Anna Lewandowska puchar
screen youtube.com/Przegląd Sportowy
Autor Łukasz Kowalski - 7 Listopada 2020

Anna Lewandowska ma duże wymagania względem Roberta Lewandowskiego. "Musi to zrobić jeszcze raz"

Anna Lewandowska od lat tworzy zgrany duet z kapitanem reprezentacji Polski. W ostatnim wywiadzie wyznała, jak wyglądają ich relacje. W rozmowie nie zabrakło także wątku wielkich ambicji Roberta Lewandowskiego. Jak się okazuje wielkie wymagania wobec piłkarza ma także jego żona. Anna Lewandowska zażądała od napastnika Bayernu kolejnego wygranego pucharu.

Anna Lewandowska od lat tworzy zgrany duet z kapitanem reprezentacji Polski. Obecnie znana jest jako jedna z najbardziej popularnych w Polsce trenerek fitness. W swojej przeszłości także zajmowała się zawodowym sportem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  2. Premier wydał ważny apel, stanowczo przemówił do Polaków. Trudno było ukryć złość
  3. Anna Lewandowska ma duże wymagania względem Roberta Lewandowskiego. "Musi to zrobić jeszcze raz"
Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"Czytaj dalej

Anna Lewandowska zażądała od męża kolejego pucharu

Przez lata Lewandowska zaliczała się do ścisłej czołówki nie tylko polskiego, ale i europejskiego karate. W swojej karierze zdobyła 10 medali mistrzostw świata i Europy, a do tego ma na koncie 17 medali mistrzostw Polski.

Swoją sportową ambicję dzieli ze swoim mężem Robertem, który jest obecnie jednym z najlepszych zawodników na świecie. Ostatnio Lewandowska została zaproszona przez klubową telewizję do magazynu "51".

Polski napastnik jest jednym z najważniejszych piłkarzy w drużynie Bayernu Monachium. Polak poprowadził w poprzednim sezonie Bawarczyków do mistrzostwa i Pucharu Niemiec, a do tego zdobył upragnioną Ligę Mistrzów. Dodatkowo w każdych tych rozgrywkach był królem strzelców.

Robert Lewandowski jest znany ze swojej ambicji, która napędza go do zdobywania kolejnych trofeów i strzelania kolejnych. O podejściu Lewandowskiego do sportu opowiedziała klubowej telewizji jego żona. Wyznała, że napastnik zawsze z nią rozmawia o swoich występach.

Żona Roberta Burneiki pokazała się nago w ciąży. Intymne zdjęcie, tylko dla dorosłych (FOTO)Żona Roberta Burneiki pokazała się nago w ciąży. Intymne zdjęcie, tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Szczere wyznanie Lewandowskiej

- Zawsze to robiliśmy. Dzwoni do mnie po meczach wyjazdowych, chce znać moją opinię. Mamy różne perspektywy, ja też byłam zawodową sportsmenką. Jest to więc swego rodzaju techniczna dyskusja między sportowcami. Robert nigdy nie jest z siebie w 100 procentach zadowolony - wyjawiła Anna Lewandowska w magazynie "51".

- Jeśli strzeli dwa gole, to mówi, że mógł zdobyć jednego albo dwa więcej. Ma wyraźne wymagania wobec siebie i ogromne ambicje -dodała Anna Lewandowska.

Okazuje się, że Lewandowska ma równie wielkie albo nawet i większe ambicje co jej mąż. Polka wyznała, co powiedziała napastnikowi Bayernu zaraz po zwycięstwie w Lidze Mistrzów. Z powodu epidemii koronawirusa nie mogło być jej z mężem podczas turnieju finałowego w Lizbonie.

Po wygranym przez Bayern finale Ligi Mistrzów media społecznościowe obiegło zdjęcie Polaka rozmawiającego przez telefon ze swoją żoną. Okazało się, że Lewandowska powiedziała swojemu mężowi, że musi wygrać Ligę Mistrzów jeszcze raz.

- Powiedział wtedy "Zrobiliśmy to! Wygraliśmy! Wszyscy razem!". Miał na myśli zespół, ale także rodzinę i przyjaciół. Wszystkich, którzy go wspierali. Triumf w Lidze Mistrzów był jego wielkim marzeniem. Było też trochę smutno, bo nie mogliśmy być z nim w Lizbonie. Dlatego powiedziałam mu, że musi znowu wygrać Ligę Mistrzów - zdradziła Lewandowska.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przełomowe odkrycie naukowców. Dotyczy organizmów, które mogą żyć na Marsie do dzisiaj
  2. Krzysiek z zespołem Downa od dawna obala stereotypy. Teraz spełniło się jego największe marzenie, jest wniebowzięty
  3. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  4. Krzysztof Piątek w końcu się przełamał. Magiczny gol, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Szef Canal + podjął decyzję w sprawie przyszłości Mateusza Borka. Te informacje mogą zmartwić kibiców
  6. Zaczęło się od żartu Elona Muska, który przerodził się w nowy biznes
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News