Anna Lewandowska
YouTube Apart
Autor Piotr Mika - 5 Listopada 2020

Anna Lewandowska i Julia Wieniawa ociekają w złocie i luksusie. Wszystko w rytm piosenki Zbigniewa Wodeckiego (WIDEO)

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych kobiet w naszym kraju, która w tym roku przekroczyła barierę 3 mln obserwujących na Instagramie. Nic dziwnego, że największe firmy zapraszają ją do swoich kampanii reklamowych. Tym razem żona Roberta Lewandowskiego wzięła udział w świątecznej reklamie Apartu.

Anna Lewandowska nie przestaje się rozwijać i zdobywać kolejnych fanów. Popularna trenerka fitness prowadzi wiele własnych biznesów, jednak przy okazji współpracuje także z wieloma innymi firmami.

Nie ma się co dziwić, ponieważ potencjał marketingowy, jaki posiada żona Roberta Lewandowskiego, jest ogromny. Teraz popularna celebrytka wzięła udział w kampanii reklamowej dużej firmy jubilerskiej.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Siostra Wojciecha Szczęsnego poniosła tragiczną śmierć. Mało kto zna smutną historię, nigdy o niej nie wspominał
  2. Premier Morawiecki nie wytrzymał, ma już dość. W mocnych słowach skomentował zachowanie Polaków
  3. Zbigniew Boniek nagle przerwał milczenie po zachorowaniu. Nowe informacje ws. jego stanu zdrowia
Agnieszka Radwańska została dotkliwie zaatakowana na Instagramie. Nie mogła dłużej wytrzymać, przerwała milczenieAgnieszka Radwańska została dotkliwie zaatakowana na Instagramie. Nie mogła dłużej wytrzymać, przerwała milczenieCzytaj dalej

Anna Lewandowska prezentuje drogą biżuterię

Małżonki najlepszego polskiego piłkarza nie trzeba praktycznie nikomu przedstawiać. Anna Lewandowska od wielu lat buduje swoją osobistą markę i wcale nie zamierza polegać tylko na tym, co zarobi jej mąż.

Popularna trenerka pisze książki, prowadzi blogi, ma także własną linię produktów spożywczych czy kosmetyków. Ludzie chętnie korzystają z jej porad zdrowotnych, diet czy przepisów, a także biorą udział w organizowanych przez nią treningach.

Warto jednak wspomnieć, że Anna Lewandowska swój potencjał wykorzystuje również we współpracy z innymi firmami. Całkiem niedawno chwaliła się chociażby własną linią odzieży, którą stworzyła we współpracy z firmą 4F.

Tym razem polska celebrytka wzięła udział w kampanii marketingowej innej dużej firmy. Do współpracy zaprosił ją gigant na polskim rynku jubilerskim - Apart. Anna Lewandowska wzięła udział w materiale reklamowym wraz z dwiema popularnymi aktorkami - Małgorzatą Sochą oraz Julią Wieniawą.

Tomasz Hajto nagle przerwał milczenie o wypadku na pasach. Po latach wyznał całą prawdę, opadły nam szczękiTomasz Hajto nagle przerwał milczenie o wypadku na pasach. Po latach wyznał całą prawdę, opadły nam szczękiCzytaj dalej

Popularne celebrytki wprowadzają nas w świąteczny nastrój

Na portalu YouTubie możemy obejrzeć już efekty współpracy Apartu ze znanymi kobietami. W klipie widzimy, jak cała trójka świetnie bawi się w samochodzie, a później także mamy kilka ujęć z wnętrza willi. Wszystko wygląda niezwykle luksusowo i jest utrzymane w świątecznej aranżacji.

Co ciekawe, w niektórych ujęciach opublikowanego materiału widzimy, jak Anna Lewandowska, Małgorzata Socha oraz Julia Wieniawa przeglądają swoje zdjęcia z dzieciństwa. Warto zatrzymać się przez chwilę przy tym drobiazgu.

Jeśli ktoś śledzi uważnie media społecznościowe to powinien pamiętać, że całkiem niedawno Anna Lewandowska opowiadała o tym, że bierze udział w dużym projekcie, który zrobi furorę. Wtedy też jej mama, Maria Stachurska, przywiozła zdjęcia swojej córki z dzieciństwa. Czy to właśnie do tego materiału zostały wykorzystane? Bardzo możliwe.

Całość dopełnia niezwykle nastrojowy utwór "Lubię wracać tam gdzie byłem" w wykonaniu legendarnego, nie żyjącego już polskiego wokalisty i muzyka, Zbigniewa Wodeckiego. Cały materiał, w którym popularne celebrytki prezentują nową kolekcję Apartu, możecie obejrzeć poniżej.

„Lubię wracać tam gdzie byłem” Zbigniew Wodecki. Kampania Apart. Zima 2020 | Apart.TV

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowy pomysł na dostarczanie sieci 5G. Nad naszymi głowami zaczną latać specjalne drony
  2. Bardzo bliskie spotkanie z morskim stworem. Nagranie "połknięcia" kajakarek podbija internet
  3. Siostra Wojciecha Szczęsnego poniosła tragiczną śmierć. Mało kto zna smutną historię, nigdy o niej nie wspominał
  4. Zbigniew Boniek nagle przerwał milczenie po zachorowaniu. Nowe informacje ws. jego stanu zdrowia
  5. Agnieszka Radwańska wznowi swoją karierę? Wszystko przez jeden wpis, fani oszaleli
  6. Ciężarówka wpadła w poślizg i zmiotła z drogi samochód - wideo
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News