, gdyby Anna Lewandowska urodziła jej dziś brata lub siostrę. Na ten moment nie pojawiają się jednak żadne nowe informacje w sprawie porodu ze strony przyszłych rodziców, którzy są już na pewno przygotowani na kolejny wyjątkowo ważny dzień w swoim życiu. Informacja jest najpewniej kwestią kilku dni.

W związku z wyjątkowym dniem życzymy małej Klarze Lewandowskiej wszystkiego najlepszego, by jej wszystkie marzenia spełniły się dokładnie tak samo, jak w przypadku jej rodziców.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zmarł ceniony Polak. Tragiczne wieści z Rzymu
  2. Zabójstwo Kornelii. Ostre słowa w kierunku policji: dlaczego jej nie szukali?
  3. Nie tylko piłka nożna wraca do gry. Pojawił się pomysł na kontynuowanie NBA
  4. Były reprezentant Polski zdenerwował kibiców. Chce zarabiać więcej jak premier. Innymi pieniędzmi gardzi
  5. Były piłkarz gotuje się przed walką z Najmanem. "Pseduosportowiec. Będzie mu przykro, kiedy dostanie lanie"
  6. Włochy nie są już epicentrum pandemii w Europie. Przebił go sąsiad Polski, statystyki są porażające

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News