Anna Lewandowska
Instagram.com/annalewandowskahpba
Autor Piotr Mika - 5 Sierpnia 2020

Anna Lewandowska zadziwiła tysiące Polaków. Nigdy wcześniej nie pokazywała ważnego szczegółu, w końcu go odkryła

Anna Lewandowska wcześniej przyzwyczajała nas do prezentowania swojego niezwykle wyćwiczonego, idealnego ciała. Ostatnio jednak zaczęła angażować się w różne akcje, mające pokazać jej fankom, że również ona ma wady i różne niedoskonałości, a samoakceptacja jest bardzo ważna. Tym razem Lewandowska pokazała coś, co wcześniej skrzętnie ukrywała przed fanami.

Anna Lewandowska w ostatnim czasie na swoim profilu udostępnia nie tylko nagrania z treningów oraz kolejne jadłospisy, ale także stara się publikować bardziej "codzienne" zdjęcia, aby pokazać, że jak każdy człowiek ma zarówno zalety jak i wady. W tą narrację wpisuje się kolejny post, jaki trenerka udostępniła na swoim profilu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marta Linkiewicz odkryła całe ciało i pokazała je na Instagramie. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  2. Byli na wakacjach nad polskim morzem. Wrócili do domu i zaczęli zarażać wirusem
Tysiące Polaków w żałobie. Dotarła do nas najgorsza wiadomość w sprawie poszukiwań 23-letniego polskiego piłkarzaTysiące Polaków w żałobie. Dotarła do nas najgorsza wiadomość w sprawie poszukiwań 23-letniego polskiego piłkarzaCzytaj dalej

Anna Lewandowska pokazała fankom... cellulit

Żona Roberta Lewandowskiego zaraz po drugim porodzie stara się jak najszybciej wrócić do formy sprzed ciąży. Wiele osób uważa, że Lewandowska już w tej chwil wygląda świetnie, jeśli wziąć pod uwagę to, że swoją drugą córeczkę, Laurę, urodziła na początku maja. Sama trenerka uważa jednak, że do idealnego ciała wciąż jej dużo brakuje, a potwierdzeniem tego ma być ostatnia fotografia byłej karateczki.

Anna Lewandowska zaprezentowała na Instagramie zdjęcie, gdzie prezentuje odkryte nogi, zaś podpis brzmi "Cellulit and me". Wiele fanek pochwaliło trenerkę, zarówno za tą fotografię jak i całą zmianę podejścia Lewandowskiej do udostępnianych postów. Trzeba jednak przyznać, że trenerka i tak prezentuje się świetnie, a wspomniany cellulit jest ledwie widoczny.

Anna Lewandowska

Z ostatniej chwili. Trener reprezentacji Polski ogłosił, że rezygnuje. Będzie prowadził Polaków jeszcze kilka miesięcyZ ostatniej chwili. Trener reprezentacji Polski ogłosił, że rezygnuje. Będzie prowadził Polaków jeszcze kilka miesięcyCzytaj dalej

Nie wszyscy są zachwyceni

Część fanów nie zgadza się jednak z tym, że Anna Lewandowska stała się bardziej naturalna. Wiele osób zarzuca trenerce, że kolejne fotografie mające pokazać jej naturalność są wymuszone i mające na celu wpisać się w pewne trendy. Całkiem niedawno pisaliśmy o tym, jak sportsmenka wdała się w dyskusję z jedną z fanek, właśnie na temat jednej z fotografii mającą pokazać "naturalną" Annę.

Mimo to zdecydowana większość fanów i fanek nie zarzuca swojej idolce złych intencji oraz cieszy się, że Anna Lewandowska nie stara się wykreować na niedościgniony ideał, tak jak ma to miejsce w przypadku innych celebrytek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sąsiad Polski z przerażeniem patrzy na sytuację nad Wisłą. Rozważają decyzję o przymusowej kwarantannie dla Polaków
  2. Pałac wybudowany na ogromnej skale z magmy. Sigiriya robi niesamowite wrażenie
  3. Wielu Polaków w żałobie. Potwierdziły się druzgocące informacje, nie żyje legenda polskiego sportu
  4. Artur Boruc wprawił kibiców w osłupienie w centrum Warszawy. Został przyłapany, nie pozbył się nałogu
  5. Cristiano Ronaldo myślał o odejściu z Juventusu. Był poirytowany poziomem kolegów
  6. Kierowco, miej się na baczności. To w tych miejscach policja łapie na potęge

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News