Anna Lewandowska przytyła
instagram - Anna Lewandowska
Autor Łukasz Kowalski - 6 Lipca 2020

Wiemy, ile Anna Lewandowska przytyła w drugiej ciąży. Dodatkowe kilogramy znikają w oczach

Anna Lewandowska na początku maja po raz drugi została mamą. Dwa miesiące temu na świat przyszła Laura, druga córka trenerki i Kapitana reprezentacji Polski Roberta Lewandowskiego. "Lewa" aktywnie wspiera wszystkie kobiety, które próbują stracić kilogramy po porodzie. Jeden z portali plotkarskich doszedł do informacji, ile w trakcie drugiej ciąży przytyła Lewandowska.

Anna Lewandowska obecnie jest bardzo zajętą osobą. Już wcześniej grafik trenerki był wypełniony po brzegi, a od maja ma jeszcze więcej obowiązków. 6 maja na świat przyszła druga córka Państwa Lewandowskich - Laura. Trenerka nawet w trakcie ciąży nie rezygnowała ze zdrowego trybu życia.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Dwa wypadki na lotnisku w Polsce, służby ruszyły do akcji. Wszystko działo się błyskawicznie
  2. Tragiczny skutek żywiołu, 18 osób nie żyje. Zdjęcia z Japonii wywołują łzy w oczach
Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej pochwaliła się figurą. Gorące zdjęcie, co za uroda (FOTO)Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej pochwaliła się figurą. Gorące zdjęcie, co za uroda (FOTO)Czytaj dalej

Anna Lewandowska sporo przytyła podczas ciąży

Lewandowska, oczekując narodzin swojego drugiego dziecka, prowadziła ćwiczenia dla kobiet w ciąży. Trenerka dzięki zdobytemu przez siebie doświadczeniu pokazywała innym kobietom jak nie rezygnować z aktywności i wprowadzić odpowiednie plany treningowe oraz dietetyczne w zależności od stadium ciąży.

Obecnie trenerka stara się wrócić do wagi sprzed ciąży. Lewandowska postanowiła, że będzie organizować transmisje na żywo, na których będzie pokazywała kobietom jak wrócić do formy. Trenerka swoje pokazy zainaugurowała niedawno, o czym pochwaliła się swoim fanom na Instagramie.

- Muszę wam coś powiedzieć, tak od serca. Jestem przeszczęśliwa i jestem z siebie dumna. Siedem tygodni po porodzie i robię te live'y razem z wami! - wyznała Lewandowska w mediach społecznościowych.
To właśnie podczas tych transmisji na żywo Lewandowska prowadzi treningi, gdzie pokazuje od podstaw jak wykonać każde kolejne ćwiczenie. Lewandowska nie zapomina o bardziej zaawansowanych widzach i dla nich również przygotowuje serie ćwiczeń. Oprócz zorganizowania treningów trenerka postanowiła podzielić się z uczestnikami swoim jadłospisem.

Tragiczna informacja obiegła media. Młody gwiazdor utonął na oczach przyjaciół, miał zaledwie 24 lataTragiczna informacja obiegła media. Młody gwiazdor utonął na oczach przyjaciół, miał zaledwie 24 lataCzytaj dalej

Lewandowska stara się zgubić zbędne kilogramy

Lewandowska nie ukrywa, że te transmisje są pomocą także dla niej. Trenerka stara się wrócić do wagi sprzed ciąży, a jak donosi portal "Party" Lewandowska przytyła w trakcie ciąży 12 kilogramów. Magazyn informuje, że część z tego trenerka już zrzuciła, ale zostało jeszcze kilka zbędnych kilogramów.

Niedawno podczas jednej ze swoich transmisji Lewandowska przegrała zakład. Jedną z ćwiczących z trenerką kobiet jest aktorka Katarzyna Zielińska, która zaproponowała sportsmence zakład.
Zielińska zaproponowała wprost, że jeżeli wytrzyma cały trening przygotowany przez Lewandowską i "nie będą mnie wcześniej ściągać nieżywą z maty" to trenerka będzie musiała zaśpiewać piosenkę.

Lewandowska przegrała i musiała wykonać zaproponowaną przez aktorkę piosenkę. Ich wspólne nagranie szybko stało się hitem internetu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 3,4 tys. osób zyska dodatkowe pieniądze do wynagrodzenia. 1700 złotych ekstra
  2. Ufo nad Japonią? Rząd kraju nie ma pojęcia czym jest tajemniczy obiekt
  3. Internauci kpią z Mateusza Morawieckiego. Premier sugeruje, że lepiej grać w Białymstoku, niż w Madrycie
  4. Bardzo złe wieści dotyczące polskiego sportu. Czterej zawodnicy z podejrzeniem wirusa COVID-19, odwołano mecz
  5. Arkadiusz Milik może trafić do giganta. Pojawiła się nieoczekiwana szansa
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News