Anna Lewandowska Laura zdjęcie
Instagram - Anna Lewandowska
Autor Piotr Bernaciak - 7 Maja 2020

Anna Lewandowska opublikowała pierwsze zdjęcie po porodzie. Jeden szczegół zdobył serca fanów

Anna Lewandowska postanowiła opublikować pierwsze zdjęcie po porodzie, który miał miejsce wczoraj. Gwiazda polskiego fitnessu zdobyła serca fanów za sprawą jednego szczegółu. Nie dało się ukryć, że kobieta była pogrążona w ogromnym szczęściu, które wiązało się z przywitaniem na świecie kolejnego potomka.

Anna Lewandowska bardzo aktywnie korzysta z mediów społecznośiowych i chętnie dzieli się najważniejszymi momentami ze swojego życia. Dotyczą one zarówno sfery zawodowej, a więc wszystkich kwestii biznesowych, ale również spraw prywatnych. Często na jej Instagramie pojawiają się zdjęcia z małą Klarą, która coraz chętniej pokazuje się światu przed kamerą.

Wczoraj na świat przyszła mała siostra Klary, Laura, której narodziny były wyczekiwane od tak dawna. Anna Lewandowska zdecydowała się udostępnić kolejne zdjęcie, za sprawą którego mogła podzielić się z licznym gronem fanów swoją ogromną radością. W tym wypadku trzeba przyznać, że fani wyczekiwali na pierwszą reakcję gwiazdy na narodziny drugiego dziecka.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Tragiczny wypadek na trasie S8. Zginął kierowca i 11-letnia dziewczynka
Dawid Kubacki opowiedział prawdę o swoich początkach. Nikt nawet nie wiedział, co przeżywałDawid Kubacki opowiedział prawdę o swoich początkach. Nikt nawet nie wiedział, co przeżywałCzytaj dalej

Anna Lewandowska podzieliła się wielkim szczęściem

Jako pierwszy o narodzinach drugiego dziecka polskich internautów poinformował Robert Lewandowski, który zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie, na którym trzyma swoją drugą córkę i troskliwie się w nią wpatruje. Zdjęcie napastnika było jasnym sygnałem, że długo wyczekiwany poród odbył się i dobiegł końca, dając mnóstwo szczęścia obojgu rodziców.

Anna Lewandowska zdecydowała się po pewnym czasie również zamieścić fotografię. Tym razem nie pokazała samej siebie, lecz wstawiła zdjęcie bliźniaczo podobne do tego, które opublikował jej mąż. Nad Robertem i malutką Laurą wkleiła jednak emotikonkę serduszka, która doskonale oddaje jej uczucia po porodzie. Jest to jeden z wypadków, gdy jedna emotikona może mówić więcej niż słowa.

Świat obiegła przerażająca informacja. Nie żyje gwiazdor znany w całym kraju, pierwszy taki przypadek na świecieŚwiat obiegła przerażająca informacja. Nie żyje gwiazdor znany w całym kraju, pierwszy taki przypadek na świecieCzytaj dalej

Anna Lewandowska jest aktywna w mediach społecznościowych

Z racji tego, że na Instagramie Anny Lewandowskiej regularnie pojawiają się nowe zdjęcia, już niebawem możemy spodziewać się kolejnych wpisów przedstawiających drugą córkę. Nie jest wielką niespodzianką, że na najnowszym ze zdjęć zabrakło samej młodej mamy, która miała prawo być zmęczona po porodzie.

ZOBACZ ZDJĘCIE ANNY LEWANDOWSKIEJ:

Anna Lewandowska Laura

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Okropna tragedia, 8 osób nie żyje. Ludzie uciekali i mdleli na ulicy za granicą
  2. Tragedia nad Wisłą. Spacerowicz zauważył w wodzie ciało. Policja przyjechała natychmiast
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Sejm podjął decyzję ws. głosowania korespondencyjnego. Co teraz?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News