Anna Lewandowska Majątek
Instagram/Anna Lewandowska
Autor Łukasz Kowalski - 6 Października 2020

Na jaw wyszło, jaki majątek ma Anna Lewandowska. Ewa Chodakowska będzie wściekła, może pomarzyć o takim bogactwie

Anna Lewandowska od lat jest jedną z najbardziej popularnych trenerek fitness w Polsce. Polka zbudowała niezwykłe imperium, które jest warte fortunę. Magazyn "Wprost" jak co roku przedstawił zestawienie najbogatszych Polek. Szczególnie w oczy rzuca się porównanie Lewandowskiej z Chodakowską, która także działa w branży fitness.

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej popularnych polskich trenerek fitness. Sportsmenka prężnie działa w tej dziedzinie i ma niezwykle oddaną rzeszę fanów. Polka jest niezwykle aktywna biznesowo i mimo że jest mamą dwójki dzieci, to dalej rozpoczyna kolejne przedsięwzięcia.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  2. Miało być wyrównanie emerytur, będzie w pakiecie srogi podatek. Rząd kosztem Polek będzie łatać dziurę budżetową
  3. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
Cristiano Ronaldo może trafić do więzienia? Portugalczyk miał dokonać zbrodni, padły poważne zarzutyCristiano Ronaldo może trafić do więzienia? Portugalczyk miał dokonać zbrodni, padły poważne zarzutyCzytaj dalej

Anna Lewandowska zgromadziła ogromny majątek

Niejednokrotnie jej działania zostały nagradzane. W czerwcu otrzymała wyróżnienie prestiżowego magazynu "Forbes Women". Magazyn przygotował coroczny ranking Najlepsza marka osobista kobiet w Polsce 2020. Szczególne wyróżnienie i pierwsze miejsce w tym rankingu zdobyła Anna Lewandowska. Jak podkreślono w uzasadnieniu, żona kapitana reprezentacji Polski prowadzi nie jeden, a kilka projektów biznesowych. Dodatkowo doceniono to, że Lewandowskiej udało się zbudować niesamowicie oddane i zaangażowane grono odbiorców.

W tej samej branży prężnie działa Ewa Chodakowska, która jako jedna z pierwszych w Polsce stworzyła modę na zdrowy styl życia. Trenerka również może pochwalić się licznymi biznesami. Jej największą firmą, jest BeBio i BeActive TV. Można tam zakupić m.in.: sprzęt sportowy, odżywki czy nagrania DVD z treningami, a także catering dietetyczny.

Tragedia z samego rana. Nie żyje trener reprezentacji Polski, wychował pokolenia wielkich sportowcówTragedia z samego rana. Nie żyje trener reprezentacji Polski, wychował pokolenia wielkich sportowcówCzytaj dalej

Lewandowska deklasuje Chodakowską

Jak się okazuje, jest to za mało, żeby przebić imperium biznesowe Lewandowskiej. Żona kapitana reprezentacji Polski. Najwięcej przychodów sportsmenki przynosi jej firma HPBA. W tym roku Lewandowska również stworzyła ofertę cateringu dietetycznego. Do tego wydaje książki, kalendarze, tworzy aplikacje na smartfony, prowadzi obozy sportowe, ma udziały w sklepie z dziecięcą odzieżą, otwiera kawiarnie i centra treningowe.

Jak co roku magazyn "Wprost" przygotował zestawienie najbogatszych Polek. Wysoko, bo już na 29. miejscu jest Chodakowska, której majątek wyceniono na 185 mln zł. Niewiele wyżej, bo na 23 miejscu uplasowała się Lewandowska, ale jej majątek wyceniono na ponad 250 milionów złotych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wjechał luksusowym Porsche w przyczepę. Pozwał rolnika, nie miał za grosz litości
  2. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia. Niezwykłe odkrycie dotyczące Księżyca
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
  6. Kalina Jędrusik gwiazdą PRL-u. Czym zasłynęła polska Marilyn Monroe?

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News